18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Twit znaleziony w sieci. Grupa niedawno przybyłych matek z dziećmi położyła się na drodze i nikt nie wie co zrobić. Niestety nie wiem gdzie to dokładnie.

P.S. Nawet kręcić nie potrafią. Leżącą blokadę pionowym kadrem

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-30, 8:57 1
Cara_Al_Sol napisał/a:

Asfalt na asflacie?


No dokładnie. I jak zadzwonić na policję: "halo proszę tu przyjechać, asfalt leży na asfalcie".
Zgłoś
Avatar
Xian5 2017-06-30, 11:42 1
Dindu naffin
Zgłoś
Avatar
ksmpol 2017-06-30, 12:58 1
Jebane śmieci. Do kontenera wyjebać i podpalić.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-07-01, 9:57 3
ale wy kurwa pierdolicie, aż oczy puchną. Chuja byście zrobili, a nie przejechali. Za blokowanie ulicy - im się nic nie zrobi. Co więcej, przyjedzie policja, da im koce, wodę, jedzenie, potem w ośrodku pieniądze i bony do burdelu, żeby sobie spuścili z kija w jakąś Paulinę czy Monikę.

A wy? Wy byście stali i kurwili na małpy - to max, bo nie wierzę, że macie iq niższe od szympansa [w sumie może bardziej wątpię] by myśleć, że ot tak po czymś takim byście sobie wolno odjechali.

Aha, ludzie, którzy piszą coś o gomorach, drangettach i innych mafiach włoskich,- kurwa kasztany, to właśnie oni sprowadzają do włoch imigrantów i biorą za to w chuj hajsu, a rząd i policja udają, że nic nie widzą, bo siedzą w ich łapach.
Zgłoś
Avatar
realign 2017-07-02, 10:58
Bardziej wyjebane mieć nie mogę.
Zgłoś
Avatar
Suchmistrz 2017-07-02, 16:43
tranzystor napisał/a:

Ostatnio był filmik z Rosji z uciekającym walcem. Dlaczego to się nie mogło wydarzyć na tej drodze?


Bo to nie w Rosji.
Zgłoś
Avatar
Arek3219 2017-07-02, 20:45 4
Europa zachodnia taka rozwinięta że asfalt sam się kładzie
Zgłoś
Avatar
DużaPatelnia 2017-07-02, 22:24 1
Nikt nie wie co zrobić?Już ja wiem co zrobić Ale niestety są świadkowie.Chociaż w sumie... :
-Halo, policja, ktoś przejechał po asfalcie
-Proszę Pana/Pani (żeby nie określać płci ), asfalt służy do jeżdżenia.Dziękuję, do usłyszenia.
Zgłoś
Avatar
mrcichy90 2017-07-03, 9:51 1
Przecież przy takim korku, to przewaga liczebna robi się w momencie. Jeden z drugim by wysiadł, leżakom napierdolił i wywalił za barierki. Problem chwilowo rozwiązany. No ale nikt pierwszy do nich nie sapnie, bo raz, że w tłumie trudno o pierwszego odważnego - "czemu ja, jak może ktoś inny" a dwa, bo rasizm, faszyzm, ksenofobia. Świat na głowie stanął :/
Zgłoś
Avatar
fryc88 2017-07-03, 11:34 1
@up tak mi się też wydaje, że dość dużo ludzi tam się zebrało, za fraki i do rowu z drogi...Leżenie na jezdni? To jest rozum?
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-07-04, 22:22
jakby jebneli to by powiedzieli ze na drodze sie nie lezy i bez lipy
Zgłoś