18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Niedługo skośni będą już tylko sztuczne bzykać. Jest też i prezentacja działania.

2021-12-11, 16:05
Kurde ale ta technologia postępuje pewnie z kilkanaście tysi będzie kosztować i trzeba będzie zbierać z 1-2 lata na taką zabawke ale dla niektórych to może być nadal deal życia bo lepiej stracić 2 lata niż całe życie i pół majątku.

No i z drugiej strony lepiej aby chore zboki jak i księża w swoim domowym zaciszu take zabawki r*chały niż molestowały i gwałciły dzieci jak i młode dziewczyny.

2021-12-11, 16:16
trza mieć nasrane we łbie żeby to r*chać

2021-12-11, 16:18
o i to jest technologia ...a nie jakieś misje na marsa



a gotować umie ??

2021-12-11, 16:22
alojz napisał/a:

trza mieć nasrane we łbie żeby to r*chać


Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.

2021-12-11, 16:26
sztywna jakas, na impreze z taka nie pojdziesz

2021-12-11, 16:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



nasrane we łbie trza mieć, żeby r*chać cokolwiek innego niż kobietę/dziewczynę

2021-12-11, 16:36
alojz napisał/a:

asrane we łbie trza mieć, żeby r*chać cokolwiek innego niż kobietę/dziewczynę


Twoja ręka miała by zapewne odmienne zdanie w tej sprawie.
Wiadomo że najlepiej jest r*chać własną dziewczynę/partnerkę/żonę, ale jak sytuacja chwilowo nie pozwala, to to jest całkiem udana alternatywa dla walenia konia, kurew czy tanich szmat z klubów.
PS. Jedyny problem dla większości z was, będzie taki ze to nie zabawka za paręnaście, ale za kilkadziesięt tysięcy. Więc zostanie wam kupienie używki, gdzie "niemiec płakał jak oddwał". Czyli jeszcze z 5 turasów po drodze się załapało.
Pewnie się pojawią w przyszłości i wersje z ludzkimi włosami, sklonowaną ludzką skórą itd.

2021-12-11, 16:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie, nasrane we łbie to trzeba mieć żeby r*chać dzieciaki. Żeby to r*chać wystarczy ci tylko trochę kasy.



Nie wiem czy wiesz, ale takie lalki są również produkowane niestety na wzór dzieci. Żeby r*chać kawał silikonu, trzeba jednak mieć potężnie nasrane we łbie.

2021-12-11, 16:44
Jeśli ta lalka tak skrzeczy to podziękuje, chyba ze można zmienić ustawienia wydawanych dźwięków.. ciekawe ile kosztuje taka przyjemność ;-)

2021-12-11, 16:52
O jest coś podobnego, 25.000zł bida wersja, 60.000zł na wypasie. A są pewnie droższe:
https://www.realdoll.com/product/harmony-x/

2021-12-11, 16:56
janlew napisał/a:

Twoja ręka miała by zapewne odmienne zdanie w tej sprawie.
Wiadomo że najlepiej jest r*chać własną dziewczynę/partnerkę/żonę, ale jak sytuacja chwilowo nie pozwala, to to jest całkiem udana alternatywa dla walenia konia, kurew czy tanich szmat z klubów.
PS. Jedyny problem dla większości z was, będzie taki ze to nie zabawka za paręnaście, ale za kilkadziesięt tysięcy. Więc zostanie wam kupienie używki, gdzie "niemiec płakał jak oddwał". Czyli jeszcze z 5 turasów po drodze się załapało.
Pewnie się pojawią w przyszłości i wersje z ludzkimi włosami, sklonowaną ludzką skórą itd.



jeśli bierzesz pod uwagę r*chanie czegoś takiego, to mam dla ciebie przykrą wiadomość - masz kolego nasrane we łbie, czyli jesteś pełnokrwistym sadolem

2021-12-11, 16:56
Imo dla mnie spoko. Wyjmujesz z szafy i z miejsca jest gotowa. Po wszystkim myjesz i znowu do szafy. Nie kłóci się , nie pyskuje , do papy dasz to nie wypluje.
Interes życia. A samce alfa typu alojz mogą się iść walić na maskę.

2021-12-11, 17:20
Używane będą tańsze, tak jak z samotnymi matkami :amused:

2021-12-11, 17:24
alojz napisał/a:

jeśli bierzesz pod uwagę r*chanie czegoś takiego, to mam dla ciebie przykrą wiadomość - masz kolego nasrane we łbie, czyli jesteś pełnokrwistym sadolem


Jasne że biorę po uwagę. Jak mojej już strzeli z 60-tka, to se kupie działkę na RODos i będę se taką trzymał w szklarni :krejzi:
...do tego czasu, poza robieniem loda, te lalki będą już pomidory sadzić, i trawę kosić