18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Dusz 2011-12-15, 23:57 1
@Kaszysz

A chociażby te jebane skejty co sobie mordy rozwalają na deskach, jakoś nikt nie mówi że nie mogą jeździć bo żerują na nfz, nie mówiąc o wszystkich innych ,,rozrywkach" które kończą się urazami. Nie wiem jakie inne dotacje masz na myśli, większość kibiców normalnie pracuje i z tego żyje a nie z zasiłków. Powiedziałem już że niszczenie stadionów to chujnia. Zadym jest mało to i strat wśród policji wiele nie ma, a jakby nie patrzyć raz na jakiś czas przyda się tym kurwom trochę treningu. Nikt nie mówi że policji ma nie być bo być muszą, sam mam wyjebane na jakieś jp ale kurwa wśród psów jest pełno takich którzy wyżywają się na innych i są kurwa nietykalni, przykład tego nagranego 11.11.2011 a ile takich rzeczy działo się bez kamer to już każdy wychodzący z domu człowiek jest w stanie sobie wyobrazić.
Zgłoś
Avatar
p................a 2011-12-16, 0:00 1
naspawane patologi nie robi mi to bo piłka i tak jest wystarczająco pedalska :p korupcja za kulisami, aktorstwo na murawie, pseudo gwiazdorstwo "sław", i afery na trybunach sądze ze warto poświecić kazdy wieczór zamiast dymac zone, wydawac ciezko zarobiony hajs na zajebiste progarmy typu polsat sport, i jezdzic na spedalone wyjazdy placic gruba kase zeby huja bylo widac i wrócic do domu z bolaca głowa od jebanych wrzasków
(sarkazm)
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-12-16, 0:05 2
Anonymous~ napisał/a:

Dziwie się, że ich gazem nie potraktowali



Gazem? Ostrą amunicją przynajmniej mniej bydła .
Zgłoś
Avatar
anieszka 2011-12-16, 0:32 1
@NuclearBlast

twoja stara to bydło
Zgłoś
Avatar
wacek6 2011-12-16, 0:35
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
settogo 2011-12-16, 0:51 5


Mam go, mam go pięknie!
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-12-16, 0:51
A panowie policjanci za ten "cięty" komentarz mają mieć postępowanie dyscyplinarne bo się brzydko wyrażali o bydle... Nosz kurwa mać! Tego nie idzie spokojnie oglądać więc nie dziw, że poniosły ich emocje w komentarzach... A to Polska właśnie, ukarają policjantów zamiast tych gnojków...
Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-12-16, 1:30
Dobry film, piwo jak najbardziej zasłużone
śmieszne to jest że, niektórym to jeszcze mleko z pod nosa jeszcze byś wytarł
Zgłoś
Avatar
SuperRyszard 2011-12-16, 1:46 5
Powinno się wpuszczać ich na stadion wyposażyć w kij lub alternatywnie, łom, nóż, siekierkę itd. itp. po czym ryglować przejścia i zalać wszystko betonem tworząc sarkofag. Mecz nie jest potrzebny więc mogliby od razu przejść do tego po co przyszli. Ludzie przed TV byli by zachwyceni bo od starożytnego Rzymu nie było nigdzie takiego widowiska i generalnie poprawiło by to znacznie poziom ilorazu inteligencji naszego społeczeństwa. A że wszystko ma swój szczęśliwy koniec ostatniego pozostałego przy życiu wypuszczano by na wolność wręczając pamiątkową piłkę firmy adidas
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2011-12-16, 2:12 2
Polskie prawo nie odstrasza ludzi od takich rzeczy. Kary w zawieszeniach to żadne kary. Niszczenie mienia, naruszanie nietykalności funkcjonariuszy, wszczynanie burd, itp. Przecież ludzie powinni dostawać solidne odsiadki za takie coś. Nagle jeden policjant przypierdolił komuś na marszu 11.11.11 i wielkie halo, a co róż gdzieś na stadionie jest jakaś zadyma i wszystko wydaje się być w porządku według tych "ludzi". W ogóle, jak można pozwolić bezkarnie wyjść takim osobom ze stadionu? To jest sabotaż.
Zgłoś
Avatar
vajron 2011-12-16, 2:25 2
Ja pierdole jak ktoś popiera tą patologie to gratuluje. Główny cel w życiu: dojebać policji. Ktoś tam pisze, że oni uczciwie pracują. To ja się pytam gdzie?
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-12-16, 3:07
Z takimi bandytami należy bezwzględnie walczyć. Ale jak można kurwa zamknąć stadiony w Poznaniu i Warszawie za to, że PZPN nie zabezpieczył meczu i w Bydgoszczy była napierdalanka? Bez sensu. A poza tym wkurwiają mnie komentarze ludzi którzy na meczu nigdy nie byli i nie mają na ten temat żadnego pojęcia. Pozdrowienia dla wszystkich kiboli. (po poznańsku kibol=fanatyczny kibic, nie bandyta, chuligan)
Zgłoś
Avatar
K................o 2011-12-16, 6:00
nie lubie polskiej policji ale jestesm ciekaw matoły ktory z was bylby taki chojrak zeby wyjsc na ulice jakby ich nie bylo , zanim cos napiszecie pomyslcie do ku**y nędzy!
Zgłoś
Avatar
msl 2011-12-16, 9:26 2
Tacy odważni, żeby napieprzać w policjantów, ale własne mordy to już za szalikami chowają i się wstydzą pokazać... Żadnych gumowych kul nie powinno być, ostra amunicja zrobiłaby porządek.
Zgłoś
Avatar
c................z 2011-12-16, 10:19
Co tu gadać po prostu bydło. Normalny człowiek tak się nie zachowuje. Nie można nawet pójść na mecz dla samego sportu bo zawsze się znajdzie taka banda cwaniaczków co dla samego wyładowania chętnie wyrwą z setkę krzesełek. Ot tak, dla fun'u.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie