18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lokal.szczecin 2017-07-02, 21:17 9
Logo jak z TVN24! Czyli klamia jak nasi!
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-07-02, 22:01 7
Oberwał, czy złapał w usta?
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-07-02, 22:26 5
altacet polecam
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-07-02, 23:21
Wygląda jak by z gaśnicy dostał, za darmo nie dostał...
Zgłoś
Avatar
19alko94 2017-07-02, 23:37
Zadymka fiu fiu fiu fiu
Zgłoś
Avatar
Fylyp 2017-07-03, 8:42 6
@upup
za darmo nie dostał? wiesz w ogóle co się dzieje w Wenezueli? ...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-03, 9:17 13
Za darmo nie dostał? wiesz co się dzieje w Wenezueli idioto?
W tym kraju doszło do katastrofy humanitarnej.
Mają problemy z prądem i wodą. Ludzie głodują. Nie ma towarów pierwszej potrzeby.
Na dodatek mają galopującą inflację 700% rocznie.
ONZ wysyła im leki i jedzenie.
Zanim coś napiszesz to warto było by coś poczytać.
Never go full retard. Pamiętaj.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-07-03, 10:02 1
Panie doktorze, tym razem naprawdę wczoraj tego tu nie było
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-07-03, 10:04 12
@2up a wiesz kurwa debilu, że:

w wenezueli nie ma żadnej katastrofy i problemów z wodą, prądem, gazem i jedzeniem? Jest kłopot z tym, że ci sami ludzie rok rocznie chcieli więcej, więcej socjallizmu. Socjalizm wyżarł im mózgi i wprowadzenia reform by zadowolić tych debili jedynie pogorszyło sprawę, lekiem na błędy socjalizmy był skrajny socjalizm.

I tak oto kończy się socjalizm:

kończy się wszystko, a reszta jest oszczędzana dla ojców rewolucji, a idioci w protestach domagają się czego? wolnego rynku? Nie! Rozdania kasy, darmowego jedzenia, wody i tym podobnych. Selekcja naturalna narodów w toku.

A już widzę opisik profilu "Skąd: Gardzę prawicą". Czyli twoi ziomkowie dostają po ryju za plądrowanie, rabowanie, niszczenie i palenie, ale ty widzisz tylko to, że jakiś różowy smok wypił całą wodę, zjadł jedzenie, wyżarł prąd, zniszczył wszystko, bo przecież twoja lewicowa śmierdząca, zgniła, zarzygana, destruktywna ideologia jest niewinna.

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-03, 10:28 1
Policeman napisał/a:

@2up a wiesz kurwa debilu, że:

w wenezueli nie ma żadnej katastrofy i problemów z wodą, prądem, gazem i jedzeniem? Jest kłopot z tym, że ci sami ludzie rok rocznie chcieli więcej, więcej socjallizmu. Socjalizm wyżarł im mózgi i wprowadzenia reform by zadowolić tych debili jedynie pogorszyło sprawę, lekiem na błędy socjalizmy był skrajny socjalizm.

I tak oto kończy się socjalizm:

kończy się wszystko, a reszta jest oszczędzana dla ojców rewolucji, a idioci w protestach domagają się czego? wolnego rynku? Nie! Rozdania kasy, darmowego jedzenia, wody i tym podobnych. Selekcja naturalna narodów w toku.

A już widzę opisik profilu "Skąd: Gardzę prawicą". Czyli twoi ziomkowie dostają po ryju za plądrowanie, rabowanie, niszczenie i palenie, ale ty widzisz tylko to, że jakiś różowy smok wypił całą wodę, zjadł jedzenie, wyżarł prąd, zniszczył wszystko, bo przecież twoja lewicowa śmierdząca, zgniła, zarzygana, destruktywna ideologia jest niewinna.


ONZ wysyła im pomoc humanitarną bo im się nie chce pracować. Człowieku skończ pierdolić i się nie kompromituj.
Domagają się jedzenia kabotynie bo głodują. W sklepach jest tylko echo a inflacja doprowadziła do tego, że nikogo na nic nie stać.
Jesteś mocno ograniczony jak uważasz, że poza prawicą i lewicą nie ma nic innego. Bardzo błędne założenie. Nie jestem lewicowy. Zgaduj dalej.

Twoi super prawicowi demokratyczni kolesie wolą zgromadzić i zeżreć więcej niż potrzebują. Nawet kosztem niedoli innych. Zastanawiałeś się dlaczego amerykanie tak bardzo zwalczali u siebie ruchy komunistyczne. Podpowiem Ci. Dziś 1% amerykanów posiada 75% własności prywatnej w USA.
Przeciętny Amerykanin gdyby potrzebował na awarię życiową 1000$ to nie ma skąd wziąć. Ja zwykły polski cebulak 1000 zielonych wyciągam z kieszeni i rzucam na stół.
Kapitalizm jest równie destruktywny jak skrajny socjalizm czyli komuna. Więc nie pierdol mi to, że walka ludzi o swoje jest czymś złym. A ty jak chcesz to możesz iść się daj jebać prywaciarzowi za 1000 zł miesięcznie.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-07-03, 10:37 5
@up alert, tyrady lewackiego debila, nie czytać. Myślę, że poświęciłem ci już za dużo czasu. Jasne, że można wskoczyć do szamba po 5 zł, ale po co?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-03, 11:27 1
Policeman napisał/a:

@up alert, tyrady lewackiego debila, nie czytać. Myślę, że poświęciłem ci już za dużo czasu. Jasne, że można wskoczyć do szamba po 5 zł, ale po co?


Idź sobie poczytaj mondrości swojego krula. O hitlerze co nie wiedział o holocauście, o tym jak się to zawsze trochę gwałci i pomarz o ręce wolnego rynku i paróweczkach.
Zgłoś
Avatar
nervel123 2017-07-03, 11:40 9
Abraxus napisał/a:


Idź sobie poczytaj mondrości swojego krula. O hitlerze co nie wiedział o holocauście, o tym jak się to zawsze trochę gwałci i pomarz o ręce wolnego rynku i paróweczkach.



I to jest twój kontrargument? Nie zdziwiłem się w sumie...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-03, 13:15
@up kontrargument na poziomie jego argumentu. Po chuj się mam wdawać w dyskusję z debilem?
Jesteś jego adwokatem? Kochankiem? Czy po prostu też jesteś fanem krula idiotów,że cię tak zapiekło w dupie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie