18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
impressa88 2018-12-20, 23:35 26
I znów urwało. Chciałbym być na miejscu tego gościa i tym kijem tak długo walić po tym psie że aż bym zrobił z niego kotlety
Zgłoś
Avatar
Annabelle 2018-12-21, 0:00 39
Każde bydle typu Amstaff czy inne dziadostwo powinno być ubijane.
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-12-21, 0:21 1
kurwa jakie durnie zagryzie to przestana a nie drzec japy
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-12-21, 2:45 27
Annabelle napisał/a:

Każde bydle typu Amstaff czy inne dziadostwo powinno być ubijane.


ale najpierw powinien byc zajebany właściciel
Zgłoś
Avatar
Taz 2018-12-21, 3:36 6
A myslalem ze ta durna góra mięsa dostanie pięknego kopala od konika. Te wszystkie amstaffy i pitbulle to tak durne psy...
Zgłoś
Avatar
panar3 2018-12-21, 8:03 13
Cztery ruchy woźnicy przy uprzęży i konik by skurwiela, pitbulla, zajebał w 15 sekund - widać że silny koń. Te pastowane pojeby mają gówno zamiast mózgu a woźnica sieczkę z gównem.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2018-12-21, 10:32 2
koń nie miał kagańca
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-21, 10:47 7
"nie ma agresywnych ras, som tylko hójowi wlaźciciele co nie potrafo wyhowywadź".
AHA.

Każdy pies rasy pit bull, amstaff i inne gówna powinny być wrzucane od razu do maszynki do mielenia zaraz po złapaniu.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-21, 11:22 8
Dawniej na wiosne szalały watahy zdziczałych psów, trzeba było je truc lub rozkładac wnyki i dobijac kołkiem. Sasiad jak naszedł twojego psa na swoim podwórku to miał go prawo zajebac i nikt nie protestował. Mysliwy jak widział luzem latajacego psa to od razu strzelał.

Teraz jakies popierdolenie sie zrobiło. Nagonka na mysliwych ze robia odstzrał luźno latajacych pchlarzy. Ktos naszedł na swoim podwórku kundla i go uskutecznił, to sadem grożą. Nie wspone o rozbestwionych psiarzach terroryzujacych swoimi fafikami parki, place i ulice. Nie dziwne ze co normalniejsi ludzie biora sprawy w swoje rece i podkładaja kiełbase ze szkłem.

A skoro juz jestesmy przy metodach likwidacji pchlarzy to nie polecam kiełbasy ze szkłem, to jest juz passe. Teraz kupujesz wędzona rybke i zapodajesz pestycydy, efekt gwarantowany w 90%, no chyba ze chcesz by pchlarz sie meczył to nasaczasz gabke tłuszczem, zatyka przewód pokarmowy i pies zdycha z głodu, ale tutaj własciciel moze zrobić USG i odratowac kundla.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-21, 11:25 5
poligon6 napisał/a:

Dawniej na wiosne szalały watahy zdziczałych psów, trzeba było je truc lub rozkładac wnyki i dobijac kołkiem. Sasiad jak naszedł twojego psa na swoim podwórku to miał go prawo zajebac i nikt nie protestował. Mysliwy jak widział luzem latajacego psa to od razu strzelał.

Teraz jakies popierdolenie sie zrobiło. Nagonka na mysliwych ze robia odstzrał luźno latajacych pchlarzy. Ktos naszedł na swoim podwórku kundla i go uskutecznił, to sadem grożą. Nie wspone o rozbestwionych psiarzach terroryzujacych swoimi fafikami parki, place i ulice. Nie dziwne ze co normalniejsi ludzie biora sprawy w swoje rece i podkładaja kiełbase ze szkłem.

A skoro juz jestesmy przy metodach likwidacji pchlarzy to nie polecam kiełbasy ze szkłem, to jest juz passe. Teraz kupujesz wędzona rybke i zapodajesz pestycydy, efekt gwarantowany w 90%, no chyba ze chcesz by pchlarz sie meczył to nasaczasz gabke tłuszczem, zatyka przewód pokarmowy i pies zdycha z głodu, ale tutaj własciciel moze zrobić USG i odratowac kundla.



Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-12-21, 13:48
co za debil, najpierw drze ryj zamiast działać a potem zabiera się za to miotłą.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-12-21, 14:17
Wystarczyło zajebać potężnego kopa i pies leżałby z połamanymi żebrami.
Swoją drogą dlaczego żaden z nich nie miał noża? Ja zawsze mam przy sobie nóż ostry jak brzytwa, specjalnie na takie okazje.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-12-21, 14:27 4
@up a próbowałeś kiedyś "odkopnąć" taką świnię od celu jaki sobie obrał, czy tylko w internecie widziałeś? Możesz go napierdalać kijem a taki skurwiel nie puści dopóki go nie ogłuszysz, ewentualnie skoczy do ciebie. A te połamane żebra to poczuje może po kilkudziesięciu minutach jak się uspokoi.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2018-12-21, 14:58
Dziwne że koń nie wydupcył sierściuchowi kopa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie