18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
FryzjerZG 2013-01-02, 10:50 610
Pojebany to jestes Ty gosciu. Kurwa pierdolcie sie wiecej z dzieciakami, najlepiej zamknac w pomieszczeniu z pleksy, zeby tylko jadlo i srało, bo sobie moze krzywde zrobic. Ja w wieku 8-9 lat ganialem po budowach z kolegami, lazilismy po drzewach, kazdy na rowerze i tak cale dnie. Mojej laski brat ma 8 lat i mama go odwozi do szkoly, odprowadza na treningi w piłke i gosc nigdy sam nie wyszedl dalej niz wokol swojego bloku. Moj kuzyn 9lat, nigdy sam nie zapuscil sie dalej, niz za ogrodzenie domku. Teraz piszesz ze rodzicie sa pojebani bo sie bawia z dzieciakiem. Pizgnij sie w leb kretynie, przepros i usun to kurestwo.
Zgłoś
Avatar
huzi83 2013-01-02, 10:52 28
Pojebana to jest Katarzyna Waśniewska z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
masaj990 2013-01-02, 11:01 114
FryzjerZG napisał/a:

Pojebany to jestes Ty gosciu. Kurwa pierdolcie sie wiecej z dzieciakami, najlepiej zamknac w pomieszczeniu z pleksy, zeby tylko jadlo i srało, bo sobie moze krzywde zrobic. Ja w wieku 8-9 lat ganialem po budowach z kolegami, lazilismy po drzewach, kazdy na rowerze i tak cale dnie. Mojej laski brat ma 8 lat i mama go odwozi do szkoly, odprowadza na treningi w piłke i gosc nigdy sam nie wyszedl dalej niz wokol swojego bloku. Moj kuzyn 9lat, nigdy sam nie zapuscil sie dalej, niz za ogrodzenie domku. Teraz piszesz ze rodzicie sa pojebani bo sie bawia z dzieciakiem. Pizgnij sie w leb kretynie, przepros i usun to kurestwo.



Dokładnie kurwa, pamietam jakie głupoty odpierdalaliśmy za dzieciaka to się we łbie nie mieści, można by wspominać te zabawy i wspominać i kurwa by końca nie było. Chciałbym wrócić do czasów dzieciństwa i porobić jeszcze raz te przejebane rzeczy. Większość z tych zabaw nadawałaby się na harda...a raczej skutki tych zabaw A w tej zabawie nie widze nic chujowego, lepiej pokręcić raz córke, niż żeby ojciec chlał i robił patologie w domu.
Zgłoś
Avatar
buba100111 2013-01-02, 11:13 4
pojebany to jest tytuł tematu
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-01-02, 11:18 20
Nie widzę w tym nic strasznego. Podobnie się z młodym bawię. Z resztą sam każe się kręcić, bo mu się to podoba.
Do przedmówców: 100% racji.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-01-02, 11:21 4
Jako dziecko mamy fantastyczną rzecz, robimy sobie znacznie mniej krzywdy robiąc znacznie głupsze rzeczy niż będac dorosłym. Pewno wynika to z faktu, że nie myślimy o konsekwencjach.

Spadłaby to co najwyżej guza sobie nabije a co nie zabije to wzmocni. Z resztą teraz mam kontakt z rocznikami 93/94, kurwa kloszowi ludzie, nic tylko ich zamknąć w kwadracie z pleksi.

Kurwa uderzy się i potem robi wielkie halo.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-02, 15:18 4
Dobry kocyk ma .
Nie jest śliski
Zgłoś
Avatar
korball 2013-01-02, 15:21 3
dopóki dziecku się to podoba i czerpie z tego radochę, to jestem jak najbardziej za. piwko leci
Zgłoś
Avatar
Arthamel 2013-01-02, 15:22 1
<quote>Jako dziecko mamy fantastyczną rzecz, robimy sobie znacznie mniej krzywdy robiąc znacznie głupsze rzeczy niż będac dorosłym. Pewno wynika to z faktu, że nie myślimy o konsekwencjach. </quote>
Dokładnie. Pamiętam, jak z kumplami w wieku 8-10 lat turlaliśmy się z nasypów kolejowych i nic nam się nie stało nigdy. Jakiś rok temu kumpel zjebał się z takiego nasypu po pijaku i nogę złamał
Zgłoś
Avatar
najtro 2013-01-02, 15:25 2
Tytuł filmu fana bezstresowego wychowania i niebieskiego ekranu
Zgłoś
Avatar
piołun 2013-01-02, 15:26 8
Widać, że dzieciak ma frajdę
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-01-02, 15:30 11
ten co to dodał chyba nie mial nigdy prawdziwego dziecinstwa co stary pieścił cię po jajkach żę cię to boli
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-01-02, 15:31 3
"Z resztą teraz mam kontakt z rocznikami 93/94, kurwa kloszowi ludzie, nic tylko ich zamknąć w kwadracie z pleksi. "

Nie ogólnikuj, znam ludzi z tego rocznika, bawiłem się z takimi jak sam byłem mniejszy, teraz też niezłe pojebusy niektórzy. Nie ogólnikuj, raz jeszcze powtarzam
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-01-02, 15:36 5
@ ed2kk
Sam jestes po**bany czlowieku, to normalna zabawa, ojciec sie poprostu z corka bawi a corka na jakas niezadowolona nie wyglda. Poza tym duzo osob w dziecinstwie zapewne sie tak bawilo, wlacznie ze mna, ja np lubilam jak mnie w koc owijali i hustali albo krecili. Zwykla zabawa dziecku sie nic nie dzieje, a ty zapewne dziecinstwa nie miales skoro mowisz ze ''Po***ni rodzice bawia sie z corka'' ktorej nic sie nie dzieje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie