18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Zabawa z pieskiem
pytolsky • 2022-08-09, 8:09
Niedawna akcja w samym środku dziury w dupie, zwanej Sosnowcem:



Zgodnie z opisem prezydenta "miasta":
Cytat:

Operator monitoringu uratował psiaka ‼
Brakuje mi słów! Jakiś dzban wrzucił bezbronnego psiaka do Stawików, a grupka „kolegów” przyglądała się. Operator monitoringu widząc to zdarzenie, powiadomił służby i jednocześnie wezwał całą ekipę, aby ta przestała znęcać się nad zwierzęciem. Ci ekspresowo uciekli. Strach pomyśleć, co jeszcze mogli zrobić czworonogowi



Tak wiem, jakbyście takich dorwali to hohooo ło panie co byście im nie zrobili. Całe szczęście, że takie twardziele jak wy wybrały styl życia piwniczaka....
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-09, 10:40 1
pytolsky napisał/a:

W Sosnowcu funkcję toalety publicznej sprawuje chodnik
Niezły ból dupy wyłapaliście swoją drogą



chciałbyś a następnym razem nie sraj po chodnikach jak zwierzę
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-08-09, 11:18 4

Teraz do schroniska i uśpić.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-09, 12:25
pytolsky napisał/a:

W Sosnowcu funkcję toalety publicznej sprawuje chodnik
Niezły ból dupy wyłapaliście swoją drogą


A skąd. To był test na to jakim idiota jesteś. Wygrałeś tytuł mistera idiotów.
Zasada taka chłopczyku. Ja dla przykładu na Podlasiu bywam z roboty, co mi daje prawo śmiać się z polski "C". Ty w Sosnowcu albo w Śląskim byłeś tylko przez google street. Chyba że jesteś sinek z Bytumia albo Piekarów. Walisz z fatrem browce pod familokiem. Jeszcze trzecia opcja. Jesteś cyganem z Zabrza i obciągasz sobie z dągą i resztą brudnych nierobiów.
Tak czy inaczej jesteś łajzą.
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-08-09, 13:29 2
Kurwa, ale niektórzy maja srake o ten Sosnowiec. A najbardziej ci, którzy nigdy tam nie byli, ALE PRZECIEŻ W INTERNECIE PISZOM, RZE SOSNOWIEC JEST BE. Nie, to miasto jak każde inne, są tam normalni ludzie, są tam popierdoleńcy, mordercy, gwałciciele i sebiksy. Tak jak kurwa wszędzie, tylko jest ogólnopolska nagonka, bo my Polacy lubimy mieć jakiś wspólny przedmiot do wyśmiewania. Chytra baba z Tadomia? Hahahaha, jaka głupia cipa! Chuj tam, ze w Białymstoku, Łodzi, Szczecinie, czy Tarnowie są takie same cebule i robiliby tak samo.

Także przestańcie się tak srac, jaki to ten Sosnowiec zły, bo moim zdaniem wiele się od innych miast nie różni. Wystarczy się rozejrzeć, jak macie u siebie
Zgłoś
Avatar
postpost 2022-08-09, 13:35 2
baronturbina napisał/a:

Autorze postu. Zazdrościsz, że w sosnowcu jest więcej toalet publicznych, niż mieszkańców na twoim podlaskim zadupiu. W Sosnowcu są sklepy, tramwaje, drogi i w nocy nie gaszą światłą o 21. Wiesz co to tramwaj prawda? Takie jak pociąg na prąd, tyle że węższy tor i jeździ po mieście.
Mimo to że w Sosnowcu zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często, to w dalszym ciągu liczy więcej mieszkańców niż całe Podlasie i ludzie mówią tu po polsku..


Zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
Dokaka 2022-08-09, 13:48
"Tak wiem, jakbyście takich dorwali to hohooo ło panie co byście im nie zrobili. Całe szczęście, że takie twardziele jak wy wybrały styl życia piwniczaka"

Od niejedneo tu dostałbyś po pizdzie jak nic. Sam pewnie ciągle ssiesz cycka mamusi albo pałe staremu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-09, 14:05
postpost napisał/a:

Zamknij mordę.


Nie. Zmuś mnie łajzo.

Podlaski prostaczku.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-08-09, 14:24
Dokaka napisał/a:

"Tak wiem, jakbyście takich dorwali to hohooo ło panie co byście im nie zrobili. Całe szczęście, że takie twardziele jak wy wybrały styl życia piwniczaka"
Od niejedneo tu dostałbyś po pizdzie jak nic. Sam pewnie ciągle ssiesz cycka mamusi albo pałe staremu.



Z tym ssaniem cycka mamusi trafiłeś, tyle że to akurat twoja mamusia. I co niby chojraku internetowy, niby od ciebie bym dostał po piździe?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-09, 14:38 4
pytolsky napisał/a:

Z tym ssaniem cycka mamusi trafiłeś, tyle że to akurat twoja mamusia. I co niby chojraku internetowy, niby od ciebie bym dostał po piździe?


To było by dość zabawne. Pizda dostała by po piździe. Nagrajcie to i wrzucicie na tik tok.

Zgłoś
Avatar
MrFalken 2022-08-09, 15:18 1
krasnal_hałabała napisał/a:

W każdym razie. Za znęcanie się nad psem, katowanie, bicie, to bym skurwysynów wydał swoim paździochom i popatrzyłbym jak rozrywają ich na kawałki...



Intencje rozumiem - tym bardziej, że masz psy - ale głupoty nie trawię. Gdzie ty tam widzisz katowanie, bicie i znęcanie??? Jeden cymbał wrzucił pasa do wody i zjebany przez kolegów, albo przestraszony własną głupotą, z tej wody go wyciągnął. Do wody, znad lustra wody, psa, który potrafi pływać. Nie z balkonu z 3go piętra, nie pod pociąg, nie kopnęli go, nie uderzyli, nie przywiązali, nie rzucali kamieniami itp. Nie próbowali mu zablokować wyjścia z wody. I nie stosuj odpowiedzialności zbiorowej za czyn jednego pijanego debila.
Mój kumpel ze swoim psem - którego kocha bardziej niż żonę - robi podobnie zawsze, jak są nad wodą, a pies wraca po jeszcze, bo taką mają zabawę i pies to lubi. Przypominam: psy potrafią pływać i skakać do wody.

I nie piszę tego, żeby tego cymbała bronić, tylko żebyś się nie rozpędzał swoimi samosądami, bo brzmisz jak upośledzony i niebezpieczny dla otoczenia kretyn, którego trzeba zamknąć owinąwszy w kaftan. Bo pewnego dnia uznasz, że dzieci w piaskownicy dręczą dżdżownicę i je pozabijasz w napadzie swojego debilizmu.

No chyba, że film jest ucięty i na pełnym widać, jak psa leją, kopią, okładają kijami, to sobie możesz ich potopić i im się należy. Jak nie, to bez przesady. Ale ostatnią sceną na filmie jest jak pies merdając ogonem odbiega razem z "oprawcami"....

Nie dajcie się tak napędzać, strasznie łatwo wami manipulować...
Zgłoś
Avatar
envy13 2022-08-09, 15:53
żołnierze wyklęci w akcji
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-08-09, 16:14 1
Przecież widać, że to chude gówno, pewnie po 25-30 lat a takie wieszaki jak z gimbazy, a najgorsze, że coraz częściej nożami takie wszy machają. Albo samemu nosić gaz, nóż, albo trzeba pozwolenia na broń uprościć łącznie z prawem, żeby za odjebanie w obronie własnej nie dostać 20 lat pierdla.
Zgłoś
Avatar
K................k 2022-08-09, 17:03
Halman napisał/a:

kretyn z sosnowca wrzucił psa do wody a operator monitoringu przyjechał z katowic i uratował psa.
Tak mamy odbierać twój tendencyjny przekaz?



Nikt z Katowic nawet palcem nie kiwnie w tym temacie .
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-09, 17:56
Korbotronik napisał/a:

Nikt z Katowic nawet palcem nie kiwnie w tym temacie .


Nie bądź Ślunskim pulokiem sinek. Święta Wojna skończyła się wraz z połączeniem komunikacji miejskiej hahaha

Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-09, 18:20 2
Haha, czyli to w Sosnowcu się poligon6 schował!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie