18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Około 30 agresywnych osób próbowało przerwać odbywający się dzisiaj (03.03.2013) w Szczecinie Kongres Gospodarczy Ruchu Palikota. Wśród nich byli przedstawiciele prawicowych aktywistów. Musiała interweniować policja.
Kilku osobom udało się wejść na salę, w której odbywało się spotkanie sympatyków „Europa+”. Przeciwnicy poglądów i działań Janusza Palikota zaczęli wykrzykiwać obraźliwe hasła oraz rzucać w kierunku przewodniczącego Ruchu Palikota prezerwatywy.

Osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku w trakcie spotkania próbowały w pokojowy sposób wyprowadzić nieproszonych gości. Niestety próba wyproszenia wzbudziła w zgromadzonych agresję. Doszło do przepychanek. Dopiero po pojawieniu się kilkunastu policjantów udało się wyprowadzić oponentów Palikota z budynku „Pleciugi”.

Nikomu nic poważnego się nie stało. Po tym incydencie kongres przebiegał dalej spokojnie.

Jak Janusz Palikot skomentował dzisiejsze zajście w Pleciudze?

- Ja się bardzo cieszę, że to spotkanie zostało zakłócone. Dlaczego ci ludzie przychodzą? Dlaczego oni obrażają, atakują, ubliżają? Bo ich boli serce. Po prostu oni nie mogą żyć. Nie mają pracy, bo nie potrafiliśmy im stworzyć pracy. W wielu przypadkach nie mają godziwej płacy. I z tej rozpaczy przychodzą pokazując w pewnym sensie nadzieję. Mówią nam, wykrzykują do mnie ten ból. Oni go nie wykrzykują Kaczyńskiemu czy innym. Wykrzykują go do mnie. Ja im za to dziękuję, bo dzięki temu wiem, że w gruncie rzeczy jak ja rozwiążę ich problemy to oni będą po mojej stronie. – mówił po kongresie Janusz Palikot.

W programie odbywającego się w naszym mieście Kongresu Gospodarczego znalazły się dyskusje panelowe o sytuacji gospodarczej w Polsce i regionie zachodniopomorskim, a także rozmowy o trudnej sytuacji Szczecina.



Źródło: wzp24.pl/szczecin-i-okolice/item/2164-zadyma-na-spotkaniu-z-palikotem-foto-video
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-04, 9:21 3
beka z tych dresików którzy nawet nie wiedza na jakiej sa planecie, rodem wyjetych ze stadionu xD
Zgłoś
Avatar
kwass1 2013-03-04, 9:38 5
na miesiąc zarabiam 2500
mieszkanie ( wynajmuję ) plus jakieś inne
wydatki internet telefon jedzenie prąd to 1600 zł.

Z czego mam krwa odłożyć, myśleć o przyszłości no krwa z czego. roboty nie rzucę, bo za coś trzeba jeść, samochód na modę i powietrze nie jeżdzi.

A te debile chcę tylko rozmawiać... Tyle, że potem i tak prowadzona jest polityka rozkradania Naszego kraju... Ilu z nzs 20+ nie wie co ze sobą zrobić... no ilu?!
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-03-04, 9:54 5
Z bólem serca stwierdzam, że ten pajac skusił mnie swoimi obietnicami i oddałem na niego głos, można mnie zjechać od najgorszych, przepraszam Polsko.

Media i on sam robią z niego, wielkiego opozycjonistę podczas gdy nadal jest kukiełką Tuska, jak polacy zobaczą, że ktoś jest przeciw niemu to pomyślą "eee samo się zrobi za mnie, dobrze, że jest Palikot, nie muszę ruszać dupy, będzie okej", zwykła manipulacja, część PRu tego nierządu.

Nie sprawia mi problemu przeglądanie harda podczas jedzenia, na serio mało co jest mnie w stanie obrzydzić ale jak widzę transwestytów (nawet geje nie są tak obrzydliwi) to autentycznie rzygać mi się chce a ten błazen wprowadził na salony to Grodzkie, komucha w sukience, kurwa tragedia.

Jeszcze twierdzi, że będą mu wdzięczni jak to on zmieni ten kraj, tak kurwa popaprańcu, będę zajebiście szczęśliwy jak będą mną rządzić transy i pedały, wypierdalaj Janusz, kurwa przegiąłeś.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2013-03-04, 10:12
Też na tego chuja głosowałem a teraz żałuję...
Zgłoś
Avatar
housit 2013-03-04, 10:17
Rzucali prezerwatywami, żeby Ruch Poparcia P***lenia W Czoko nie chodził znowu po Sejmie z gołym dildosem (jeśli ktoś kojarzy karierę Janusza P., to pamięta, że były takie wypadki).

Nawiasem mówiąc, jeśli pan P. faktycznie się tak wyraził, to może nie jest już zwykłym oszołomem, a powinni się nim zająć specjaliści. Jaki on lewicowy, skoro głosuje przeciwko podniesieniu pensji minimalnej o 7%, kiedy ceny żywności wzrosły o ponad 30 (Adam Smith pisał przecież, że w gospodarce wolnorynkowej niezbędna jest płaca minimalna umożliwiająca robotnikowi wykarmienie / wyedukowanie następcy)? 1/10 dzieci w Polsce głoduje, co dziesiąte trzecia jest niedożywiona. Ciekawe, czy jeśli uda im się dorosnąć, będą dobrymi pracownikami? Czy kiedy historia się o nas upomni (to, że jest skończona to tylko hipsterska teoria) te dzieci będą chciały pójść na wojnę walczyć za panów Palikotów, Tusków Millerów, Kaczyńskich, Pawlaków, Korwinów itd? Byle przemysłowiec dalej nimi pomiatał. Pan lewicowiec mówi jednak - nie, głód przyszłych twórców Polski mnie nie obchodzi. Ja walczę o to, żeby zdjąć krzyż, żeby Pan Biedroń mógł się stukać ze swoim partnerem na widoku publicznym, żeby wprowadzić parytet 40 % dla feministek, gejów, pedofilów, i innych ekshibicjonistów chwalących się publicznie, co robią ze swoimi ptakami (a nawet żądającymi, żeby przydzielić im urzędowo oglądalność). Rozpuszczający publiczne pieniądze nie na wsparcie dla dzieci, które mają talenty, mogą zostać Polskimi Jobsami, i nie na trzymający akcji najlepszych przedsiębiorstw państwowych, żeby obniżyć podatki i wykupywać udziały zagranicznych spółek, jak to zrobiła Rosja, ale nie mają na chleb i podręczniki, ale na nowe fotoradary, UE, pensje dla 460 partyjnych pachołków itd.

Dlatego chętnie dałbym piwo tym panom, zwłaszcza, że tym razem, z tego co widzę nie wszyscy mieli maski.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-03-04, 10:32
Lol, chwalenie Palikota, przecież był i jest w rządzie, mógł i może wpływać na stopień okradania nas choćby przez proces edukacji społeczeństwa. Robi to? Nie, woli biegać z plastikowym chujem i świńskim łbem po telewizjach. Dodatkowo chwalenie Palikota za poglądy jest o tyle problematyczne, że za każdym razem trzeba podać datę najlepiej z godziną w których te poglądy głosił. Bo każdy kto co nieco wie o Palikocie to orientuje się, że wśród polityków jak "chorągiewka" to on jest mistrzem, bo majta się na prawo i lewo nawet jak nie wieje.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-03-04, 10:33
MojeAvi napisał/a:

Zgadnijcie który to ja? =-D



Niech zgadne...ta pani co drzwi otwiera? opcjonalnie janusz lub jakis jego kolega z kanapy

Powiedz ze zgadlem
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-03-04, 10:45
Po raz kolejny to powiem : Wyp.....ć z tą waszą polityką stąd.
Załóżcie sobie swój portal np "prawistic" lub "polistic".
I tak h.. zdziałacie, bo żeby coś zdziałać nie można wyjść i nadzierać mordy.
Nikt z Wami nie będzie rozmawiał.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-03-04, 11:00
@Ork.Fajny

Jebnij się w łeb. Palikot doszedł do swojego majątku SAM i niczego nikomu nie ukradł polaczku.
Zgłoś
Avatar
Stiv-O 2013-03-04, 11:19
Spierdalam z tej polski...
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-03-04, 12:03 2
takie same ścierwo jak reszta tej rządowej hołoty... ,,i,, i hwd lewakom i pederastom... pozdrowienia dla pani grodzkiej...
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-03-04, 13:31
Zadyma po chuju hue hue hue. Pokrzyczeć to i ja sobie mogę, myślałem, że jakiś cwaniak podejdzie i walnie chociaż kogoś w mordę. No ale to banda gówniaków, którzy po raz kolejny mylą pojęcia. No i pomylili pomieszczenie bo bydło powinno się w chlewie trzymać.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-04, 14:32 1
Prawdą jest, że tylko IDIOTA głosuje na PALIKOTA!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-03-04, 14:43
kreet napisał/a:

Po raz kolejny to powiem : Wyp.....ć z tą waszą polityką stąd.
Załóżcie sobie swój portal np "prawistic" lub "polistic".
I tak h.. zdziałacie, bo żeby coś zdziałać nie można wyjść i nadzierać mordy.
Nikt z Wami nie będzie rozmawiał.


Po raz kolejny to powiem.. jak nie podobają Ci się takie tematy, to przewiń dalej i oglądaj coś innego, zamiast marudzić jakie to chujowe.. Tak ciężko to zrozumieć?
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-03-04, 14:54
Janek mistrz cietej riposty, kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie