18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zadzwoniłem do superstacji
majsterPn • 2014-04-01, 22:07
Zadzwoniłem dziś do superstacji i taki oto efekt. Pierwszy raz takie coś odjebałem wiec połowa rzeczy z głowy wyleciała . Ale uważam że PROPAGANDA MUSI BYĆ


Sora za jakość ale sam nagrywałem wiec dzwiek ze skajpa leci.
Zgłoś
Avatar
KarmazynowyKucyk 2014-04-01, 22:13 14
Miało być okej. Chciałeś dobrze, ale źle formułowałeś, nie potrafiłeś ich odpowiednio "zgasić"(rozumiem że trema, ja bym zbroje osrał) i wyszedłeś na GŁOMBA. Trzeba było coś kreatywnego wymyśleć np. pokazanie środkowego palca, bądź nas pozdrowić :<
Zgłoś
Avatar
Mastema 2014-04-01, 22:14 31
Ale masz krzywy ryj.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-04-01, 22:14 9
Ja pierdolę. Kolejny ziomek od Ukraińcy=banderowcy. A Polacy=złodzieje.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-04-01, 22:15 1
W sumie to mi się zle nie żyje w tym kraju pracę dobrą dorwałem po szkole ale jeszcze 3 lata doświadczenia i wypierdalam stąd,niech mnie w innym kraju okradają ale przynajmniej dadzą więcej zarobić i godnie żyć.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-04-01, 22:26 11
Coś tam słyszysz że bije ale nie wiesz w którym kościele. Co do banderowców się zgadzam co do reszty to puste słowa i slogany często pojawiające się na tym portalu. Wydajesz się kolejnym dzieciakiem popierającym Ruch Narodowy i Knp czyli wiesz jak podpalać a nie masz pojęcia jak budować. Jak na Ukrainie. Przykre.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-04-01, 22:29 3
A u mnie masz piwo chociaż troche popierdoliłeś. No i z tą nową prawicą przestan kurwa.
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2014-04-01, 22:30 7
Panie Adamie, co pan pierdolisz najlepszego ?
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-01, 22:45 2
Ten ryj to kwintesencja plebejstwa i podwórkowego cebulactwa...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-01, 22:57 8
No i kurwa głąbie znowu kolejna sobą wkręciła w to KNP...nosz kurwa. Teraz kurwa dałeś pretekst lewakom i innym kolejne argumenty.

I jeszcze to o Ukraińcach.... a ty masz komputer składany w niemczech z niemieckimi udziałami...kurwa i co mam cie nazwać sponsorem SS?

Historia historią ale bez przesady
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-04-01, 23:07 7
Nie pierdolcie głupot.

Prawdę powiedział, skorzystał z 5 minut na antenie, bo media o takich sprawach nie mówią. Wasz problem polega na tym, że nikt nigdy was wpuścił by na antenę, bo zjebów się nie wpuszcza na salony
Zgłoś
Avatar
Misiek1035 2014-04-01, 23:13 1
masz piwo, mimo iż troche pojebałeś ale git
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-04-01, 23:21 8
Mogłeś nas pozdrowić przy okazji.

A tak w ogóle to zamiast cisnąć od banderowców ja bym osobiście podkreślił "fakt", że zamiast zajmować się sprawami własnego kraju to politycy próbują wspierać Ukraine. Nie oszukujmy się - To co się działo na Majdanie stanie się niedługo w Polsce. Ludzie w końcu się wkurwią i wyjdą na ulice. NATO zaś chuja zrobi bo cała matka Ziemia ma nas głęboko w dupie.

Mogłeś to wszystko lepiej przemyśleć zanim wlazłeś na antene. Teraz będą Cię mieli za nacjonucha, że od banderowców i morderców wyzywasz.
Zgłoś
Avatar
____ 2014-04-02, 0:18 2
Przekaz emocjonalny, w którym zawierało się to co myśli dosyć sporo ludzi 1. po chuj wtrącać się w sprawy Ukrainy 2. komunistyczne kolesiostwo ciągle żywe a od wielu lat przekazuje pałeczkę swoim dzieciom.

Robimy jakieś zakłady kiedy autora odwiedzi seryjny samobójca? stawiam na piątek wieczór
Zgłoś
Avatar
polaczek_cebulaczek 2014-04-02, 0:33
ahahah co za cwel w tym filmiku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie