18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kriski 2022-01-19, 9:58 4
Rewolwer, to był rewolwer.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-01-19, 10:11
Kriski napisał/a:

Rewolwer, to był rewolwer.


Poprawione, łap piwko za czujność!
Zgłoś
Avatar
Coffey 2022-01-19, 10:28
Nie uratował tylko najwyżej przedłużył.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-01-19, 10:52 5
Co się odwlecze.To nie uciecze.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2022-01-19, 14:45 2
Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.
Zgłoś
Avatar
naitsabes9o1 2022-01-19, 18:19 1
MarekJarek1 napisał/a:

Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.



Słuszna uwaga, dzisiaj zaciąłem swoj rewolwer, elaborowana amunicją, wystarczyło trochę resztek prochu który dostał się między mechanizm który odpowiada za obracanie bębna.
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-01-19, 21:55
MarekJarek1 napisał/a:

Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.



potwierdzam. mi wczoraj rano zaciął się w banku. przekichana sprawa. jak ktoś się naoglądał westernów, gdzie czołgają sie w piachu, a potem strzelają, to rzeczywistość może go zdziwić. 2 lata temu zaprosiłem pannę do teatru na Śmierć komiwojażera, i tam też mi się zaciął. masakra jakaś.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-19, 22:55
plastic napisał/a:

potwierdzam. mi wczoraj rano zaciął się w banku. przekichana sprawa. jak ktoś się naoglądał westernów, gdzie czołgają sie w piachu, a potem strzelają, to rzeczywistość może go zdziwić. 2 lata temu zaprosiłem pannę do teatru na Śmierć komiwojażera, i tam też mi się zaciął. masakra jakaś.



Nie pociągnę żartu, bo się zaciąłem...
Zgłoś
Avatar
Verdi 2022-01-19, 23:22
Coffey napisał/a:

Nie uratował tylko najwyżej przedłużył.



Jak już to nie przedłużył tylko nie skrócił
Zgłoś