18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:26
Avatar
Wiewór 2019-06-19, 8:45 10
Odnoszę wrażenie, że strzelił mu w plecy kolega, który myśli, że jest komandosem.
Zgłoś
Avatar
FransFr 2019-06-19, 9:31 3
Siły porządkowe muszą mieć niezłe obycie w przeczesywaniu tych faweli, nigdy nie wiesz kiedy ci da silva z jakiej dziury nie wyskoczy
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2019-06-19, 10:07 2
Obstawiam, że to funkcjonariusze BOPE, chociaż mundury jakby trochę inne.
Są to bezwzględne skurwysyny walczące z Da Silvami (taki odpowiednik polskiego Sebka), tylko tu HWDP na ścianie raczej niewiele da

formacjasgo.pl/portfolio-view/bope-najbardziej-bezwzgledna-jednostka-w...
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-06-19, 11:25 2
Ten padół to jedna wielka strefa wojny. Po chuj państwu śmiecie w fawelach którzy nie generują nic oprócz kosztów i strat? Nie lepiej byłoby to wystrzelać, wybić, wytruć jak szczury?
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-06-19, 12:21
Bloblas napisał/a:

Obstawiam, że to funkcjonariusze BOPE, ....



tak, wiekszosc ogladala ten film, ale nie wszystko co strzela to tych zjebow jest BOPE
Zgłoś
Avatar
fu_k_that_sh_t 2019-06-19, 12:21
chuj w dupę kamerzyście
ja chcę widzieć brazylijskie trupy a nie policjantów
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-19, 14:30 3
up to zapiperdalaj nagrywac do Rio dzielnia jak dzielnia ale chciaz elektyfikacja na poziomie
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-06-19, 16:10 1
środkowy gangus jest przeszkolony.usłyszał pusty strzał iglicy i wyciągnął broń boczną zamiast siłować się z magazynkiem.nawet w grach to pokazują,ciekawi mnie żę wszyscy mają standardowe muszka i szczerbinka.z kolimatorem jest o niebo lepiej.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-06-19, 17:23 1
jbone napisał/a:

środkowy gangus jest przeszkolony.usłyszał pusty strzał iglicy i wyciągnął broń boczną zamiast siłować się z magazynkiem.nawet w grach to pokazują,ciekawi mnie żę wszyscy mają standardowe muszka i szczerbinka.z kolimatorem jest o niebo lepiej.



Tam jest niezła bieda, a kolimator to jednak spory koszt. Nie pamiętam teraz cen, ale na pewno kolimator jest droższy (w Brazylii oczywiście), od stareo AK47 i M16 pamiętających Wietnam. Tak jest we wszystkich krajach trzeciego świata. Natomiast co to za przeszkolenie? Ja mam taki odruch po grach komputerowych. Całkowity brak taktyki stali na środku ulicy i zamiast się wychylić, albo skorzystać z lusterka to wylazł cały. Widać pięknie jak oberwał headshota.
Zgłoś
Avatar
DigiArt 2019-06-19, 20:09
Zraszowali ich...
Zgłoś
Avatar
Pankracy 2019-06-19, 20:48
dobry scenariusz na film ,w którym jednostka policji musi się wydostać z favelas. chyba ten watek był w którejś z części modern warfare . swoja droga to szacunek dla tych oddziałów policji ...ja bym się srał nawet uzbrojony po zęby . wincyj!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-06-19, 21:47
Abraxus napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że strzelił mu w plecy kolega, który myśli, że jest komandosem.



Typ ewidentnie dostał headshota- zwróć uwagę jak odskakuje mu głowa w momencie trafienia. A kolega z tyłu nawet nie pierdnął, tylko zawinął dupę w troki...
Zgłoś
Avatar
Chosen0ne 2019-06-20, 14:01
Counter Terrorist Win
Zgłoś