18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dobra_kawa 2018-08-01, 15:15 2
Po pierwsze żeby w Polsce była taka policja jak w USA to muszą być stworzone warunki do ćwiczeń i i edukacji policjantów. Bo nie wyobrażam sobie żeby dać szersze prawa i bezkarność naszym krawężnikom.

Tutaj zachował się zajebiscie jeszcze powinien resztę oszołomów ustawić ale nie mówcie że powinien mieć możliwość używania broni bo więcej krzywdy by narobił niż porządku.
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-08-01, 21:18
a ja dla odmiany:jebać polskę.nie wiecie jaki był powód zatrzymania a pierdolicie.pewnie same pedałki z warszawy.pis i tak się za was weźmie.
Zgłoś
Avatar
Grzesław 2018-08-01, 23:00
Nagrywaj! Nagrywaj! sami kurwa prawnicy na tym osiedlu haha
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-08-01, 23:01
Chuj mnie obchodzi powód zatrzymania. Tym bardziej jak nic nie zrobił to mordę powinien zamknąć i można rozmawiać normalnie nawet z psem. Ale nie, pan Seba pozgrywa twardziela bo samice patrzą. No i mu się udało, dostał prądem i był przez kilka chwil twardy jak skala.
Zgłoś
Avatar
sqara 2018-08-02, 12:32
- Dzień dobry, posterunkowy Janusz Trzepiekoński zostałem wezwany na interwencję
- Tu są dzieci !!!!!!!
- A najmocniej przepraszam, proszę dalej się odurzać alkoholem, gwałcić, mordować. Tu jest mój numer telefonu, jak tylko nie będzie dzieci proszę zadzwonić to wrócę.
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-08-04, 2:13
biorcy 500+ jebana patola
Zgłoś
Avatar
bartek9763 2018-08-08, 8:39
Piękna interwencja, zawsze chciałem zostać policjantem i tępić takich sebków
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2018-08-29, 1:33
Nagle sami filmowcy, wszyscy chcą piękną kinematografię robić
Zgłoś