18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2023-10-04, 12:47 11
Ja pierdole, tylko jakaś kobieta miała dość odwagi, żeby cokolwiek zrobić...
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2023-10-04, 12:52 3
Siriuz napisał/a:

Ja pierdole, tylko jakaś kobieta miała dość odwagi, żeby cokolwiek zrobić...



Ta co z gracją rzuciła jakimś chujstwem? Hahahahahaha
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-04, 12:58 10
lukas_21221 napisał/a:

Ta co z gracją rzuciła jakimś chujstwem? Hahahahahaha



Tak kurwa - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pierdolnięcie typa od tyłu krzesłem.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-10-04, 13:16 2
Siriuz napisał/a:

Tak kurwa - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pierdolnięcie typa od tyłu krzesłem.



wystarczyło mu zajebać kopa w głowe albo skoczyć z butem na plecy.. cokolwiek. Jednak z tego co widać, całe centrum handlowe się ewakuowało haha
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-10-04, 14:10 13
Dusza nie człowiek jako pierwszy wezwał pomoc
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-04, 14:31 7
Siriuz napisał/a:

Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby



Ale ogólnie to ogarniasz, że fachowcy od walk wręcz w przypadku napastnika z nożem radzą wyłącznie* spierdalać?
Chyba że komuś na życiu nie zależy.

*
ukryta treść
podają takie działanie jak najskuteczniejsze z najmniejszym ryzykiem śmierci


Obrazek wprawdzie z mieczem, ale mechanizm pozostaje ten sam tak samo jak rodzaj obrony.

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-04, 18:00
SkoPio1 napisał/a:

Ale ogólnie to ogarniasz, że fachowcy od walk wręcz w przypadku napastnika z nożem radzą wyłącznie* spierdalać?
Chyba że komuś na życiu nie zależy.



Nikt nie mówi o solówce z nożownikiem. Krzesła i stoliki w koło, wystarczyło z dystansu w niego napierdalać i czekać na okazję.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-10-04, 18:31
Siriuz napisał/a:

Nikt nie mówi o solówce z nożownikiem. Krzesła i stoliki w koło, wystarczyło z dystansu w niego napierdalać i czekać na okazję.



Ty się chłopie chyba za dużo filmów z Chuckiem Lee naoglądałeś...
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-10-04, 18:57 2
Siriuz napisał/a:

albo by go odciągnęli



HAahahahhahahah ty piszesz poważnie? widziałeś kiedyś co mały kozik robi ci ze skórą? pojebany jakiś jesteś? XD bohater kurwa zza komputerka
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-04, 19:11
Kurwa jakie cipki wyżej się wypowiadają, zwłaszcza że jedna kobietka na filmie pokazała że można... nawet kurwa wstydu nie mają, żeby pod tym filmem jeszcze tak pierdolić Na sylwestra to pewnie razem z kundlem się szprycujecie na uspokojenie
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-10-04, 19:30
może źle gotowała
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2023-10-05, 0:12 3
Siriuz napisał/a:

Tak kurwa - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pierdolnięcie typa od tyłu krzesłem.



Nikt by go nie odciągnął, nikt co ma odrobinę instynktu samozachowawczego, nie podchodzi do nożownika (kobieta zwykle nie ma, stąd reakcja).
Nie będę wkurwiać nożownika , jeszcze zmieni sobie ofiarę na mnie.
Nie dasz rady go znokautować z bezpiecznej odległości, nie ma tam nic ciężkiego pod ręka aby rzucić, krzesłem to by był cud go trafić w głowę. Zanim coś znajdziesz przydatnego, to kobiety już nie da rady odratować po kilkunastu sekundach dziabania.

No i najważniejsze, to azja...
Zgłoś
Avatar
moszci 2023-10-07, 0:01
Beznadzieja, taką fajną kobitkę zadźgał i za co , zazdrościł jej czegoś?
Zgłoś