18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Gszysztow 2011-11-04, 15:54 2
Jak dla was 1 listopada jest smutny to ja tego nie rozumiem. Kogo się lubiło to się świeczkę postawi, coś pogada, powspomina, a kogo się nie lubiło to nawet zachodzić nie trzeba- ja w tym święcie odnajduje więcej dobrej energii niż w jakichś pierdolonych walentynkach, halloween albo innym pierdolonym przeszczepie z chujwiejakiej kultury.

A ten polski Remi chujowy jak mało który, no ale co poradzisz, taka rola podróbek.
Zgłoś
Avatar
Frendli93 2011-11-04, 16:12
Polski Remi Gaillard : ]
Zgłoś
Avatar
skubany 2011-11-04, 16:12 2
Mamy polskiego Remiego. Jebać Was hejterzy. Według mnie fajna sprawa. Czekam na kolejne filmiki !
Zgłoś
Avatar
mamo kupe 2011-11-04, 17:11
51 sekunda w huj ci sie nie udała :/ zamiast piwa kopa do jedzenia .
Zgłoś
Avatar
daemon 2011-11-04, 18:03 3
Policjant typowy burak, od razu z łapami do niego.
Zgłoś
Avatar
labiaty 2011-11-04, 18:28
zajebiste !

piwko ode mnie ^ ^
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2011-11-04, 18:45 3
brylant1412 napisał/a:

Warszawa to największa wiocha w Polsce



A Ty z jakiej mniejszej wiochy jesteś?
Ślunsk czy Pyrlandia?
Zgłoś
Avatar
rikiks 2011-11-04, 18:58
1. czemu jest to na chama zerzniete z remiego? policja, montaz, muzyka itp. otaczajacy nas swiat jest juz na tyle wyeksplowatowany, ze juz za chuj nic nowego nie wymyslimy? pewnie, ze latwiej jest isc do najblizszego punktu ksero..
2. i jak to jest w polskich, amatorskich produkcjach, ze ujecia, jakosc i montaz jest na zenujaco niskim poziomie. kurasz ludzie, jak juz cos robicie, to ZROBCIE TO POZADNIE!!

dodam tylko, ze inicjatywa fajna i dobrze, ze autorzy nie klepia kapucyna przed kompem przez dni 40 z blantem w gebie tylko dzialaja.
Zgłoś
Avatar
rezzirf 2011-11-04, 19:29 4
2pack napisał/a:



Nie smiej sie ze swojej stolicy baranie. Duzo madrzejsi od ciebie ja wybrali. Mieszkasz w wysrajewie, juz nie mowiac skad jestes i masz czelnosc takie kocopoly pisac. Z warszawiakow to znasz ludzi z centralnego wiec nie pierdol ze wiocha. Prawdziwy warszawiak, nie wpr wpn ani inny wnd, zawsze ci pomoze i poswieci sie za ciebie baranie.

Ja mieszkam w wwa, nie jestem rdzennym warszawiakiem, ale wielu takich znam i wiem jacy to sa ludzie. Za taki komentarz to chuj w dupe i do piachu.

Sory za pisownie, ale nie lubie wielkich liter, wszystkich si ci ni ani zi



Człowieku, tak się napinasz jakby ci matkę conajmniej obrazili o_O
take it easy, smoke some weed and chill..
Zgłoś
Avatar
Kooron 2011-11-04, 19:39
ależ to hujowe panowie
Zgłoś
Avatar
Hiros 2011-11-04, 21:06
meloneum napisał/a:

Jakaś niewydarzona podróba Remiego Gailarda, ale dobrze, że próbują...



Ty żeś jest kurwa cały niewydarzony nie wyruchany i coś tam jeszcze

Chłopaki się bawią a nie kurwa. A ty jak w przedszkolu paniom! on zgapił i chuj.
Zgłoś
Avatar
marine123 2011-11-04, 21:50 1
2pack napisał/a:



Nie smiej sie ze swojej stolicy baranie. Duzo madrzejsi od ciebie ja wybrali. Mieszkasz w wysrajewie, juz nie mowiac skad jestes i masz czelnosc takie kocopoly pisac. Z warszawiakow to znasz ludzi z centralnego wiec nie pierdol ze wiocha. Prawdziwy warszawiak, nie wpr wpn ani inny wnd, zawsze ci pomoze i poswieci sie za ciebie baranie.

Ja mieszkam w wwa, nie jestem rdzennym warszawiakiem, ale wielu takich znam i wiem jacy to sa ludzie. Za taki komentarz to chuj w dupe i do piachu.

Sory za pisownie, ale nie lubie wielkich liter, wszystkich si ci ni ani zi



Nie musiałeś pisać że jesteś z "wwa", bo to widać od razu Jakoś tak wyszło, że nikt was nie lubi. Zawsze mnie to ciekawiło, jak to się dzieje- zamieszkasz w warszawie i automatycznie zamieniasz się w buraka !
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-04, 22:23 1
Rafal1757 napisał/a:

możecie pierdolić że jestem sztywniak czy coś ale przed grobem nieznanego żołnierza to było troszkę chujstwo.

A sram ciepłym kałem na ten grób i na to całe święto sztywniaka, możecie pierdolić,że jestem chuj.
Zgłoś
Avatar
sokolnikus 2011-11-04, 22:50
spoko tylko że 2 laski i koleś w ostatniej scenie już raz się pojawili
Zgłoś
Avatar
flaa 2011-11-04, 23:39
Łoho zajebał kwiatka ze sklepu, ale beka hehe!

Lepiej nie mógł pokazać jaki z niego Remi wananbe - bo o ile Remi podkradał rzeczy ze sklepów gdy miało to sens (ot choćby jego seria z lekkoatletyką) to ten mimo, że nie miało to powiązania z jego przebraniem, wbiegł, podpierdolił i niech się gawiedź cieszy. Straszenie ludzi w takim stroju - jak najbardziej, ale podjebanie kwiatka bez konkretnego celu jest już wchuj żałosnym naśladowaniem Remiego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie