18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Niedługo skośni będą już tylko sztuczne bzykać. Jest też i prezentacja działania.

2021-12-11, 21:40
Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



Ty chyba nie myślisz że tinder miał służyć czemuś innemu niż ogłoszenia matrymonialne :P

2021-12-11, 21:51
janlew napisał/a:

O jest coś podobnego, 25.000zł bida wersja, 60.000zł na wypasie. A są pewnie droższe:



symulacja zakupu wyniosła 10 449 USD

2021-12-11, 22:53
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Bogaty jesteś kuuurde .
Do tego biedny .
r*chaj.

2021-12-12, 00:52
teraz czekąć jak zrobią w cipie rozdrabiarkę ,,,,,,,, obejrzał bym efekt po włożeniu

Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



tinder nie tinder jak ci grzyby i ine nie straszne

2021-12-12, 01:38
wydaje mi się, że to kwestia może dekady, gdzie te zabaweczki będą jak wyposażenie domu w mikrofalówkę. W sumie to chyba dobre rozwiązanie.

Gdzieś widziałem taką mocniej zaawansowaną robo szparę, potrafiła pogadać i zwalić nabywcy gruchę. Pamiętam, że cena była jakaś porąbana ale nabywcy się znajdą na pewno. A co do samoświadomości to jeszcze bardzo daleko i to stopniowo będzie a nie cyk i już. Algorytmy uczące się coraz częściej dochodzą do wniosków, które nie odpowiadają twórcom. Jak chociażby pejsbukowy rasista :D .

Raczej nie za naszego życia ale jesteśmy już bardzo blisko czasów kiedy robotyka będzie tak wszechobecna jak żul pod sklepem .

2021-12-12, 02:30
Jednak lepiej pójść wyrwać dupeczke na mieście...zawsze to zdobyczne a nie kupione..
Tak czasami wracasz z niczym
Tak czasami wracasz nad ranem po r*chaniu
Tak czasami wracas z syfem ..no cóż
Tak czasami to nie jest królowa balu ...grunt że nie król!!!

2021-12-12, 10:09
Pralpunkt napisał/a:

Jednak lepiej pójść wyrwać dupeczke na mieście...zawsze to zdobyczne a nie kupione..
Tak czasami wracas z syfem ..no cóż


Pewnie że najlepiej mieć własną kurkę na rosół...
...ale wolisz sam upolować miejskiego gołębia , niż kupić kurę w markecie? Bo zdobyczny i grunt że nie szczur?

2021-12-12, 10:41
Koleszka pyta gdzie mozna to kupic

2021-12-12, 11:22
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Dokładnie - na dodatek podejrzewam, że wyjdzie taniej i po nie musisz się przytulać czy tam z nią gadać... w sumie same plusy...

2021-12-12, 13:24
gdzieś w tle mały dramat- słychać skomlenie zazrosnego psa. juz nie bedzie posuwany a nawet to polubił

2021-12-12, 17:01
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



No właśnie, gdyby to produkowali w "wieku" dzieciaka to przynajmniej miałoby jakiś sens. Zamiast za dzieci, to by się zabrali za lalki, ale po ch*ja takie coś produkować z dorosłą babą, skoro takich jest na pęczki na każdym kroku??

2021-12-12, 18:22
może i odczujesz lekki dyskomfort ale alimenty ci nie grożą

2021-12-12, 22:15
Touch_Of_Madness napisał/a:

Słyszałeś o tinderze ? Może inaczej to wygląda w mniejszych miejscowościach , ale w Warszawie to jedna wielka r*chalnia.



W sumie coś tam słyszałem, ale nie praktykowałem bo myślałem, że to portal stricte matrymonialny. Długo trzeba nawijać makaron na uszy? Czy walić konkrety jak do szmat z odlotów, bo juz rokse niestety zamknęli.

2021-12-14, 00:54
Jak byś zamówił sranie na klatę to da radę?
Kolega pyta;*