18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Za gorąco
baja12323 • 2013-08-08, 23:31
Witam was

Wróciwszy dzisiaj po całym dniu pracy, spotkałem sąsiada którego żona pracuje w biurokracji polskiej, (i nie wiem czy chciał mnie wkurwić czy pocieszyć), gdzie mi opowiedział o której jego zona skończyła prace o 14, gdzie kurwa pracują do 16, a powód to kurwa rozjebał wszystko - ponieważ jest za gorąco (takie rozporządzenie). Kurwa jak by nie mieli klimatyzacji w swoich biurach, no po prostu porażka.

Chuje jebane biurokratyczne.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-08-09, 15:37 4
mak zamknij dupe, tu nie chodzi o to kto co skończył i czym się zajmuje tylko w takich warunkach powinny każdemu takie same ulgi przysługiwać lub nawet większe, porównując do warunków pracy. wszyscy wiemy jakie tempe pizdy siedzą w urzędach , a najwięcej narzekają.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-09, 15:38 27
Na upały jest wiatraczek

Zgłoś
Avatar
garota 2013-08-09, 15:38 19
Heheh jak zwykle 3/4 osób którzy mieli mniej szczęścia od innych rodaków, musi kogoś zwyzywać i przy okazji pokazać jakimi są głupkami.

"kolejny wielki inteligent na studia nie poszedłem to raz bo nie pozwala mi na to sytuacja finansowa, dwa obecnie uważam że nie opłaca się iść na jakieś huj wie co jak fizjoterapie europeistyki i inne gówna ,a jedynie kierunki politechniczne mają przyszłość w tym pierdolonym kraju, i fakt na polibudę bym nie poszedł nigdy bo nie mam po prostu głowy do przedmiotów ścisłych, trzy na huj mi twoje dyplomy jak się niema znajomości bo obecnie wszystkie urzędnicze posadki idą kurwa dla rodzinki więc nie pierdol mi tu swoich smutów jak jesteś jebany inteligent po dziesięciu dyplomach. Tak po za tym kto ci załatwił robotę tatuś ?"

1.Za szkołę nie trzeba płacić jeśli nie jesteś przeciętniakiem. A ty Tico92, nie masz zapewne ani talentu, ani wyglądu, ani kasy po rodzinie i jesteś zbyt dużą cipą żebyś nakraść parę milionów. Nieważne jaki byś nie był to jest tylko twój problem i nie wpierdalaj się na tych co mają lepiej od ciebie.
2. "Tak po za tym kto ci załatwił robotę tatuś?" - nawet jeżeli tatuś lub mamusia to tylko dlatego że oni do czegoś doszli i mogą pomóc swoim dzieciom. Lipa że pochodzisz z rodziny nieudaczników. Dodam że jak pracujesz z polecenia rodzica, to w takiej firmie masz przejebane, bo nie możesz przecież zrobić wstydu rodzicom i musisz się bardziej starać i mniej pyskować. To nie jest fajne, wierzcie mi na słowo.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-09, 15:39 3
Posadki są rozdawane po rodzinach. Do urzędów chętnie przyjmuje się stażystów za darmola. A z resztą i tak w chuj wszędzie za dużo biurwów. Nasze podatki rozlatują się w puste niepotrzebne etaty. Patrz ZUS, urzędy pracy. Pierdolić urzędasów, wyjebać ich wszystkich, niech zaczną szukać pracy jak normalni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-08-09, 15:49 17
Pozwolę sobie podsumować ten fascynujący wątek:

Straszny upał.
Politbiuro rozstrzelało kilku pracowników już o 14 - to wielka łaskawość, ich trud już zakończon.
Robotnicy nie mają tego szczęścia. W hali produkcyjnej tak gorąco, że można zimnioka upiec.
Ale oczywiście nikt nie ma zimnioka. Ani pracy.
Hali produkcyjnej też nie ma - rozebrana, żeby miejsce na nowy gułag zrobić.
Jest tylko głód, upał i halucynacje z odwodnienia.
Zgłoś
Avatar
Gilznosa 2013-08-09, 15:56
huja do dupy biurokratom pracującym w budżetówce za moje pieniądze!!
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-08-09, 15:58 2
@autor:
W dupie byłeś, gówno widziałeś.
W większości urzędów klimatyzacja jest tylko w gabinetach dyrektorów i ich sekretarek.

@artiee:
" Do urzędów chętnie przyjmuje się stażystów za darmola." - za darmo to przyjmują na praktyki studenckie. Na staż możesz się tam dostać tylko z urzędu pracy i w takim wypadku opłacany jesteś przez ten właśnie urząd pracy.

Do wszystkich płaczących w jakich nędznych warunkach muszą pracować:
prawo przewiduje, że pracodawca powinien zapewnić odpowiednie warunki pracy. Jeśli jest za gorąco może robić dłuższe przerwy, może puścić kogoś wcześniej. Tak więc pretensje kierujcie do własnego pracodawcy, a nie do ludzi, którzy mają okazję pracować w normalnych warunkach.
Zgłoś
Avatar
petra1991 2013-08-09, 15:59 5
Pewnie, najlepiej narzekać na ludzi, którzy pracują w biurach. A większość nawet nie umie wypełnić swojego PITa, to co dopiero naliczyć sobie listę płac...
Akurat jestem na stażu w księgowości i dziś zasłyszałam rozważania pracowników na temat 'co to jest wynagrodzenie w naturze'. Ciekawe jak taki Kowalski wypełniłby wszystkie formularze i jak by prosperowały przedsiębiorstwa bez 'urzędasów'.
Uważam, że każdy jest kowalem swego losu i nawet, jeśli nie miał możliwości studiowania, bo musiał zapierdalać do pracy, bo ma kiepsko w domu to mógł zrobić jakiekolwiek szkolenia, zaoszczędzić na studia zaoczne by mieć w życiu lepiej. Więc nie spinać dupy, że ktoś ma lepiej. Nie od dziś wiadomo, że pracując niefizycznie, lecz przy biurku więcej się zarabia, a do łopaty można iść zawsze.
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-08-09, 16:00 2
Ja pracowałam kiedyś na hali produkcyjnej, gdzie latem była temperatura ponad 40 stopni,przy maszynach było o wiele cieplej. Ludzie mdleli a nikt sobie nic z tego nie robił. Masz jebać i tyle. Jak to mówią zesraj się a nie daj się. Najlepsze jest to, że kiedy miał być jakiś audyt to wietrzyli hale 2 dni wcześniej żeby temperatura była odpowiednia Ahh Ci prywaciarze.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-08-09, 16:16 4
Dużą część owoców pracy pożera aparat administracyjno-urzędniczy, socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-09, 16:16 1
Jest różnica pomiędzy byciem dumnym z ciężkiej pracy, a chwaleniem się, że jesteś wykorzystywany przez pracodawcę i jeszcze się z tego cieszysz, bo się czujesz lepszy od "urzędasa"
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-08-09, 16:18
jaka gównoburza gimbazjalistów wszystko wiedzących o życiu wszystkich...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-08-09, 16:20 1
@mak666 sorry ale ja się kształcę w zupełnie innym kierunku a podatki rozpierdalam lepiej jak pani w okienku informacyjnym. Dostanę tam robotę? Mam przecież kwalifikacje. Nie dostanę. PS W urzędzie dostać robotę z konkursu jest na prawdę trudno jeśli się nie jest (zależnie od konkursu) z odpowiedniej uczelni (chodzi o miasto), odpowiedniego miasta, odpowiedniej dzielnicy odpowiedniego miasta, nie pracowało na bardzo konkretnym (nie mającym wiele wspólnego z posadą na którą chcesz aplikować stanowisku) które przypadkiem zupełnie zajmował/a kolega/żanka, syn/córka, itp. itd. Bajery takie jak dopuszczanie do drugiego etapu konkursu osoby która nie brała udziału w pierwszym (bo nie zdążyła np. dojechać w danym dniu a jest znajomym znajomego), zmiany zasad, zmiany ilości etapów, zmiany wymagań w trakcie trwania konkursu.
Jeśli 1% urzędników zatrudnionych przez ostatnie 10 lat wygrało konkurs wiedzą i umiejętnościami to będę mile zaskoczony.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-09, 16:34 2
Tico92, najżałośniejszy napinacz. Chuj kogoś obchodzi, że cie nie było stać na coś czy jesteś za głupi na studia na polibudzie. Każdy chyba jest wynagradzany według zasług a nie po równo, pełnego komunizmu jeszcze nie mamy. Jak gówno masz i gówno umiesz to dostajesz 1600, ktoś ma studia, staże, kursy to dostaje kilka razy więcej, proste.
Zgłoś
Avatar
Strugi 2013-08-09, 16:40 2
Zgadzam się z tico92, zarabiam podobnie w takiej samej temperaturze w ciuchach roboczych, ogień z dupy i nie ma lekko, również przerwałem studia z tego samego powodu, ogólnie chuj z tego ze urodziłem się tutaj, chuj z tego ze to piekny kraj kiedy rządzą nim sami partacze i złodzieje, tutaj nie da się godziwie żyć, trzeba spierdalać za granicę, pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie