18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ząb, profanacja i policja...
Halman • 2019-11-03, 12:36
13-letni chłopak w trakcie mszy w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie przyjął komunię, a następnie wypluł i schował do kieszeni.
Duchowni wezwali policję, obawiając się profanacji hostii. 13-latek tłumaczył swoje zachowanie bólem zęba. Według relacji księży, chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła, ostatecznie hostię jednak spożył i tym samym nie doszło do znieważenia.
- Skończyło się pouczeniem stron. Przede wszystkim zgłaszających księży - mówi Wirtualnej Polsce nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak dodał, 13-latek nie został przesłuchany. - Wyjaśnialiśmy na miejscu okoliczności zdarzenia. Musieliśmy porozmawiać zarówno ze zgłaszającymi, jak i chłopcem. Po przyjeździe matki został przekazany pod jej opiekę - dodał funkcjonariusz.

Natychmiast Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zdaniem działaczy księża "pozbawili dziecko wolności, znęcali się nad nim psychicznie, straszyli go i prowadzili przesłuchanie, strasząc go konsekwencjami prawnymi".

Ośrodek przypomina też sprawę z 2016 roku, kiedy to ksiądz z poznańskiej parafii uderzył w twarz 10-latka, który schylił się, by podnieść upuszczone przez księdza naczynie z opłatkiem. Ksiądz twierdził wówczas, że to był jego "obowiązek jako szafarza sakramentu, który nakazuje troskę o najdrobniejszą cząstkę konsekrowanej Hostii", ale sąd nie uznał takiego tłumaczenia i skazał go na 5 tys. zł grzywny.

na podstawie wiadomości
komentujcie sobie to jak chcecie... :amused:

sa...........os
2019-11-04, 22:19



poligon6 napisał/a:


Prawda jest taka że gówniak poszedł na spotkanie czcicieli pustynnego bożka i zaczął odstawiać numery. Niestety w polskim poj***nym prawie sa osoby uprzewilejowane, których wszystko obraża, osoby wierzace, pedały, mniejszości etniczne itp.



Trochę racji masz. Już mnie nawet nie dziwi to, że czarnoksiężnicy odpie**alają takie cuda, ale fakt że w 2019 roku mundańskie barany wciąż chrzczą bachory, biorą śluby kościelne i rzucają tym sk***ysynom dobrowolnie na tace jest dla mnie niepojęty. No, ale śmiech najlepszym lekarstwem na głupotę.
A sytuacja zabawna i będzie mieć pozytywne konsekwencje. Po pierwsze dzieciak który pewnie chciał zaszpanować i się teraz śmiesznie tłumaczy będzie miał nauczkę (ja i ból zębów to starzy kumple, ale nigdy nie wypluwałem ciastek jak mnie napie**alało), a po drugie - co ważniejsze, głupie katabasy nakręciły sobie kolejnego bata na swoją dupę. Z każdą kolejną aferką kilka kolejnych osób może zastanowi się czy na pewno chrzcić swojego szczeniaka.

2019-11-05, 19:19
Andrzejas napisał/a:

,
Ciekawe gdzie są obyczaje kultury łużyckiej, graweckiej, Celtów, Bałtów, Teutonów?...
Dlaczego nie obchodziliśmy Dziadów? Czemu będziemy pod skandynawską choinką pieprzyć coś o żydku w szmacie? Czemu w ogóle spotkamy się pod nią wszyscy, bez względu na swój rzekomy, bądź ugruntowany ateizm?



Przeczytałem tylko ten początek i dalej podarowałem sobie... Powaznie bedziesz wymyslac i wyciagac gowna xxxxx lat temu... Zapytaj sie teutonów, celtow co robili jak ktos nie szanował ich obyczajów albo rzymian zapytajmy co robili oni i im... Co ma zreszta piernik do wiatraka? Nie chcesz nie idzie proste jak ch*j... Ja mam w p*zdzie kosciol i powinni kazdego pedofila/pedała z policji, lekarzy, prawnikow, politykow, nauczycieli i ksiezy traktowac równo czyli do piachu (tak ksieza w duzej czesci to pedały i dlatego wiem, ze lepiej spalic pedalow. Aaaale nikt o tym nie powie tym bardziej w TV jakiej orientacji sa przewaznie pedofile)... O to chodzi kazdemu zdrowemu czlowiekowi - rowno albo wcale k***a czy tak to ciezko zrozumiec???? I zamiast wyciagac ch*jowe argumenty i przyznac sie ok maja racje... Po co mały cwe* tam polazł??? Po ch*j ta mala p*zda chciala dac sie wyr*chac? To atakuja ksiezy... Lewica lubi czarne i brudne ku*asy to fakt i gardzi facetami w sukienkach kochajac jednoczesnie innych w sukienkach, ktorzy tez lubia obciagac.... POj***nI. Przez wlasnie skrajne absurdy ludzie uciekaja w skrajna prawice co jest rownie poj***ne...

Podsumowanie. Kazdy kto nie widzi winy gówniaka jest albo j***nym hipokryta albo idiota... Ja usiebie powinnem móc zaj***ć kazdego bandyte, a klecha i berety maja prawo dokonac linczu na tym malym pojebie ... Ponieważ nikt go tam nie zaciagnal sila i nie stal z ch*jem przy jego dupie w celu zastraszenia

2019-11-05, 19:48
ProVVe napisał/a:

Przeczytałem tylko ten początek i dalej podarowałem sobie... Powaznie bedziesz wymyslac i wyciagac gowna xxxxx lat temu..



Ciekawe, że lubią wywlekać jakieś dyrdymały co było wieki temu, ale powiedz, żeby napotykanych szwabów wbijać na pal za zbrodnie z zaledwie pół wieku tumu, to nagle jak to przecież ci obecni nie mają nic wspólnego z tymi obecnymi...
Większość tutaj nie rozumie, że temat kościoła nie ma nic do rzeczy, chodzi o elementarną kulturę społeczną i typ zachowania, ja wam gwarantuje, że teraz ten gnojek robi syf w kościele a za kilka lat będzie robił rozpie**ol na ulicy/stadionie w imię swojej anarchii i walki z systemem w imię wartości klubowych, ale póki robi gnój w imię waszej urojonej sprawiedliwości to wtedy jest cacy i można z nim kręcić nowy sezon tańca z pie**olcami.