18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Avatar
Geraldinio 2024-07-15, 22:06 8
mariusz3pl napisał/a:

Przeczytaj dwa razy co to za bełkot



Czego nie rozumiesz? mogę fragmentami przetłumaczyć. To nie wstyd być upośledzonym, no chyba, że idzie za tym poparcie dla zorganizowanej grupy przestępczej, rządzącej naszym krajem przez 8 lat.
Zgłoś
Avatar
gr3go 2024-07-15, 22:07 16
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym oczywiście przytaczać suche fakty, jak to Ukraińcy ratują niemal zarżniętą przez pis gospodarkę swoją pracą, płaceniem podatków i zakupami, ale to bez sensu, ograniczę się do stwierdzenia: poziom antyukraińskich (ergo: antypolskich) spierdoleńców jest tu zatrważający, może dlatego, że to jedno z niewielu miejsc w internecie, gdzie można swoje nawet najbardziej faszystowsko/sowieckie brednie pisać, bez żadnych konsekwencji.



Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-15, 22:08
Dobry strzał. Ma chłopak plusik
Zgłoś
Avatar
majkel1615 2024-07-15, 22:11 5
Niech spierdalają do siebie. Tyle.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-07-15, 22:16 4
Geraldinio napisał/a:

Czego nie rozumiesz? mogę fragmentami przetłumaczyć. To nie wstyd być upośledzonym, no chyba, że idzie za tym poparcie dla zorganizowanej grupy przestępczej, rządzącej naszym krajem przez 8 lat.



Upośledzony z definicji to lewak...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-15, 22:16 7
Rozumiem jeszcze kurwy ssące kutasa putinowi za pieniądze, bo wiadomo, każdy ma własną cenę, ale wysyp pożytecznych idiotów robiących to za darmo, to żenada i będziecie dzieciaki się po latach tego wstydzić. Dziś to i tak nie ma znaczenia, bo żadnego normalnego Polaka nie przekonacie do swojego obłędu.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-07-15, 22:17 3
Geraldinio napisał/a:

Najpierw się naucz czytać, zacznij od nie wycinania zdania z kontekstu, jak to robi pisowsko sowiecka tv republika.



Przeczytałem całe i nie warto było. Naszej gospodarki nie ratują Ukraińcy czy jakikolwiek inny naród tylko szara strefa i małe firmy, które nie wystawiają faktur.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-15, 22:20 7
mariusz3pl napisał/a:

Upośledzony z definicji to lewak...



Taki ze mnie lewak jak z Ciebie inteligentny prawak. Tak nota bene to oksymoron, ale nie będę tłumaczył, bo trudne, złożone zdania to dla Ciebie bełkot.

[ Dodano 2024-07-15, 22:24 ]
Mietek7567 napisał/a:

Przeczytałem całe i nie warto było. Naszej gospodarki nie ratują Ukraińcy czy jakikolwiek inny naród tylko szara strefa i małe firmy, które nie wystawiają faktur.



Kolejny domorosły ekonomista - wyznawca konfy xd jeśli uważasz, że milion Ukraińców pracujących w Polsce, asymilujących się, płacących tu podatki, kupujących i napędzających tym samym gospodarkę nie ma żadnego znaczenia, to nie ma sensu dalej dyskutować.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-07-15, 22:42 4
Geraldinio napisał/a:

oksymoron



To Ty nic nie rozumiesz i piszesz bzdury typu 5mln Ukraińców, państwo z tektury itd. Ujebało Ci się we łbie że jesteś błyskotliwy i żeby to udowodni wytrząsasz się tutaj. Idź poruchaj albo weź się za robotę zamiast pierdolić bez sensu...
Zgłoś
Avatar
Hitachi 2024-07-15, 22:49 1
Geraldinio napisał/a:

Najpierw się naucz czytać, zacznij od nie wycinania zdania z kontekstu, jak to robi pisowsko sowiecka tv republika.



Jebac Cię
Zgłoś
Avatar
vect0 2024-07-15, 23:03 8
Ilość jebanych polaków jaskiniowców na tym portalu jest przerażająca. Cwani przed komputerem albo jeszcze lepiej za komputerem i na emigracji jak to polacy lubią, ale najgłośniej szczekają o emigracji i wypierdalaniu na front. Do tych troglodytów nie dociera, że jedyna różnica między nimi a ukraińcami to jebany paszport. Gdybyśmy mieli wojnę to większość jebanych szeryfów wypierdalała by w podskokach swoimi passatami pod granicę w momencie wybuchu wojny w nadzieji, że jeszcze jej nie zamknęli. A tak to siedzicie przed ekranem, spasieni Janusze i profesorowie od chłopsko-rozumu i wylewacie swoje kompleksy na sadolu. Pies was jebał bo emigranci w Polsce nie wzięli się o dziwo przez znienawidzonego przez was Tuska tylko przez piękny skorumpowany prawicowy rząd jebanych pisowskich nieudaczników i nikt tego faktu nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-07-15, 23:04 2
Geraldinio napisał/a:

Taki ze mnie lewak jak z Ciebie inteligentny prawak. Tak nota bene to oksymoron, ale nie będę tłumaczył, bo trudne, złożone zdania to dla Ciebie bełkot.
Kolejny domorosły ekonomista - wyznawca konfy xd jeśli uważasz, że milion Ukraińców pracujących w Polsce, asymilujących się, płacących tu podatki, kupujących i napędzających tym samym gospodarkę nie ma żadnego znaczenia, to nie ma sensu dalej dyskutować.



Kupujących tak płacących podatki nie. Płacenie podatków napędza jedynie statystyki w telewizji .
Zgłoś
Avatar
ss84 2024-07-15, 23:35 1
Geraldinio napisał/a:

Taki ze mnie lewak jak z Ciebie inteligentny prawak. Tak nota bene to oksymoron, ale nie będę tłumaczył, bo trudne, złożone zdania to dla Ciebie bełkot.
Kolejny domorosły ekonomista - wyznawca konfy xd jeśli uważasz, że milion Ukraińców pracujących w Polsce, asymilujących się, płacących tu podatki, kupujących i napędzających tym samym gospodarkę nie ma żadnego znaczenia, to nie ma sensu dalej dyskutować.



A to wszyscy przyjechali pracować i płacić podatki?
Masz rację beż ukraincòw ten kraj padnie co za propaganda
Zgłoś
Avatar
m10bp 2024-07-16, 0:06 1
Pozwolenie na broń sportową jest w Polsce banalne do uzyskania
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-16, 1:06 7
Geraldinio napisał/a:

Mógłbym oczywiście przytaczać suche fakty, jak to Ukraińcy ratują niemal zarżniętą przez pis gospodarkę swoją pracą, płaceniem podatków i zakupami, ale to bez sensu, ograniczę się do stwierdzenia: poziom antyukraińskich (ergo: antypolskich) spierdoleńców jest tu zatrważający, może dlatego, że to jedno z niewielu miejsc w internecie, gdzie można swoje nawet najbardziej faszystowsko/sowieckie brednie pisać, bez żadnych konsekwencji.



Nie zesraj się banderozjebie. Ukraińcy ratują gospodarkę? Ile hrywien bierzesz od komentarza? Owszem - mieli pozytywny wpływ na gospodarkę, ale to było przed wojną. Obecnie ją drenują. Większość pracowników wyjechała, część wróciła walczyć, część uciekła na zachód przed ryzykiem poboru. Zostały kobiety i dzieci na zasiłkach. Dodatkowo dramatycznie przeciążają i tak niewydolną służbę zdrowia i edukację. Ja nie mogę własnego dziecka do żłobka zapisać bo zajebane wszystkie miejsca przez Ukraińców, którzy mają priorytet przez takich banderowców jak ty. Typowy Ukrainiec jest zatrudniony na 1/4 etatu - reszte dostaje pod stołem i wywozi na Ukrainę. Jak to jest dokładanie się do gospodarki to polecam wyjąć głowę z dupy i przeanalizować jakie dochody są zgłaszane przez pracodawców do zezwoleń na pracę dla swoich szoszonów.

[ Dodano: 2024-07-16, 01:09 ]
Geraldinio napisał/a:

Te 200 tys co dostało wizy od pisu tu nie zostało, to te 0 ściągnięte przez Tuska też długo w kraju z kartonu pozostawionego przez poprzednia ekipę długo nie zagości.



Pluję na PiS, ale Twoi POpaprańcy finalnie doliczyli się kilkuset wiz. Gdzieś te 200 tys im zginęło jak zresztą wszystko inne. Nie zapomniałeś przypadkiem leków po zmianie płci czy co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie