18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zadyma w barze
zilo210 • 2012-05-25, 12:18
Koleś ostro poleciał z towarzystwem
Jakość słaba ale da się obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-25, 14:14 1
Ryuk napisał/a:

przykładowo jesteś jednym z tych trzech z tyłu - którzy to później dostają w ryj. Powiedz, nie starałabyś się powstrzymać kolesia? Czy przyglądałbyś się jak laska przed Tobą dostaje wpierdol?



Dokładnie, jeśli nawet nie czuli się na siłach żeby lać się z takim bezmózgim koksem, no to ich w końcu było kilku, byli w barze, a w barach jest zwykle sporo krzeseł, wziąść kurwa i pierdolnąć w plecy raz drugi, aż by się na ziemie osunął, a te pizdy dwie się odwróciły, a trzech się przyglądało. Jedynie gościu w białym kaszkiecie próbował cos zrobić, ale co miał jak grubas się na niego rzucił.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-05-25, 14:46
NAPISY :

- [Łysy] Wiesz podobasz mi się (zbliża się ustami do jej ust..)
- [Kobieta] Weź wypierdalaj oblechu z tym (odpycha go) ryjem!
- [Ł] Ty kurr... (bierze zamach) ...wooo!
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2012-05-25, 14:47
Nie rozumiem, tyle krzeseł a nikt nawet nie próbował mu zajebać. Chuj że gość pewnie większy ode mnie ale jakbym zobaczył że kopie jakąś panienkę to bym brał co tylko miał pod ręką żeby mu przypierdolić.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-05-25, 14:56
za sam fakt ze sa pizdami im sie nalezalo
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2012-05-25, 15:03
Bardzo słusznie, że koleś w pedalskiej różewej koszulce dostał po mordzie, reszta za to że tej drobnej baby nie bronili
Zgłoś
Avatar
klema 2012-05-25, 15:09 2
Tak czytam i nie dowierzam. Kompletny półmózg naszprycowany napierdala wszystkich do okoła, a wy mu przyklaskujecie? No kurwa. Co się z tym społeczeństwem dzieje.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2012-05-25, 15:21
@klema
Społeczeństwo wie co to jest "czarny humor". Teraz przewiństrone na sama góre i przeczytaj co pisze pod "sadistic.pl", bedzie coś w stylu codzienna dawka....
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-05-25, 15:31
Byłem Barmanem 5lat. Takich jak on wyprowadzałem w bardzo niemiły sposób.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-25, 15:48
E tam. Na pewno za darmo przy wszystkich by jej nie najebał. Druga sprawa, że kolesie troszkę cipulki bo tylu ich było że nawet jakby się położyli na nim to by dali rade.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-25, 16:00
Spartan78 Kce napisał/a:

Byłem Barmanem 5lat. Takich jak on wyprowadzałem w bardzo niemiły sposób.



-Przepraszam pana bardzo, czy mógłby puścić pan nasz lokal, gdyż niepokoi pan naszych gości.
-Co kurwa? Wpierdol?
-No dobra, dobra zostań tylko błagam nie bij mnie... ją uderz.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-05-25, 16:31
-dlaczego nic nie robimy przecież nas jest więcej.
-a to wiadomo któremu przypierdoli.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-25, 16:44
Jasne. By się na niego wszyscy rzucili z krzesłami, coś by się skurwysynowi nie daj Bóg stało i kilku gości by poszło do pierdla za napad.
W takich sytuacjach należy
a) zapierdalać do ochroniarzy, bo to zwykle kwadraty 2x2 które obezwładnią gościa i przy odrobinie szczęścia "przypadkowo" ale zgodnie z prawem złamią mu rękę
b) dzwonić na policję
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-25, 16:49 1
Przyjrzyjcie się dobrze grubasowi w niebieskiej koszuli (jeżeli nie zauważyliście - ta 2 metrowa kupa mięcha stojąca tyłem), przyjrzyjcie się tym dwóm grubaskom stojącym przed nimi (wygląda na to, że przyszli razem), zobaczcie jak mięcho kontroluje sytuację gdy facet w czapce próbuje cokolwiek zrobić. A teraz stańcie przed lustrem, spójrzcie sobie w głęboko w oczy i odpowiedzcie sobie na jedno trudne pytanie: czy gdybyście nie stali teraz w swoim cieplutkim domciu tylko byli w tym barze, na miejscu tego faceta w czapce, sami, bez szans na wsparcie kumpli, barmana, ochrony, policji, bez szans na wyciągnięcie z niewidzialnej kabury gnata czy choćby bejzbola - czy wtedy stanęlibyście w obronie tej kobiety, czy może liczyli sęki w podłodze jeszcze na pół godziny po tym, jak kolesie opuściliby bar a po kobiete przyjechała karetka? Łatwo jest pierdolić smuty o dżentelmenstwie i poświęceniu w imię wyższych zasad kiedy się nie stoi w środku akcji ze spodniami pełnymi kupy i nogami trzesącymi się ze strachu...
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-25, 17:48
@up

Dobrze prawisz, nie byłem nigdy w takiej sytuacji, szczerze nie wiem co bym zrobil, ale jednak mam nadzieje że taka pizdą bym sie nie okazał.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-05-25, 18:17 1
@up bloodwar

Niby racje masz ale to zależy do człowieka jeden się rzuci drugi nie, w zależności czy kiedyś się człowiek bił czy nie jeśli nie to będzie stał jak oni, jeśli się kiedykolwiek ktoś bił to pewnie przyjebał by choć raz a później dostał wpierdol, laski szkoda bo niepotrzebnie ją tak lał koleś.

Gruba chuja kontroluje jest cholernie wolny i to że duży nie znaczy że silny, bardziej bym obstawiał tak jak ktoś jużwspomniał wcześniej ze ich była piatka przez to jeden kozaczył a kumple czekali na jakiś ruch innych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie