18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
W Walii rozpoczął się proces mężczyzny oskarżonego o zabicie żony. Oskarżony zeznał ławie przysięgłych, że dokonał morderstwa we śnie - informuje serwis internetowy BBC.

Christine Thomas zginęła latem 2008 roku. Jej mąż Brian od razu przyznał się do morderstwa. Od początku bronił się jednak, że zabił ukochaną z powodu zaburzeń snu.

Do tragedii doszło podczas wspólnych wakacji. Pewnego wieczoru para zatrzymała się na jednym z turystycznych postojów. W odpoczynku przeszkadzała im grupa młodych chłopaków, która imprezowała przez całą noc. Po godzinie 3.30 Thomas zadzwonił na policję i poinformował, że właśnie zabił własną żonę. - Obudziłem się, gdy biłem się z jednym z tych chłopaków. Okazało się, że to nie był żaden chłopak, tylko Christine - powiedział dyżurnemu operatorowi policji.

Brian Thomas został oskarżony o zabójstwo. Jednak zaburzenia snu, na które cierpiał zmusiły prokuraturę do zasięgnięcia opinii specjalistów. Eksperci uznali, że mężczyzna jest wiarygodny i nie był świadomy tego co robił.

Prokuratura zatwierdziła niepoczytalność oskarżonego w chwili popełniania czynu. - Będziemy się domagać, by ława przysięgłych orzekła, że Thomas jest niewinny z powodu niepoczytalności - poinformował BBC prokurator Paul Thomas.

dobra ściema nie jest zła

zródło wp.pl poczytać o tym więciej można na news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/wales/8364393.stm
Zgłoś
Avatar
Aidan1988 2009-11-18, 13:37
Najważniejsze to mieć gadane i umieć nawijać makaron na uszy.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2009-11-18, 13:42 10
Tak, kurwa, tak. Bo takie przypadki nie istnieją, Wy wiecie lepiej i jesteście zajebistymi specjalistami, metodami empirycznymi dowiedliście, że facet kłamie a jego zaburzenia snu to nic innego jak zejście po amfetaminie a swoją żonę zabił tylko dlatego, że za jego plecami wciągała krechy ze sracza.
Zgłoś
Avatar
snout 2009-11-18, 14:30
Freaqs napisał/a:

Tak, kurwa, tak. Bo takie przypadki nie istnieją, Wy wiecie lepiej i jesteście zajebistymi specjalistami, metodami empirycznymi dowiedliście, że facet kłamie a jego zaburzenia snu to nic innego jak zejście po amfetaminie a swoją żonę zabił tylko dlatego, że za jego plecami wciągała krechy ze sracza.



w końcu ktoś docenił spoleczność sadistica
dajmy piwo koledze
Zgłoś
Avatar
Gondone 2009-11-18, 22:22
kiedyś oglądałam program otakim kolesiu - mięsnie mu nie wiotczały na głęboką fazę snu - lał żonę przez sen :]
zęby jej wybił itp.
Zgłoś
Avatar
w................l 2009-11-23, 15:32
Dobre kłamstwo nie jest złe
Zgłoś