18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ząb, profanacja i policja...
Halman • 2019-11-03, 12:36
13-letni chłopak w trakcie mszy w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie przyjął komunię, a następnie wypluł i schował do kieszeni.
Duchowni wezwali policję, obawiając się profanacji hostii. 13-latek tłumaczył swoje zachowanie bólem zęba. Według relacji księży, chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła, ostatecznie hostię jednak spożył i tym samym nie doszło do znieważenia.
- Skończyło się pouczeniem stron. Przede wszystkim zgłaszających księży - mówi Wirtualnej Polsce nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak dodał, 13-latek nie został przesłuchany. - Wyjaśnialiśmy na miejscu okoliczności zdarzenia. Musieliśmy porozmawiać zarówno ze zgłaszającymi, jak i chłopcem. Po przyjeździe matki został przekazany pod jej opiekę - dodał funkcjonariusz.

Natychmiast Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zdaniem działaczy księża "pozbawili dziecko wolności, znęcali się nad nim psychicznie, straszyli go i prowadzili przesłuchanie, strasząc go konsekwencjami prawnymi".

Ośrodek przypomina też sprawę z 2016 roku, kiedy to ksiądz z poznańskiej parafii uderzył w twarz 10-latka, który schylił się, by podnieść upuszczone przez księdza naczynie z opłatkiem. Ksiądz twierdził wówczas, że to był jego "obowiązek jako szafarza sakramentu, który nakazuje troskę o najdrobniejszą cząstkę konsekrowanej Hostii", ale sąd nie uznał takiego tłumaczenia i skazał go na 5 tys. zł grzywny.

na podstawie wiadomości
komentujcie sobie to jak chcecie... :amused:

2019-11-03, 14:57
Osrodek nietolerancji jak zawsze przeciwko katolikom...


2019-11-03, 15:34
mygyry napisał/a:

Szczerzę? To ch*j w oko gnojkowi, mi się coś w kościele nie podoba to nie chodzę, nie obrażam tych co chodzą i szanuję ich tradycję, głupie czy mądre to ich ocena i ich problem.



Tak, z pewnością 13 latek chodzi tam z wlasnej woli..

2019-11-03, 15:39
muflonpl napisał/a:

Śmieszni obroncy wiary katolickiej na sadolu haha wypie**alac do modlitwy o zbawianie a nie ogladac. Szatanskie filmy



Wejde Ci do domu, w salonie ściągne z kominka zdjecie Twojej (mamy, żony, córki), wyciągne fujare i zaczne ch*jem jeżdzić po zdjęciu. Czy masz prawo czuć się obrażony czy jesteś śmiesznym obrońcą ch*jowych wartości?

2019-11-03, 15:58
Tych cwe*i z tego ośrodka... Jak tu stoję bez mrugnięcia w studni potopić...
k***a jak ja widze ich wybiorcze dzialania pie**olonych lachociagow... A gdzie np katolofobia? Nie ma takiego zachowania?


PieronJasnySzlag napisał/a:

Wejde Ci do domu, w salonie ściągne z kominka zdjecie Twojej (mamy, żony, córki), wyciągne fujare i zaczne ch*jem jeżdzić po zdjęciu. Czy masz prawo czuć się obrażony czy jesteś śmiesznym obrońcą ch*jowych wartości?



Och*jałeś??? On zacznie do tej sceny walic niemca po kasku...

2019-11-03, 16:05
KlinikaAborcyjna napisał/a:

napisałeś to dla jaj, no chyba że wierzysz w to co napisałeś i jesteś tęczowym bojownikiem z ośrodka



Widzę, że to co napisałem jest dla niektórych za trudne. A jak coś się nie podoba, to znaczy, że jestem lewicowy, tęczowy, Żyd, pedał i mason. Zapomniałem - jeszcze cyklista, ale to możne już zbyt skomplikowane.

2019-11-03, 16:09
htp napisał/a:

Widzę, że to co napisałem jest dla niektórych za trudne. A jak coś się nie podoba, to znaczy, że jestem lewicowy, tęczowy, Żyd, pedał i mason. Zapomniałem - jeszcze cyklista, ale to możne już zbyt skomplikowane.


Uświadom to sobie w końcu: Z typowo polską, sadisticową głupotą nie wygrasz.

2019-11-03, 16:31
Czy ten 13 latek był innego koloru skóry?
Czy był cudzoziemcem??
Bo jeśli nie, to do h*ja co ma do tego "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych"??

2019-11-03, 17:14
@up wszyscy, którzy coś pie**olą o szacunku do religii. Na mój szacunek trzeba sobie zapracować. Katolicy tego nie zrobili. Wręcz przeciwnie - mamy tysiące dowodów świadczące o ich nietolerancji. Jak widzę księdza, to na niego pluję, kiedy podchodzi za blisko. Z jakiej racji mam szanować kogoś, kto okłamuje miliardy ludzi każdego dnia i ciągnie od nich pieniądze żerując na ich łatwowierności i często ciężkiej sytuacji życiowej?!
Gówniarz najprawdopodobniej nie ma prawa decyzji, czy iść do kościoła, czy nie. Starzy pewnie katole i zmuszają go do tego.
Za plucie boskimi andrutami i szarpanie się z klechą już dzisiaj odkładam dla niego browary na osiemnastkę! Będą z niego ludzie!

2019-11-03, 17:24
jadowita20 napisał/a:

każda religia to sekta i chodzi tylko o kasę dlatego mam wyj***ne na wszystkie zabobony



Nie tylko o kasę

2019-11-03, 18:32
jeżeli grasz w jakąś grę, to przestrzegaj jej zasad
Natomiast jeżeli nie grasz to nie musisz się tak tym k***a podniecać

2019-11-03, 19:29
htp napisał/a:

Jak ksiądz wezwie na ciebie policję, że nie wpuściłeś go z kolędą, to też będziesz go bronił|? Chyba, że to ty chodzisz po kolędzie.



Ktoś tu dostrzega jakąkolwiek analogię?


2019-11-03, 19:45
Te czarne ch*je są coraz bardziej oderwane od rzeczywistego świata...

2019-11-03, 20:18
Tak się plujecie o lewactwo, a katabasy i katole to jota w jotę tą samą mać miał, te same bezmózgi tylko inny znak ich. A wszyscy oni nie powinni mieć miejsca do zagrzania w naszej pięknej słowiańskiej ojczyźnie, tfu!

2019-11-03, 20:58
[quote="siwybis"]Boże, chroń mnie przed katolikami.[/quo
prosze bardzo poczekaj az przyjda muzulmanie i upie**ola ci leb

2019-11-03, 21:20
Przy tej cudownej okazji polecam nieżyjącego już Christophera Hitchensa. Świetny erudyta, racjonalista. Dużo debat na jutubie.