18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zadyma w barze
zilo210 • 2012-05-25, 12:18
Koleś ostro poleciał z towarzystwem
Jakość słaba ale da się obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-25, 18:18
Ryuk napisał/a:

Osobiście nie spotkałem się z laskami bijącymi facetów - no chyba, że tu, na sadolu - więc uprzedzeń i skrzywień co do kobiet nie mam Elegancja, szarmancja, kultura... kurwa, chyba dziwny jestem. Za równouprawnieniem jestem jak najbardziej, ale faceci powinni znać pewne granice.



ona pierwsza na niego reke podniosla. jakby jej nie oddal to tak jakby ja uznal za nierowna sobie, czyli organizacje walczace o rownouprawnienie moglyby sie do niego dojebac. zreszta chujowo tak oceniac jak niewiadomo o co poszlo. a troche ciezko mi uwierzyc, ze najebali wszystkich ludzi w pubie bo jakas typiarka dala mu kosza
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-05-26, 22:31
Bohaterowie internetu. Sami kozacy. Ale po kolei:

1) Agresorów w barze było 4 więc szanse były 'wyrównane'. Zostali zatrzymani i odpowiedzą za zaklocanie porzadku, pobicie, etc. W wyniku 'zajścia' wysłali 6 osób do szpitala, laska najmniej ucierpiała. To nie była przypadkowa bójka, ani przypadkowi kolesie.

2) Do zwolenników równouprawnienia: laska strzeliła kolesia w pysk bo ją opluł.

3) Poszło o politykę. Laska stwierdziła, że będzie głosowała na obecnego burmistrza. Panowie są związani z przeciwnym obozem politycznym.

Kolesie są 'znani policji', a w zeszłym miesiącu podobna wymiana zdań skończyła się dla adwersarza na cmentarzu. Na listy wyborcze trafili gangsterzy, ludzie są zastraszani, dochodzi do pobić. Fajnie sobie komentować zza klawiatury, zwłaszcza nie wiedząc o co chodzi.
Zgłoś