18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Morderstwo młodej kobiety w Ząbkowicach Śląskich, które miało miejsce 9 stycznia, wstrząsnęło społecznością lokalną. O wstępnych informacjach na temat zdarzenia informuje prokuratura.

Do zdarzenia doszło w jednym bloków na ul. Strzelińskiej w Ząbkowicach Śląskich. Zwłoki 20-latki zostały znalezione na klatce schodowej przez sąsiadkę.

- Oględziny na miejscu zdarzenia wykazały dużą ilość ran kłutych i ciętych zadanych kobiecie. Natomiast przyczynę zgonu poznamy po wykonaniu sekcji zwłok – mówi Doba.pl Mariusz Pindera, naczelnik Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

20-latek, który w tej chwili traktowany jest jako sprawca, był partnerem kobiety. Mężczyzna sam zgłosił się na policję i nie bardzo był w stanie wyjaśnić, jakimi motywami się kierował.

Mężczyzna został dziś doprowadzony do prokuratury w Ząbkowicach celem przesłuchania, ma być także wystosowany wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu dożywocie.

Moje miasto takie piękne
http://dza.doba.pl/artykul/ofiara-miala-wiele-ran-klutych-i-cietych-prokuratura-o-zabojstwie-20-latki-w-zabkowicach/9028/15
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-01-10, 15:57 1
Ciekawe czy szło by zawrzeć umowę z Brazylią i tam wysyłać do więzienia takich zjebów, koszta utrzymania na pewno niższe niż u nas i tak by go prędzej czy później zajebali
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2017-01-10, 15:59 2
@up obawiam się że nie
Zgłoś
Avatar
białykiel 2017-01-10, 17:04 22
To jak? Będą podobne zamieszki jak w Ełku?
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2017-01-10, 17:52
Na górnym śląsku to jest patologia, nie to co Śląsk Cieszyński.
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2017-01-10, 18:12
@up Ząbkowice Śląskie są na Dolnym Śląsku. Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice na Górnym
Zgłoś
Avatar
ziemniaki_z_koperkiem 2017-01-10, 19:30 7
Tak kurwa, pewnie dostanie najnizszy wymiar kary, bo mlody, bo całe życie przed nim... Takie scierwa powinno się utylizowac w trybie natychmiastowym, oko za oko...
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-01-10, 20:25 1
Od tego czadu odpierdala im.
Zgłoś
Avatar
białykiel 2017-01-10, 20:44 2
Kosmodysk napisał/a:

Od tego czadu odpierdala im.



Czadu? Jesteś pewien?
Chyba smogu
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2017-01-10, 20:47
swoją drogą mimo, że szczegóły nie są jeszcze podane to fakt.pl już wymyslił motyw i pozmieniał pare szczegółów fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/zabojstwo-w-zabkowicach-slaskich-kam...
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-01-11, 0:50
Otwarto nowego kebaba, młody podpierdolił dwa napoje, a że już po sylwestrze - nie było petard - więc właściciele poszli na układ. Ot co.
Zgłoś
Avatar
pedofeels 2017-01-11, 1:15 1
Tak poza tematem, jak kątem okaz spojrzałem na Twój avek to myślałem, że tam ktoś wali konia. A to jednak nie...
Zgłoś