18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dżepetto 2022-08-07, 10:29 11
Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-08-07, 10:38
E tam słabo. Jak miałem 2 latka to włożyłem łape do ula. Już tak nie robię.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-08-07, 13:02
PIs napisał/a:

Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami



Jest popyt jest podaż.
Natomiast... Jakie nagrody przewidujesz?
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-08-07, 13:22
eh, to jest życie. mieć tak duży dom, dzieci i wolny czas spędzać na filmowaniu tego, jak się bawią. zazdro. może brzmię jak 30-kilku letni przegryw, ale tak właśnie jest.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-08-07, 13:27 1
sothis napisał/a:

Jest popyt jest podaż.
Natomiast... Jakie nagrody przewidujesz?



Zdjęcia Flodzi.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-07, 13:33
PIs napisał/a:

Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami



możesz zrobić, masz moje błogosławieństwo....
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2022-08-07, 13:51 1
tiktok. Przypominam, że mamy monitory poziome a nie pionowe...wrzuty z tiktoka zostawcie na tiktoku, gdzie będą w większości oglądane na telefonach.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-08-07, 14:07
Ja pierdole no niewiarygodne co się wydarzyło na tym filmie
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-08-07, 23:14
Kurisu napisał/a:

tiktok. Przypominam, że mamy monitory poziome a nie pionowe...wrzuty z tiktoka zostawcie na tiktoku, gdzie będą w większości oglądane na telefonach.



Ja coraz częściej nawet się nie odzywam. Do niektórych ameb nie dotrze.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-07, 23:35 1
croyna napisał/a:

eh, to jest życie. mieć tak duży dom, dzieci i wolny czas spędzać na filmowaniu tego, jak się bawią. zazdro. może brzmię jak 30-kilku letni przegryw, ale tak właśnie jest.



Nie brzmisz jak "30-kilku letni przegryw", brzmisz jak rozhisteryzowana gruba baba, która rozczula się na widok gówniaków w wózkach i sukien ślubnych na wystawach sklepów. Nigdy nie uwierzę, że takie coś mógłby napisać mężczyzna, nieważne jak bardzo chory psychicznie musiałby być, czy jak bardzo musiałoby mu wyjebać estrogen na skutek jakichś zaburzeń hormonalnych, to jest po prostu nie możliwe.
Zgłoś