18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zadyma w barze
zilo210 • 2012-05-25, 12:18
Koleś ostro poleciał z towarzystwem
Jakość słaba ale da się obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
nvck 2012-05-25, 12:28
"Co kurwa wepchałem się do kolejki!"
Zgłoś
Avatar
vass 2012-05-25, 12:34
Nie ma to jak stłuc drobną dziewczynę, kozak normalnie.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-05-25, 13:02 48
Oglądam i nie dowierzam. Same pizdy na ekranie. Facet klepie dziewuchę po twarzy, a reszta bezczynnie się przygląda zamiast pozamiatać frajera. Bez jaj... dosłownie.
Zgłoś
Avatar
Raflik 2012-05-25, 13:06
Ryuk dobrze gada polać mu piwo same pizdy wokoło a jak sa z kumplami to sie przechwalajajacy to oni nie sa hehe tacy sanajlepsi ja pier... awystarczyło tylko jednego buta na plecy i po zabawie
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-05-25, 13:18
Może to był jakiś "gey bar" ? No w końcu różowa koszula.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-25, 13:18 6
@up up
obrońcy zwierzą się znaleźli
kobita wyłapała, bo na pewno coś knuła.
koleś dobry, każdemu wypłacił sztukę
tylko z tym butem przesadził, mógł poczekać aż raszpla się pozbiera.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-25, 13:25 19
Znam tylko jedno słowo okreslające takich ludzi, albo nie nie znam bo to nie ludzie tylko bydło, nie no kurwa nie w tym momencie obrażam bydło, sam juz kurwa nie wiem. Po prostu kurwy, chociaż nie bo teraz obrażam kurwy, ja pierdole nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-05-25, 13:25 2
@Up up

Widzę kolega dyskryminuje płeć piękną. Okej, fakt, może i była jej wina, może coś knuła, może i chciała go spoliczkować, ale - nawet jeśli by to zrobiła, to - facet CO NAJWYŻEJ mógłby jej oddać plaszczaka - pod wpływem emocji (zrozumiałe, nie każdy potrafi w przeciągu ułamku sekundy się pohamować) - a nie bić ją z pełną parą i premedytacją, po czym kopać ją, gdy ta leży. To już jest szczyt chamstwa. Po prostu damski bokser.
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-25, 13:31 4
COMBO

btw zaraz zbiegnie się gimbusiarnia i zacznie pierdolić jakby to oni temu gościowi nie najebali. a prawda jest taka, że 90% tych netowych kozaków by spierdoliła w kąt ze swoją wagą 60kg i pryszczami na mordzie

co nie zmienia faktu, że ten koleś kurwa jednak przesadził z tym kopaniem leżącej laski.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-05-25, 13:35
Luka, a powiedz sam, przykładowo jesteś jednym z tych trzech z tyłu - którzy to później dostają w ryj. Powiedz, nie starałabyś się powstrzymać kolesia? Czy przyglądałbyś się jak laska przed Tobą dostaje wpierdol?
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-05-25, 13:38 1
Teraz to kobiety leją facetów, więc jak taka kozaczka nie wyłapie w morde raz, drugi to się nie nauczy i będzie wiecznie kozaczyć, obrażać, machać łapami itp.
Poleciał wszystkich równo bo mamy równouprawnienie.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-05-25, 13:44
Osobiście nie spotkałem się z laskami bijącymi facetów - no chyba, że tu, na sadolu - więc uprzedzeń i skrzywień co do kobiet nie mam Elegancja, szarmancja, kultura... kurwa, chyba dziwny jestem. Za równouprawnieniem jestem jak najbardziej, ale faceci powinni znać pewne granice.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-05-25, 14:03 13
Ja bym gościa postawił do pionu za takie zachowanie.
No dobra, gówno bym zrobił, ale z pewnością gdyby mnie jebnął to nie padłbym po jednym liściu...

...tylko po drugim.
Zgłoś
Avatar
qyk 2012-05-25, 14:04
Ta picza na początku ładnego "roga " zaliczyła. Trochę nici do szycia baniaka pójdzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie