18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
weltmajster 2016-10-15, 14:33 98
Niech się nauczy w piłkę trafiać, gwiazdor jebany. 6 bramek w Anderlechcie i najebało prądu w kitę. Tyle to Lewy strzela w dwóch kolejnych meczach albo w 9 minut i tak nie pajacuje.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2016-10-15, 14:59 63
Ten Teodorczyk to jakaś ameba umysłowa.
Zgłoś
Avatar
kikodeusz 2016-10-15, 15:09 3
Będzie żygał
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2016-10-15, 15:35 22
Pierwsze pytanie za trudne, więc poprosił o koło ratunkowe w postaci innego, które także okazało się ponad możliwości Teodorczyka. Jak tu wybrnąć z sytuacji hehe? - pomyślał Teodorczyk. To może wy odpowiecie hehe, dla odmiany? Spektakl niemal tak żenujący, jak ten na boisku...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-10-15, 16:09 3
Z trzech ludzi tylko jeden potrafi poprawnie zbudować zdanie i dobrze zagrać. Co dwaj pozostali tam robią?
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-10-15, 16:23 5
kikodeusz napisał/a:

Będzie żygał



Masz monitor monochromatyczny? Jak ci błędy podkreśla na czerwono, to nie widzisz?
Zgłoś
Avatar
kikodeusz 2016-10-15, 16:26 4
^ nie mam komputera. A na telefonie mi nie podkreśla, ale dzięki że mnie uświadomiłeś bo zawsze mam z tym problem.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2016-10-15, 19:06 4
Widać, że skołowany w chuj. Pewnie amator klina pierdolną z rana i się połączyć z mózgiem nie może.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2016-10-15, 22:37 2
Ale jak by Teodorczyka selekcjoner nie wystawił, to było by: "- Nawałka leszcz, takie tuby ma w składzie i gra defensywnie".

Jedno zgrupowanie po myśli "kibiców" i wyszło, dlaczego to nie kibice decydują o składzie i taktyce.

A też trzeba przyznać, że selekcjoner pokazał reprezentacji dokąd mogą dojść sami, a dokąd z nim.
Zgłoś
Avatar
Organista 2016-10-15, 23:31
Zwrócenie uwagi jest na Teo, ale mnie zastanawia olewackie podejście całej trójki do dziennikarzy.
Wypowiedź o Robercie jest jak o małym gnojku, który glizdy z ziemi wybiera.
Coś mi się wydaje, że jednak atmosfera w kadrze jest BARDZO ZŁA !
Matko kochana, Szczęsny to jest pajac, to wiadomo. Teo - dziś się dowiedziałem, że pajacuje.
Ogólnie - sami wokół siebie robią złą atmosferę.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-10-15, 23:52
Pedałek się speszył pytaniem
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2016-10-15, 23:57 15
Gość który zadał pytanie Teodorczykowi kiedyś napisał o nim obszerny artykuł wywlekając na światło dzienne kwestie prywatne, które powinny zostać w 4 ścianach. Wiedział, że ma bana od Teo na zadawanie pytań i wywiady, chciał go jedynie sprowokować. Poszło o ten artykuł przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nizsze-ligi,polonia-warszawa-lukasz-te... red. Wawrzynowski pojechał do Żuromina i w oparciu o czyjeś relacje napisał te wypociny, bo rzekomo Teo mu nie odpisywał na smsy a sz.p. redaktor potrzebował na już jakiś tekst o Łukaszu. Także tego.
Zgłoś
Avatar
Kukuluku 2016-10-16, 0:01
Kogos podnieca, jak kikanascie pajacy biega za rybim pecherzem?
Zgłoś
Avatar
Halibut 2016-10-16, 0:02 18
Organista napisał/a:

Zwrócenie uwagi jest na Teo, ale mnie zastanawia olewackie podejście całej trójki do dziennikarzy.
Wypowiedź o Robercie jest jak o małym gnojku, który glizdy z ziemi wybiera.
Coś mi się wydaje, że jednak atmosfera w kadrze jest BARDZO ZŁA !
Matko kochana, Szczęsny to jest pajac, to wiadomo. Teo - dziś się dowiedziałem, że pajacuje.
Ogólnie - sami wokół siebie robią złą atmosferę.



Czy wy naprawdę nie macie już kurwa nawet krzty inteligencji? Nie umiecie kurwa użyć swojej jebanej mózgownicy, żeby się domyślić czegoś? Uwaga więc tłumaczę co tam się stało.

1. Teodorczyk jest napierdolony.
2. Szczęsny jest wkurwiony i zażenowany ale nic nie może zrobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie