18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Tasak_PL 2013-01-02, 15:39 2
dziecko sie smieje, cieszy a Ty pacanie mowisz, ze rodzice sa pojebani? Jak ja bylem maly to sam sie prosilem, zeby ojciec mnie rzucal na tapczan z 2 metrow takie zabawy sa zajebiste, a nie pojebane
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2013-01-02, 15:40 2
wszyscy jesteście POJEBANI !
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-01-02, 15:43 1
bocianju87 napisał/a:

wszyscy jesteście POJEBANI !



O chuj ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-01-02, 15:44 1
FryzjerZG napisał/a:

Pojebany to jestes Ty gosciu. Kurwa pierdolcie sie wiecej z dzieciakami, najlepiej zamknac w pomieszczeniu z pleksy, zeby tylko jadlo i srało, bo sobie moze krzywde zrobic. Ja w wieku 8-9 lat ganialem po budowach z kolegami, lazilismy po drzewach, kazdy na rowerze i tak cale dnie. Mojej laski brat ma 8 lat i mama go odwozi do szkoly, odprowadza na treningi w piłke i gosc nigdy sam nie wyszedl dalej niz wokol swojego bloku. Moj kuzyn 9lat, nigdy sam nie zapuscil sie dalej, niz za ogrodzenie domku. Teraz piszesz ze rodzicie sa pojebani bo sie bawia z dzieciakiem. Pizgnij sie w leb kretynie, przepros i usun to kurestwo.



To się ciesz, że nie zawijali cię w koc i nie kręcili, chociaż z drugiej strony, na to wygląda. Po drugie są inne rozrywki dla dziecka w wieku dwóch lat, niż zawijanie w koc, śmianie i gapienie się z dzieciaka, jak pada na ziemię i nie utrzymuje równowagi. Po trzecie zabawę z kolegami miałeś przednią i robiłeś to co lubisz i nie wiem, co cię boli, dzieci bawią się w różne zabawy, ale żeby dziecko było zabawką dla rodziców to co innego..., więc wnioskuję, że spinasz się tylko temu, że twoi znajomi i połowa twojej rodziny jest taka a nie inna? To nie moja wina.
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-02, 15:50
Kiedyś jak byłem u dziadka na gospodarstwie puszczałem latawca na sznurku, patrzyłem cały czas w głowie. Zakręciło mi się i potknąwszy się wpadłem w koryto płynącej gnojówki. Ludzie piali ze śmiechu ze mnie. Więc takie kręcenie dzieciakiem w kocyku to lajt. Ja myślałem, że gościu zacznie nią szybciej kręcić, a to juz by bylo troche groźne.

*patrzyłem cały czas w górę!
Zgłoś
Avatar
evon 2013-01-02, 15:52
niewiem jak wy ale ja popieram fryzjera, ed2kk no moze i sa inne zabawy ale takie sa najfajniejsze, ja pamietam ile razy to ja musialem sie naprosic ojca i wojka na takie cos.. Ale nie teraz takie zabawy to przeciez krzywdzenie dzieci ...
Zgłoś
Avatar
gracii 2013-01-02, 15:54
@Nap_linek Ja jestem z rocznika 94 i nie masz racji. Pamiętam dobrze swoje dzieciństwo i też było szalone, pełne przygód i niebezpieczne. Do dzisiaj mam trzy blizny na twarzy (w sumie słabo je widać) jako pamiątkę po bieganiu na budowach etc.
Zgłoś
Avatar
NightMarePOL 2013-01-02, 16:02 3
FryzjerZG napisał/a:

Pojebany to jestes Ty gosciu. Kurwa pierdolcie sie wiecej z dzieciakami, najlepiej zamknac w pomieszczeniu z pleksy, zeby tylko jadlo i srało, bo sobie moze krzywde zrobic. Ja w wieku 8-9 lat ganialem po budowach z kolegami, lazilismy po drzewach, kazdy na rowerze i tak cale dnie. Mojej laski brat ma 8 lat i mama go odwozi do szkoly, odprowadza na treningi w piłke i gosc nigdy sam nie wyszedl dalej niz wokol swojego bloku. Moj kuzyn 9lat, nigdy sam nie zapuscil sie dalej, niz za ogrodzenie domku. Teraz piszesz ze rodzicie sa pojebani bo sie bawia z dzieciakiem. Pizgnij sie w leb kretynie, przepros i usun to kurestwo.



W pełni cie popieram! Siniaki i obdarcia na kolanach to najlepsza pamiątka z dzieciństwa jaka kiedykolwiek miałem okazje sobie zrobić! A tak poza tematem, w czasach kiedy nikt nie miał jeszcze komórki, to każdy wiedział o której spotkać się na boisku. Teraz choć byś dzwonił i tak nikt nie przyjdzie na czas.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-01-02, 16:20 6
Patole az strach ogladaja krola lwa i bawia sie z wlasnymi dziecmi zamiast pic wodke przy stole.
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-01-02, 16:21
zgadzam się jak się bawić z dzieckiem to się bawić ,najlepiej zapierdolic o futryne a potem wydupić ,jak Kasia W a co się
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-01-02, 17:24 1
Pamietam takie zabawy ze swoim ojcem i nie widze w tm nic dziwnego. Najlepiej dzieciaka ubrac w kaftan i założyć kask, a jedzenie aplikowac przez kroplowke, zeby sie czasem nie zaksztusilo. Ludzie ocipieli, fajna zabawa, kazdemu zycze takiego ojca.
Zgłoś
Avatar
Hexe 2013-01-02, 17:43 3
Nap_Linek napisał/a:

Z resztą teraz mam kontakt z rocznikami 93/94, kurwa kloszowi ludzie, nic tylko ich zamknąć w kwadracie z pleksi.

Kurwa uderzy się i potem robi wielkie halo.



Jestem '93 i robiłam rzeczy, o których w pierwszych komentarzach mowa i nie wydaje mi się, żebym była taka jak napisałaś. Ale byc może nie wszyscy, ja jednak znam większość tych "normalnych".
Ale i tak się zgadzam, że teraz wszystkie te dzieci są z porcelany, które należy owinąć styropianem, tak na wszelki wypadek.

A w tle Mufasa ratuje Simbę
Zgłoś
Avatar
recelo 2013-01-02, 18:20
Hexe napisał/a:



Jestem '93 i robiłam rzeczy, o których w pierwszych komentarzach mowa i nie wydaje mi się, żebym była taka jak napisałaś. Ale byc może nie wszyscy, ja jednak znam większość tych "normalnych".
Ale i tak się zgadzam, że teraz wszystkie te dzieci są z porcelany, które należy owinąć styropianem, tak na wszelki wypadek.

A w tle Mufasa ratuje Simbę



Ja natomiast 95 i także robiłem rzeczy jak w pierwszych postach, sam z kolegą w wieku 7-8 wybrałem się na całodniową podróż poza granicami rodzinnej wiochy bez telefonów, tabletów i innych pierdół dzięki którym można było się odnaleźć i jakoś przeżyłem, no i nie można zapominać o wielu wypadkach np. w moim przypadku kierownica od rowera w głowie
Zgłoś
Avatar
o................c 2013-01-02, 18:51
jesli koment ma wiecej piw niz post to autor komenta powinien miec do wyboru usuniecie posta lub zbanowanie uzytkowanika ew inne nagrody.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-02, 18:59 1
kurwa, dlaczego mnie stary tak nie kręcił, btw sam jesteś pojebny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie