18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Młody, 31-letni chłopak, Bartek Zajda postanowił przebiec 600 kilosów, ze stolicy na festiwal. Rusza w poniedziałek, z placu Zamkowego. Co ciekawe, główne stołeczne media nie były zainteresowane tym wyczynem, także niektóre branżowe - jeden z portali zajmujących się biegami zawodowo powiedział mu, że "nie widzi w tym nic interesującego" ŹRÓDŁO. Dlaczego? Ano chłopak ma w dupie sponsorowanie. Nie chciał zakładać czapeczek, pić firmowych napoi i nosić loga na koszulce. Chciał tylko, żeby o tym napisano.



Tymczasem chłopak będzie bieg prawie 80 kilometrów dziennie. To jest możliwe, jednak nikomu nie życzę tego, co chłopak będzie czuł ósmego dnia na 50 kilometrze

Po co to robi? Chyba chce pokazać, że można. Niby mało, a tak wiele.
Wrzucam materiał, bo może kogoś zmotywuje. Jak nie - do kosza.
Zgłoś
Avatar
enjoy7 2013-07-20, 18:43 1
Za ludzi z pasją duże piwo.
Zgłoś
Avatar
piorko 2013-07-20, 21:13
Prawie jak Wileki Marsz
Zgłoś
Avatar
Bartosz546 2013-07-20, 23:07
Gdy przeczytałem pomyślałem:
"A masz piwo chłopie, zapierdalaj"
Zgłoś
Avatar
kermicik 2013-07-20, 23:52
najlepiej niech sie polozy na drodze w nocy zeby zlapac stopa... Tak jak ta patologia co ich przejechal samochod postepowa mlodziez...

ps. idz byc brudasem gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
z................5 2013-07-21, 0:08
NA woodstocku wszyscy pachna, jakby przebiegli 600km

A nie no... ja tam woodstocku nie hejtuje ;p Sadole! Zostanicie w waszych ciemnych pokojach i walcie dalej konia do harda XD

Co do tematu : kurwa on biegnie ~2 maratony dziennie.. ludzie ledwo dochdoza do siebie po ultra, a ten 80 codziennie XD
Zgłoś
Avatar
sabl 2013-07-21, 2:52
gdzie on bedzie srac?
Zgłoś
Avatar
Pagedown 2013-07-21, 10:52
Cytat:



tds1974 napisał/a:

he he he, powinno się robić takie zawody. Bieganie połączone z piciem. Piwo co kilometr. Rekordzista (pewnie Polak) dobiegłby 20 kilosów

facebook.com/events/327681897361299/
mmpoznan.pl/44...u?category=news

Proszę bardzo przyjacielu, służę pomocą
Kolejna odsłona za calutki rok, więc mamy czas żeby się przygotować, kto się pisze?



sadistic.pl/bieg-smierci-kortowiada-2013-vt216354.htm
Zgłoś
Avatar
bochnio 2013-07-21, 19:20
Mijałem tego gościa kilka razy na Warszawskiej Pradze jak szedłem w pracy na obiad - biegał, a jego dziewczyna jeździła na rowerze. Sam dosyć mocno trenuję i nawet chciałem zagadać do niego, do czego się przygotowuje bo ewidentnie po nim to widać (poza tym, kto biega ubrany pedalski strój koło południa ), ale jakoś potem odpuściłem - teraz wiem z internetu
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-07-22, 9:48
sabl, a co będzie żreć?
Zgłoś