18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
plonk 2013-12-03, 12:04 227
No i czego ta nauczycielka nie rozumie na obrazku?
Tępa pizda.

Skoro dzieciak tak postrzega rolę kobiety w życiu faceta, to może tak kurwa uważa?
Nawet w (na oko) 2-3 klasie są już klucze odpowiedzi, w które trzeba się wpasować, żeby dostać ocenę pozytywną?
Pewnie szanowna pani "profesor" (btw, jak bardzo trzeba być zakompleksionym, żeby z tytułem magistra kazać do siebie mówić "pani profesor". Funkcjonuje ten 'zwyczaj' jeszcze?) poczuła się obrażona?
A gdzie kurwa wolność wypowiedzi?
Dzieciak narysował co mu leżało na wątrobie i bardzo dobrze.
A pani mgr niech się odpierdoli od wizji wychowywania swoich podopiecznych.
Szkoła nie ma wychowywać, tylko uczyć.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-12-03, 12:06 18
Nauczycielka ma w domu reżim, który zbytnio jej nie pasuje
Zgłoś
Avatar
ee 2013-12-03, 12:15 20
Według mnie miał napisać wypracowanie i jeśli dla tego dostał 1 to ok. Ale jeśli nie to ta głupia pizda niech wraca do kuchni bo nie nadaje się do uczenia. Jej duma została urażona, bo pewnie w młodości nikt jej nie chciał przelecieć i nie chodziła na melanże tylko siedziała w domu i marzyła o wielkiej karierze. Ale ponieważ jest głupią pizdą to została tylko nauczycielką (bez obrazy dla nauczycieli bo jest dużo spoko) i teraz się mści bo doskonale wie, że to ona jest przedstawiona na powyższym rysunku i boli ją to że tak być nie powinno !
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-12-03, 12:19 12
A ja myślę, że to fejk...
Zgłoś
Avatar
naMgnoB 2013-12-03, 12:23 21
Wykrywam fejka:
-Autor nie mial na tyle wyobraźni aby zrobić podpis niepodobny do jedynki którą sekundę wcześniej pisał.
-W piśmie można dopatrzeć się podobieństw.
-"Jak postrzegasz rolę kobiety w zyciu mężczyzny?" dziwny temat na kartkówkę...
-Są takie użądzenia jak telefon, bo skąd może nauczyciel wiedzieć czy rodzic ma czas akurat tego dnia o 10:15 na dodatek.
A więc...
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-12-03, 12:29 16
Przyjdzie sam tata, bo mam pewnie zajęta w kuchni
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-03, 12:32 3
Nic nie rozumiecie, jedynke dostal, bo lancuch za krotki, jak ona ma sie z takim krotkim lancuchem wypiac, czy chociazby podac do stolu?
Ale swoja droga, to jak mozna ocenic zadanie, gdzie pytanie jest "jak postrzegasz?" albo "co uwazasz?", mozna tam gramatyke czy ortografie ocenic, ale ni chuja nie mozna przeciez ocenic pogladow, chyba, ze dostalo sie z gory jakas dyrektywe, na temat "jak maja wygladac poglady dzieci szkoly podstawowej" I jeszcze zaproszenie dla rodzica na godzine 10, co to kurwa bezrobotnych zaprasza czy jaki chuj? Ja bym przyszedl na spotkanie na miejscu rodzica, dowiedziec sie w jaki sposob nauczyciele oceniaja poglady i z jakiego tytulu uwaza, ze takie poglady zasluguja na taka uwage i rozmowe z rodzicami, a inne akurat nie.

I od siebie tak dodam, sam jestem za tym, zeby kazda plec zajmowala sie tym co umie najlepiej i do czego zostala stworzona, ale nic mi nie przeszkadza jak sobie ktos inaczej ubzdura, dopoki na to dotacji jakis nie ciagnie, i nie wymysli nasrac na kosciol publicznie zeby zdobyc uwage, ale tez nie jestem zaraz typowym sadolem, co by kobiete tylko i wylacznie w kuchni zamknal, niemniej jednak uwazam, ze pietnowanie takich pogladow, przez nauczycielke w dodatku, jest karygodne. Tym bardziej, ze kazdy rodzic ma prawo "do wychowania swoich dzieci wedlug wlasnych pogladow"(czy jakos tak to lecialo), wiec ingerencja nauczyciela jest calkowicie zbedna, tym bardziej, ze samo bycie rasista, seksista, faszysta np. nie jest zabronione, a upublicznianie tego i namowa, i inne takie, a skoro nauczycielka sama o zdanie zapytala, to musi sie liczyc z tym, ze odpowiedz zostanie udzielona szczera, niezaleznie od tego jak radykalna pogladowo, i nauczycielka ma w tej sytuacji chuja do gadania.

O ile to nie fejk tak w ogole, bo nie widze nawet podpisu ucznia itd. do tego tylko jedno zadanie i to nie do konca jestem przekonany czy takie tematy sa wgl uczone na lekcjach innych niz ten tak zwany PDZWR, z ktorego ocen chyba nawet nie ma, bo jest nieobowiazkowy.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
SoLUffka 2013-12-03, 12:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Camel_06 2013-12-03, 12:42 1
Toś kurwa zabłysnął, mama cię pochwali...
Zgłoś
Avatar
soqu1 2013-12-03, 12:49
Tak to jest jak gimbaza ma dostęp do neta
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-03, 12:52 8
przecież zadania w stylu "jak postrzegasz" nie powinny mieć żadnego wzoru odpowiedzi, pamiętam jak sam jeszcze w podstawówce dostałem jedynkę za zadanie "z czym ci się to, to i to kojarzy", dlatego że nauczycielce to się kojarzyło z czymś innym niż mi
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-12-03, 13:38 1
Nie widzicie, że chodzi o te suty?
Zgłoś
Avatar
Makreks 2013-12-03, 13:39
Seems legit.
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-12-03, 13:46
Do nauczycieli per "Panie Profesorze" zwracamy się raczej ze względów historycznych.
Przed IIWŚ zwracano się tak do każdego nauczyciela w liceach oraz szkołach wyższych.
Za komuny nie używano tego zwrotu, gdyż był on "wywyższający", a w końcu wszyscy byli "równi".

Generalnie dzisiaj (chodzę do czwartej klasy technikum, ale jest to jedyne technikum w budynku i reszta klas jest ogólnokształcąca) wszyscy zwracają się przez "Proszę pana/pani".
No chyba, że trzeba coś przełożyć-wtedy to zawsze jest "Panie Profesorze"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie