18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
daniel1040 2022-10-15, 21:05
Yatusza napisał/a:

Tak kurwa ,idziesz na bazar i kupujesz 15 letniego MAKAROVa.(pierdolisz głupoty) Jedyny bazar gdzie było to łatwe i bezproblemowo to był jarmark Europa czyli Stadion Dziesięciolecia, a Makarow legalnie niecałego tysiaka kosztuje



kto tu mówi o makarovie - jakieś majaki masz i widać że w dupie byłeś i gówno widziałeś aka żyjesz przeszłością bączku - to że ty nie możesz boś ciota to nie znaczy że inni nie mogą sobie kupić.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2022-10-15, 22:06 1
Ta fioletowa na dole taka fajna, że strzelaniny nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-10-15, 23:12 1
Yatusza napisał/a:

Tak kurwa ,idziesz na bazar i kupujesz 15 letniego MAKAROVa.(pierdolisz głupoty) Jedyny bazar gdzie było to łatwe i bezproblemowo to był jarmark Europa czyli Stadion Dziesięciolecia, a Makarow legalnie niecałego tysiaka kosztuje



Ekhym Ekhym, siedzę od tych tematów daleko, ale jakbym chciał kupić gnata to wiedziałbym gdzie pytać. Także ten... Moim zdaniem nie masz racji.
Zgłoś
Avatar
Murgrabia 2022-10-16, 11:25
Moim zdaniem koleś dostał z traumatyka. Z bliskiej odległości potrafi zrobić krzywdę.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2022-10-16, 12:47 2
sadol001 napisał/a:

Dlatego w PL są badania psychiatryczne dla posiadaczy broni... a bywalcy pedalskich imprez (w Brukseli) od korwina chcą dostępu bez badań



Badania psychiatryczne są też u mnie w pracy a debili tam jest takich jak ty na pęczki.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2022-10-18, 8:30
Kurwa trup prawie mu najebał - niesamowite
Zgłoś