18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Roszp 2013-06-08, 13:48 21
Cytat:

Wizja przyszłości, gdy poprawność polityczna i źle pojmowana tolerancja zadomowi się w naszym świecie. (wiem, że panda jest 'chińczykiem', ale idea jest uniwersalna)


No nie no, żeby do ppopierdolonego obrazka dorabiać ideologiczne podłoże, to trzeba mieć pod czachą nieźle porobione. Powstrzymajcie się proszę od wrzucania wszędzie treści "anty ciapciuch" bo to już się kurwa nudne robi. Wchodzisz na portal żeby się pośmiać, a tu spina na prawo i lewo.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-06-08, 15:17
@up pośmiać to sobie możesz przy maratonie uśmiechu. Tu jest Sadol. I ruszenie trochę mózgownicą na pewno nie zaszkodzi.
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-06-08, 15:20
konował napisał/a:

@up pośmiać to sobie możesz przy maratonie uśmiechu. Tu jest Sadol. I ruszenie trochę mózgownicą na pewno nie zaszkodzi.


pojechałeś po mac_1989 jak nigdy, walenia konia na tydzień
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-06-08, 15:28
Cytat:

p pośmiać to sobie możesz przy maratonie uśmiechu. Tu jest Sadol. I ruszenie trochę mózgownicą na pewno nie zaszkodzi.


Jeśłi chcesz "poruszać mózgownicą" to wstań od komputera, wyjdź do biblioteki, wypożycz interesującą książkę naukową/popularnonaukową i ją przeczytaj. Polecam zainteresowanie się działem nauki zwanym "retoryką". Wiele wtedy zrozumiesz z filmów "światopoglądowych", które tutaj są tak strasznie popularne.
Zgłoś
Avatar
mac_1989 2013-06-08, 16:01
Roszp napisał/a:


No nie no, żeby do ppopierdolonego obrazka dorabiać ideologiczne podłoże, to trzeba mieć pod czachą nieźle porobione. Powstrzymajcie się proszę od wrzucania wszędzie treści "anty ciapciuch" bo to już się kurwa nudne robi. Wchodzisz na portal żeby się pośmiać, a tu spina na prawo i lewo.



Roszp napisał/a:


Jeśłi chcesz "poruszać mózgownicą" to wstań od komputera, wyjdź do biblioteki, wypożycz interesującą książkę naukową/popularnonaukową i ją przeczytaj. Polecam zainteresowanie się działem nauki zwanym "retoryką". Wiele wtedy zrozumiesz z filmów "światopoglądowych", które tutaj są tak strasznie popularne.



Ten co się nie spina:)
Mam pod czachą porobione, a ty proszę powstrzymaj się od nadmiernej 'retoryki', bo nie jest twoją mocną stroną.
Jeśli panda gwałciciel nie jest wystarczająco zabawny to scrolluj dalej.

A no i zluzuj majty, bo ci żyłka pęknie.
Zgłoś
Avatar
bliZz. 2013-06-08, 17:18
chujowe
Dowidzenia.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-08, 17:19
Panda jest multikulti... Biała, czarna i azjata...
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-06-08, 18:16
Widzę, że dzieci z kwejka przywędrowały na sadola...
Zgłoś
Avatar
Dotychczas 2013-06-09, 13:56
niedośc ze panda jest biała czarna i azjatą to jeszcze otyła
Zgłoś