18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Con4terPro96 2024-04-18, 9:11
przemekkaro napisał/a:

Polecam Wenezuele



w pakiecie do tego iż każdy obywatel może cie ojebać /zajebać dochodzi gratis policja - może to drugie to niekoniecznie ale pierwsze jak najbardziej
Zgłoś
Avatar
ma_faja 2024-04-18, 9:54
Im bardziej na południe od równika tym gorzej. Tam tylko bombę zrzucić i zaorać to badziewie.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-04-18, 10:03
danielxc717 napisał/a:

Ciekawe czy ty widziałeś jak byłeś kaszojadem jak ci ojca zapierdolili



Nie. Widziałem za to jak twoją starą brali w trzech za sklepem.
Zgłoś
Avatar
ZlotyStrzal 2024-04-18, 10:28 1
Pedator napisał/a:

Kurwa co za pojebany dziki kraj. Zawsze chciałem pojechać, zwiedzić Ametyke PD i Mexyk. Przez was sadole moja noga tam nie stanie nawet jakby mi zapłacili.



byłem kiedyś w Meksyku, zanim odkryłem sadola... pewnie jeszcze bym tam wrócił, ale Brazylie czy Wenezuelę wolę oglądać na filmach
Zgłoś
Avatar
Zpider 2024-04-18, 11:58 3
Pedator napisał/a:

Kurwa co za pojebany dziki kraj. Zawsze chciałem pojechać, zwiedzić Ametyke PD i Mexyk. Przez was sadole moja noga tam nie stanie nawet jakby mi zapłacili.



Nie ma takiego miasta ametyka pd i mexyk jest lądek, lądek zdrój.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2024-04-18, 14:56
Pedator, nie dramatyzuj, co roku spędzam kilka tygodni w meksyku i RPA. zapewniam cię, że w tamtych nocnych klubach czujemy się dużo bezpieczniej niż w PL. walą do siebie ci, co mają grube pretensje. wyłapać tak za darmo (za głupią pyskówkę czy przepychankę) jest dużo trudniej niż u słowian. oczywiście są miejsca gdzie z automatu traci się wszystko co przy sobie,, ale są dobrze znane i gdybym był tak głupi żeby tam łazić, równie dobrze móglbym wleźć pod pociąg.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-18, 17:12
beeveer napisał/a:

Pedator, nie dramatyzuj, co roku spędzam kilka tygodni w meksyku i RPA. zapewniam cię, że w tamtych nocnych klubach czujemy się dużo bezpieczniej niż w PL. walą do siebie ci, co mają grube pretensje. wyłapać tak za darmo (za głupią pyskówkę czy przepychankę) jest dużo trudniej niż u słowian. oczywiście są miejsca gdzie z automatu traci się wszystko co przy sobie,, ale są dobrze znane i gdybym był tak głupi żeby tam łazić, równie dobrze móglbym wleźć pod pociąg.



To komendant powinien zatrudnić ochronę do remizy skoro taki terror tam masz. W RPA to chyba z hotelu nie wychodziłeś bo raczej byś tu już nie pisał

Zgłoś