18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Davezz 2024-07-16, 1:36 2
riddick1773 napisał/a:

warszawa to siedziba tych banderowców jebanych



To Sosnowieś
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2024-07-16, 2:17 2
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym oczywiście przytaczać suche fakty, jak to Ukraińcy ratują niemal zarżniętą przez pis gospodarkę swoją pracą, płaceniem podatków i zakupami, ale to bez sensu, ograniczę się do stwierdzenia: poziom antyukraińskich (ergo: antypolskich) spierdoleńców jest tu zatrważający, może dlatego, że to jedno z niewielu miejsc w internecie, gdzie można swoje nawet najbardziej faszystowsko/sowieckie brednie pisać, bez
żadnych konsekwencji.



Jesteś idiotą!
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak 2024-07-16, 3:57 5
fox7procent napisał/a:

Co wy z tym frontem debile? Waleczni to wypierdalać na granice bronic Polski. Jajec wam braknie.



Za to tobie w ryju ukraińskich jajec nie brakuje gdy cie posuwają w morde
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2024-07-16, 4:59 4
jeb*ć brudasów banderowców ,dzikusów !
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-16, 6:49 8
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym oczywiście przytaczać suche fakty, jak to Ukraińcy ratują niemal zarżniętą przez pis gospodarkę swoją pracą, płaceniem podatków i zakupami, ale to bez sensu, ograniczę się do stwierdzenia: poziom antyukraińskich (ergo: antypolskich) spierdoleńców jest tu zatrważający, może dlatego, że to jedno z niewielu miejsc w internecie, gdzie można swoje nawet najbardziej faszystowsko/sowieckie brednie pisać, bez żadnych konsekwencji.



Donald wstawaj zesrałeś się !!!
Zgłoś
Avatar
ss84 2024-07-16, 8:28 3
Arashi91 napisał/a:

Nie zesraj się banderozjebie. Ukraińcy ratują gospodarkę? Ile hrywien bierzesz od komentarza? Owszem - mieli pozytywny wpływ na gospodarkę, ale to było przed wojną. Obecnie ją drenują. Większość pracowników wyjechała, część wróciła walczyć, część uciekła na zachód przed ryzykiem poboru. Zostały kobiety i dzieci na zasiłkach. Dodatkowo dramatycznie przeciążają i tak niewydolną służbę zdrowia i edukację. Ja nie mogę własnego dziecka do żłobka zapisać bo zajebane wszystkie miejsca przez Ukraińców, którzy mają priorytet przez takich banderowców jak ty. Typowy Ukrainiec jest zatrudniony na 1/4 etatu - reszte dostaje pod stołem i wywozi na Ukrainę. Jak to jest dokładanie się do gospodarki to polecam wyjąć głowę z dupy i przeanalizować jakie dochody są zgłaszane przez pracodawców do zezwoleń na pracę dla swoich szoszonów.
Pluję na PiS, ale Twoi POpaprańcy finalnie doliczyli się kilkuset wiz. Gdzieś te 200 tys im zginęło jak zresztą wszystko inne. Nie zapomniałeś przypadkiem leków po zmianie płci czy co?



Dokładnie w punkt! Tylko nie chciało mi się tego tłumaczyć bo to jakiś odklejony.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-07-16, 10:32 1
Geraldinio napisał/a:

Następny troglodyta, przetłumaczę co napisałem:
pisowcy: sprzedajmy na lewo 200 tys wiz, mamy tu taki kurwidołek, że żodyn nie zostanie, spierdolo ubogacając zgniło kulture zachodu
Peło: Nie planowaliśmy wpuścić i nie wpuścimy żadnego inżyniera, bo przyjęliśmy 5 mln Ukraińców i żadnej kary nie zapłacimy, ale te niedobitki co zostały po aferze wizowej i tak przyjmiemy na klatę, bo inteligentni inaczej myślą że to nasza wina.



ale odklejony pełowiec , zobaczysz rudy dojebie czarnych w milionach.
Zgłoś
Avatar
dexterl 2024-07-16, 11:29 6
fox7procent napisał/a:

Co wy z tym frontem debile? Waleczni to wypierdalać na granice bronic Polski. Jajec wam braknie.



O proszę: Dołączył 2024-07-13
Mychajło,kolegów bronisz? Ty Polaków nie wyzywaj i nie wysyłaj do obrony granic, bo jest straż graniczna oraz wojsko i jak na razie to powołania na cito nie dostali. A ty zaciągnąłeś się już do Legionu Ukraińskiego? Waleczni to są ukraińscy wojownicy z filmiku. Skoro buzuje im adrenalina, to niech jadą do siebie jak Kolega żmij napisał, a nie syf w Polsce robią.
Te 7 procent w nicku to chyba mózgu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-16, 11:38 6
fox7procent napisał/a:

Co wy z tym frontem debile? Waleczni to wypierdalać na granice bronic Polski. Jajec wam braknie.



To, że ukry są tu gośćmi... Więc jak gość narusza zasady panujące w jakimś kraju, to należy go wypierdolić na zbity pysk... A skoro taki waleczny, a u nich wojna, to front jest idealnym miejscem dla niego.... Tym bardziej, że taki kop na ryj mógł skończyć się zgonem. I nieważne, czy w łeb zarobił Polak, czy ukr...
Oczywiście tak powinno być wszędzie, w Niemczech Polak, Rumun, Francuz, czy ukr coś odjebał? Wypierdolka z zakazem wjazdu.... Każdy kraj za kradzież, bójkę prowadzenie po alkoholu powinien "nagradzać" deportacją i zakazem wjazdu.
Zgłoś
Avatar
fox7procent 2024-07-16, 12:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To, że ukry są tu gośćmi... Więc jak gość narusza zasady panujące w jakimś kraju, to należy go wypierdolić na zbity pysk... A skoro taki waleczny, a u nich wojna, to front jest idealnym miejscem dla niego.... Tym bardziej, że taki kop na ryj mógł skończyć się zgonem. I nieważne, czy w łeb zarobił Polak, czy ukr...
Oczywiście tak powinno być wszędzie, w Niemczech Polak, Rumun, Francuz, czy ukr coś odjebał? Wypierdolka z zakazem wjazdu.... Każdy kraj za kradzież, bójkę prowadzenie po alkoholu powinien "nagradzać" deportacją i zakazem wjazdu.



Nic na to nie poradzisz, a znając Polaków to pewnie sam go zaczepił. Nie bronie ukrainca ale zaczepiać to umiemy ale bronić się to już nie.

[ Dodano 2024-07-16, 12:37 ]
dexterl napisał/a:

O proszę: Dołączył 2024-07-13
Mychajło,kolegów bronisz? Ty Polaków nie wyzywaj i nie wysyłaj do obrony granic, bo jest straż graniczna oraz wojsko i jak na razie to powołania na cito nie dostali. A ty zaciągnąłeś się już do Legionu Ukraińskiego? Waleczni to są ukraińscy wojownicy z filmiku. Skoro buzuje im adrenalina, to niech jadą do siebie jak Kolega żmij napisał, a nie syf w Polsce robią.
Te 7 procent w nicku to chyba mózgu.



Nie jestem ukraincem. Nigdy chyba bana nie dostałeś.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-07-16, 13:29
fox7procent napisał/a:

Co wy z tym frontem debile? Waleczni to wypierdalać na granice bronic Polski. Jajec wam braknie.



A kto by chciał walczyć za kraj w którym potomkowie morderców naszych rodaków na Wołyniu mają lepiej jak miejscowi ,gdzie 90% polityków to agentura korporacji za oceanu i światowej lichwy,Jeszcze mniej Polaków chciałoby bronić ten bandustan niż upadlińcy ginąć za czosnka Wołyńskiego XD
Zgłoś
Avatar
CARLOSDELAHESUS 2024-07-16, 14:50 2
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym oczywiście przytaczać suche fakty, jak to Ukraińcy ratują niemal zarżniętą przez pis gospodarkę swoją pracą, płaceniem podatków i zakupami, ale to bez sensu, ograniczę się do stwierdzenia: poziom antyukraińskich (ergo: antypolskich) spierdoleńców jest tu zatrważający, może dlatego, że to jedno z niewielu miejsc w internecie, gdzie można swoje nawet najbardziej faszystowsko/sowieckie brednie pisać, bez żadnych konsekwencji.



...przestań ćpać. Twoi bracia rodacy już od 1991 roku pokazali jak się ratuje gospodarkę w swoim własnym kraju, z wiadomym skutkiem, a ty pierdolisz o tym że ratują polską gospodarkę u ha ha ha. ...ale się obsrałeś.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-07-16, 17:42 1
Geraldinio napisał/a:

Następny troglodyta, przetłumaczę co napisałem:
pisowcy: sprzedajmy na lewo 200 tys wiz, mamy tu taki kurwidołek, że żodyn nie zostanie, spierdolo ubogacając zgniło kulture zachodu
Peło: Nie planowaliśmy wpuścić i nie wpuścimy żadnego inżyniera, bo przyjęliśmy 5 mln Ukraińców i żadnej kary nie zapłacimy, ale te niedobitki co zostały po aferze wizowej i tak przyjmiemy na klatę, bo inteligentni inaczej myślą że to nasza wina.



Utożsamiasz się jako po-wiec? Współczuje, polecam udać się do psychiatry.
Zgłoś
Avatar
fox7procent 2024-07-16, 17:50
capens22 napisał/a:

Wypierdalaj do siebie bronić kraju, na granicy z białorusią nic ciekawego nie wymyśli cywil, a i tak dużo takich grup tam chodzi. Za to wy świnie z ukrainy sie panoszycie, a wasze babcie i dziadkowie dziurawe dachy mają. Ilu tu ukraińców na sadola nagle sie zleciało, że to jest najbardziej lubiany komentarz?????



Nie jestem ukraińcem debilu, bana dostałem to nowe konto mam.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-07-16, 20:48 1
Wypierdalać na front.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie