18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SirMajkel 2016-12-27, 14:30 81
i co im ten niedźwiedź przeszkadzał gdzieś na zadupiu? Ciekawe czy byli by takie kozaki jakby paliwko się im skończyło.
Zgłoś
Avatar
picasso1974 2016-12-27, 14:32 157
bardzo łatwo być kutasem, człowiekiem juz nie za bardzo!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-12-27, 14:49 25
SirMajkel napisał/a:

i co im ten niedźwiedź przeszkadzał gdzieś na zadupiu?



jak zadupie, samo centrum Sriedniekołymska. Ziemianek nie widać, bo przysypało....
Zgłoś
Avatar
aksymoron 2016-12-27, 15:19 40
Skurwysyny pierdolone. Mam nadzieje, że zginą w męczarniach albo chociaż ich żony zostaną wyruchane przez murzynów na ich oczach. Ich też mogą potem wyruchać.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-12-27, 15:33 5
są dwie opcje, albo to sadystyczne chuje, albo niedźwiedź notorycznie pojawiał się w tamtej okolicy i chciał ich przepędzić agresywnością i nie było innego wyboru przez brak broni palnej
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-12-27, 15:59 34
gustav665 napisał/a:

są dwie opcje, albo to sadystyczne chuje, albo niedźwiedź notorycznie pojawiał się w tamtej okolicy i chciał ich przepędzić agresywnością i nie było innego wyboru przez brak broni palnej



Jakby niedźwiedź się tam pojawiał notorycznie, to myśliwi by go odstrzelili. Na filmie jest najzwyklejsza patologia.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-12-27, 16:29
Kurwa myślałem, że będzie jakaś scena w dżakuzi
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-12-27, 16:53
chuj im w dupe niech przyjdzie tata miś i ich wyrucha :]
Zgłoś
Avatar
Janóż 2016-12-27, 19:19 21
Pierdolone patusy. Jak można być takim jednokomórkowym debilem. Jebane ruskie ameby. Nic mnie tak nie wkurwia jak bezsensowne zabijanie zwierząt
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-12-27, 22:48 8
up
dziewczynki nie popłaczcie się, piwko za dobry materiał
Zgłoś
Avatar
v................0 2016-12-27, 23:54 2
Oby spotkali większego, głodnego, wkurwionego misia na swojej drodze.
Zgłoś
Avatar
Destez 2016-12-28, 0:03
Pojechał bym z nimi tylko po to żeby pojechać na środek tego zadupia gdzie jest kilka takich misiów i kazać im wszystkim wysiąść i pojechać chuj żeby misie się z nimi pobawiły
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2016-12-28, 2:24 9
Wszystkich co tu płaczą, że biedny misiek itd itp chciałbym poinformować, że niedźwiedzie na Syberii stanowią spory problem dla mieszkańców. Zwierzęta te zabijają wiele ludzi każdego roku podczas szukania jedzenia zimą czy latem np po pożarach i co za tym idzie przymusowej migracji. Gdybyście byli uważni to można tu znaleźć trochę materiałów z niedźwiedziami włamującymi się do domów czy samochodów albo po prostu spacerujących sobie po ulicach miasta. Jestem ciekaw czy wy przeszlibyście obojętnie obok niedźwiedzia który chodzi sobie głodny w pobliżu waszego domu w którym jest wasza kobieta i dzieci. Kolesie z filmiku zapewne nie mieli broni więc jedynym sposobem na zabicie miśka było użycie pojazdów które ze sobą mieli. Ruscy to świry ale pomyślcie czasem zanim zaczniecie płakać.
Zgłoś
Avatar
Kieroownik 2016-12-28, 2:41 9
UP
Pisz sobie co chcesz, ale nic nie wyjaśni skurwysyństwa. Celowo to nagrywali i męczyli tego zwierzaka, byli przy tym wielce zadowoleni ... Prawdziwy facet który czuję zagrożenie dla swojej rodziny załatwia sprawę po cichu a nie nagrywa "zajebisty" filmik na yt z ziomkami ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie