18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ząb, profanacja i policja...
Halman • 2019-11-03, 12:36
13-letni chłopak w trakcie mszy w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie przyjął komunię, a następnie wypluł i schował do kieszeni.
Duchowni wezwali policję, obawiając się profanacji hostii. 13-latek tłumaczył swoje zachowanie bólem zęba. Według relacji księży, chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła, ostatecznie hostię jednak spożył i tym samym nie doszło do znieważenia.
- Skończyło się pouczeniem stron. Przede wszystkim zgłaszających księży - mówi Wirtualnej Polsce nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak dodał, 13-latek nie został przesłuchany. - Wyjaśnialiśmy na miejscu okoliczności zdarzenia. Musieliśmy porozmawiać zarówno ze zgłaszającymi, jak i chłopcem. Po przyjeździe matki został przekazany pod jej opiekę - dodał funkcjonariusz.

Natychmiast Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zdaniem działaczy księża "pozbawili dziecko wolności, znęcali się nad nim psychicznie, straszyli go i prowadzili przesłuchanie, strasząc go konsekwencjami prawnymi".

Ośrodek przypomina też sprawę z 2016 roku, kiedy to ksiądz z poznańskiej parafii uderzył w twarz 10-latka, który schylił się, by podnieść upuszczone przez księdza naczynie z opłatkiem. Ksiądz twierdził wówczas, że to był jego "obowiązek jako szafarza sakramentu, który nakazuje troskę o najdrobniejszą cząstkę konsekrowanej Hostii", ale sąd nie uznał takiego tłumaczenia i skazał go na 5 tys. zł grzywny.

na podstawie wiadomości
komentujcie sobie to jak chcecie... :amused:

2019-11-03, 21:48
moje miasto takie piekne :D

2019-11-03, 22:04
Cóż, efekty całych lat infiltracji kościoła przez służby specjalne PRL.

2019-11-03, 23:15
PieronJasnySzlag napisał/a:

Wejde Ci do domu, w salonie ściągne z kominka zdjecie Twojej (mamy, żony, córki), wyciągne fujare i zaczne ch*jem jeżdzić po zdjęciu. Czy masz prawo czuć się obrażony czy jesteś śmiesznym obrońcą ch*jowych wartości?



Jakim zdjęciu, jakiej matki?!? Mów o rysuneczku wymyslonego kolegi, to będziemy mieć jakąś analogię. I nie, nie poczuję się obrażony jak zaczniesz jeździć ch*jem po rysunkach moich wymyślonych kolegów. Mało tego! Pozwalam ci samemu wymyślić mojego wymyslonego kolegę i jeździj sobie po nim do woli. Miłego wieczoru! Tyle mnie to obchodzi i tyleż samo czuję się obrażony.

2019-11-03, 23:46
To ten instytut, którego dyrektor siedzi za przekrętu finansowe i wybiórczo wybiera tematy? Tfu im na ryj. Nie zmienia to faktu że ta szopka była tylko przejawem idiotyzmu i biurokracji kościelnej.

2019-11-04, 05:05
@upy Ludzie
Weźcie się opamiętajcie. Nie jestem z lewicy, ale hostia to tylko kawałek chleba. Możecie sobie zamówić z dowozem do domu, od firm które to produkują. Możecie nawet nasrać na nią i rowerem przejechać. Czym się taka hostia różni od innej przy której jakiś klecha odprawił czary-mary uga buga?
k***a pedofilii z kościoła katolickiego nikt nie zamknie , a co najwyżej przeniesie do innej parafii a tutaj wzywanie policji do 13 latka, bo zbezcześcił kawałek chleba?
Dzieciak pewnie był wysyłany na siłę i po 18stce dzięki takiemu incydentowi już nie wróci- ewentualnie po bierzmowaniu.
Jeszcze 20-30 lat i w Polsce znikną kościoły, bo młodzi ludzie zaczęli myśleć i odchodzą od tej instytucji.

Ca...........on
2019-11-04, 08:10
Już mi się nawet nie chce wam tłumaczyć, ignoranci. Żyjcie w swojej błogiej nieświadomości i obnoście się ze swoim galopującym tępactwem. Jest wesoło przynajmniej.

2019-11-04, 08:39
ch*j mnie obchodzi co by było u Arabów.
ch*j mnie obchodzi co by było u Żydów.
ch*j mnie obchodzi co by było u Jechowych.
ch*j mnie obchodzi (...tu wstawić każdą inną religię jaką wymyślili ludzie...)

Jesteśmy w Polsce i w tym kraju wyznaniowym ludzie wymyśli sobie, że prawdziwym bożkiem z 5000 wymyślonych jest pam buk aka Żydek zombie.

Kler pozwala sobie na coraz więcej. Wzywają policję do zastraszania dziecka bo wypluło jakiś k***a wafel. Co będzie dalej? Katolickie patrole moralności? Policja religijna na wzór Arabii saudyjskiej i Iranu?

Księża powinni odpowiedzieć za psychiczne znęcanie się nad małoletnim, zastraszanie, pozbawienie wolności i nieuzasadnione wezwanie policji.
Oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca bo jak przystało na kraj wyznaniowy są ponad prawem.

W tym kraju nigdy nie będzie normalnie dopóki ludzie nie pojmą, że miejsca wiary w wymyślone magiczne istoty jest w pokoju bez klamek na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego.


2019-11-04, 09:33
Wiewór napisał/a:

ch*j mnie obchodzi co by było u Arabów.
ch*j mnie obchodzi co by było u Żydów.
ch*j mnie obchodzi co by było u Jechowych.
ch*j mnie obchodzi (...tu wstawić każdą inną religię jaką wymyślili ludzie...)
Jesteśmy w Polsce i w tym kraju wyznaniowym ludzie wymyśli sobie, że prawdziwym bożkiem z 5000 wymyślonych jest pam buk aka Żydek zombie.
Kler pozwala sobie na coraz więcej. Wzywają policję do zastraszania dziecka bo wypluło jakiś k***a wafel. Co będzie dalej? Katolickie patrole moralności? Policja religijna na wzór Arabii saudyjskiej i Iranu?
Księża powinni odpowiedzieć za psychiczne znęcanie się nad małoletnim, zastraszanie, pozbawienie wolności i nieuzasadnione wezwanie policji.
Oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca bo jak przystało na kraj wyznaniowy są ponad prawem.
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie dopóki ludzie nie pojmą, że miejsca wiary w wymyślone magiczne istoty jest w pokoju bez klamek na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego.



Trochę się mylisz, ja uważam że to elementarny brak kultury i wychowania za który odpowiadają rodzice i osoby, które przyklaskują takiemu zachowaniu. Gdybyś ten chłopak zrobił oborę w sklepie to bilibyscie brawo sprzedawcy, gdyby mu nawet ryj obił, bo jak wchodzisz do czyjegoś przybytku to masz k***a szanować jego własność i obyczaje, nawet gdy są głupie u ch*jowe, jedziesz na wycieczkę z dziewczyną do Arabii to będzie chodzić w szmacie na głowie, bo masz k***a szanować ich durne urojenia s jak ci się nie podoba to unikam tego miejsca i tyle. Po ch*j te manifesty i ten ból dupy niby ateistów? Jesteście głupsi niż ci katole.

2019-11-04, 09:33
Wiedziałem ze zleca się tu gimbo ateiści. Zaczna ujadac jak to kosciół ich przesladuje, jak ksiądz ich r*cha i jak ukrywali zbrodniarzy hitlerowskich i tym podobne wymysły.

Prawda jest taka że gówniak poszedł na spotkanie czcicieli pustynnego bożka i zaczął odstawiać numery. Niestety w polskim poj***nym prawie sa osoby uprzewilejowane, których wszystko obraża, osoby wierzace, pedały, mniejszości etniczne itp.

2019-11-04, 10:42
SpeedyG napisał/a:

@upy Ludzie
Weźcie się opamiętajcie. Nie jestem z lewicy, ale hostia to tylko kawałek chleba. Możecie sobie zamówić z dowozem do domu, od firm które to produkują. Możecie nawet nasrać na nią i rowerem przejechać. Czym się taka hostia różni od innej przy której jakiś klecha odprawił czary-mary uga buga?
k***a pedofilii z kościoła katolickiego nikt nie zamknie , a co najwyżej przeniesie do innej parafii a tutaj wzywanie policji do 13 latka, bo zbezcześcił kawałek chleba?
Dzieciak pewnie był wysyłany na siłę i po 18stce dzięki takiemu incydentowi już nie wróci- ewentualnie po bierzmowaniu.
Jeszcze 20-30 lat i w Polsce znikną kościoły, bo młodzi ludzie zaczęli myśleć i odchodzą od tej instytucji.



Ok. Boczek to tylko kawałek wędliny. Wypróbuj swoją teorię w meczecie.

2019-11-04, 10:56
Velturałkę napisał/a:

Ok. Boczek to tylko kawałek wędliny. Wypróbuj swoją teorię w meczecie.



Albo w synagodze. Różnica jest taka że w pierwszym przypadku cie zapie**ola. Jak tego kolesia w Anglii co poszedł do kicia. W końcu muslimy go dopadły.

W przypadku synagogi, zostaniesz na całe życie napietnowany i przesladowany, do tego puszczony z tobami, jak koles w Polsce co negował holocaust. W końcu popełnił samobójstwo.

A tu tak pieknie się gimbo-ateusze sraja że klecha zadzwonił po policje. Tu różnica jest taka ze gówniak moze stać sie bohaterem lewackich mediów, a przy odrobinie sprytu wyciagnac z tego troche kasy.

2019-11-04, 10:58
mygyry napisał/a:

to masz k***a szanować jego własność i obyczaje, nawet gdy są głupie u ch*jowe



Małoletni zgodnie z prawem nie odpowiada za swoje czyny. Cała sytuacja tym bardziej jest dowodem na to, że chrzczenie dzieci i jakiekolwiek formy ich uczestnictwa w religijnych halucynacjach powinny być prawnie zakazane.
Religia powinna być dozwolona tylko dla pełnoletnich bo jest szkodliwa bardziej niż alkohol czy papierosy. Religie kompletnie ryją w bani.

Cała sytuacja jest żałosna z prostego faktu. Nie można obrazić uczuć religijnych bo jest to coś niemierzalnego i niemożliwego do zdefiniowania.
Bo co czyni ten wafelek innym niż inne wafelki? Słowo jakiegoś pedofila w sukience? Dla normalnych ludzi to jest tylko wafel.
Obraza uczuć religijnych to jeden wielki absurd. Muzułmanie dupcą dzieci (księża przynajmniej wiedzą, że to nie jest czynność społecznie akceptowana w Polsce i się z tym ukrywają). Mamy im pozwolić bo jak nie to obraza uczuć religijnych?
Jebnijcie się w głowę z tym magicznym ciasteczkiem.

Powtarzam po raz kolejny. Nie interesuje mnie co by było gdyby... Jesteśmy w Polsce i nasz pasożyt religijny to kościół katolicki.

poligon6 napisał/a:

jak ukrywali zbrodniarzy hitlerowskich



Dobrze, że o tym przypomniałeś. Ludzie musza pamiętać, że KK kolaborował z nazistami.

2019-11-04, 11:08
Wiewór napisał/a:

Małoletni zgodnie z prawem nie odpowiada za swoje czyny.



Zgodnie z prawem to sąd decyduje w jaki sposób małolat odpowiada za swoje czynny również jako niepełnoletni może odpowiadać jak osoba dorosła, dla dzieci masz kuratorów i poprawczaki.


Wiewór napisał/a:

. Cała sytuacja tym bardziej jest dowodem na to, że chrzczenie dzieci i jakiekolwiek formy ich uczestnictwa w religijnych halucynacjach powinny być prawnie zakazane.



Za to odpowiadają tylko i wyłącznie rodzice.


Wiewór napisał/a:

Cała sytuacja jest żałosna z prostego faktu. Nie można obrazić uczuć religijnych bo jest to coś niemierzalnego i niemożliwego do zdefiniowania.



Tak samo nie można obrazić kogoś, że jest kobietą/facetem/transem.


Wiewór napisał/a:

Bo co czyni ten wafelek innym niż inne wafelki?



Według wiary osób w kościele wafelek jest taki sam jak każdy inny tyle, że jako poświęcony element obrzędu w który wierzą jest on identyfikacją pamiątki dzielenia się chlebem przez Jezusa.

Gdyby ten małolat zamówił sobie i kupił milion takich wafelków i karmił nimi sobie ptaki w parku to każdy wielki ch*j ma do tego, jego wafle jego wola, natomiast jeżeli przychodzi do czyjeś wspólnoty z jasno określonymi zasadami i jawnie je łamie to musi się liczyć z tym, że owej wspólnocie się to nie spodoba ponadto ich wyznanie jest chronione prawnie więc jako osoba myśląca trzeba liczyć się z konsekwencjami.
Po ch*j bronicie czyjeś zwyczajnie chamskie zachowanie? Jak już mówiłem, skoro jest się świadom czegoś, że to jest głupie bez sensu i nie chcę w tym uczestniczyć to po prostu tam nie idę i mam to i ich wszystkich w ch*ju.

Jak jeden młody ostatnio stanął na przeciw parady homosiów z krzyżem, to kuratorium dostało przykaz sprawdzenia jego sytuacji rodzinnej, ciekawe czy tutaj też tak będzie.

2019-11-04, 14:53
mygyry,

mygyry napisał/a:

(...) Jak wchodzisz do czyjegoś przybytku to masz k***a szanować jego własność i obyczaje, nawet gdy są głupie u ch*jowe(...)



Ciekawe gdzie są obyczaje kultury łużyckiej, graweckiej, Celtów, Bałtów, Teutonów?...
Dlaczego nie obchodziliśmy Dziadów? Czemu będziemy pod skandynawską choinką pieprzyć coś o żydku w szmacie? Czemu w ogóle spotkamy się pod nią wszyscy, bez względu na swój rzekomy, bądź ugruntowany ateizm?

Kościół Katolicki nigdy nie szanował cudzych zwyczajów, ani dorobku kulturowego. Niszczył i palił, jak wszystkie inne religie. Nie miał problemów z łamaniem swoich własnych doktryn. Wystarczyło kogoś nazwać bluźniercą, heretykiem, albo innym nieprzyjacielem boga zasranego w trójcy jedynego. To wystarczyło, żeby rościć sobie prawo do spalenia wszystkiego, co tylko było z tym kimś związane.

To, że dzisiaj już nie palą ludzi na stosach, to nie znaczy, że nie palili! Mają krew na rękach i z uśmiechem mówią, że to nic takiego, a poza tym dawno i nieprawda. (SIC!)
Twierdzą, że ich buk może robić wszystko, ale hajsu k***a jednak nie potrafi dodrukować.
Muszą posługiwać się moim narodowym, należącym do NBP. Dziwne. Myślałem, że w każdym tabernaculum na świecie jest róg obfitości i tam z paznokcia, czy innego pryszcza Jezusa ciągle obradza samorodkami złota! Dziwne, że prawie wszystkie kościoły jakie w życiu zwiedziłem miały jakichś fundatorów, ale nie widziałem jeszcze żadnego, który postawiłby sam bukstfurca. No niby cały wszechświat stworzył, ale murować nie potrafi do dziś. k***a znam meneli, którzy po 6-ciu browarach mają kielnie w łapach i większą moc stwórczą, niż błazen w chmurach!

Kościół kłamie, kradnie, morduje, sabotuje i przyczynia się do pogłębiania ciemnoty i biedy.
Może Ty uważasz to za klub hobbystów i ze zwyczajnego braku zainteresowania tematem po prostu go omijasz i idziesz sobie dalej.
Ja widzę (zwłaszcza w najsilniejszych) religiach zagrożenie dla całej ludzkości.
Skoro to tylko sekta, to opodatkować ją, jak każdą i postawić przed sądem wszystkich, którzy dopuścili się zbrodni w imię swojego wyimaginowanego idola.
Nie wiem, jak to robisz, że przechodzisz obok tego bez wzdrygnięcia. Może to kwestia pokory, ale ja wręcz z wiekiem szczerzę do nich kły jeszcze bardziej...


(Jakby co, to z pewnością przygotuję się lepiej niż pan z Halle) ;-)

2019-11-04, 21:37