18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
GoldRoger777 2013-12-21, 16:17 4
Można dowalić komuś kulturalnie? Można. Piwa lecą a katolicy za bardzo nie wiedzą jak skomentować. Pewnie zaraz pojawią się kretyńskie teksty typu- "a z koszyczkiem na wielkanoc pierwszy zapierdalasz". Ode mnie też piwo
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2013-12-21, 16:44
@up masz rację, chociaż nie ukrywam że klimat świąteczny jest spoko choćby ze względu na wolne i mnóstwo żarcia a księża?? sami sobie to wypracowali
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-12-21, 16:52 2
Jakie znasz najdłuższe słowo na PRZY?
przybieżelidobetlejempasterze....
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-12-21, 17:10 6
Mędrcy byli kapłanami...
Zgłoś
Avatar
0nline 2013-12-21, 17:29 1
Drętwe to i przewidywalne fhooy. Zero jakiegokolwiek polotu, przenikliwości, sarkazmu na chociaż średnim poziomie. Autor albo sam to sklecił na kiblu i dumny podzielił się na portalu albo zajumał z portalu dla osób o IQ pomiędzy taboretem a parapetem. Na siłę sklecone, tylko nie wiem kogo ma obrażać: może Pana Boga bo stworzył nas na swoje podobieństwo?
BongMan już lepsze kawały zapodawał
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-21, 19:29 3
0nline napisał/a:

Drętwe to i przewidywalne fhooy. Zero jakiegokolwiek polotu, przenikliwości, sarkazmu na chociaż średnim poziomie. Autor albo sam to sklecił na kiblu i dumny podzielił się na portalu albo zajumał z portalu dla osób o IQ pomiędzy taboretem a parapetem. Na siłę sklecone, tylko nie wiem kogo ma obrażać: może Pana Boga bo stworzył nas na swoje podobieństwo?
BongMan już lepsze kawały zapodawał


no i mamy 1 aczkolwiek nadal delikatny ból dupy
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2013-12-21, 19:41
@up spodziewałem się tego, i powiem Ci jakoś obojętnie przechodzę koło tego bo to tak jest, napiszesz kawał a smutas musi się smucić i nic nie poradzisz chyba samotnie będzie święta spędzał i dlatego tak go boli
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-21, 19:43 1
skurwensyn,
tutaj wystarczy delikatny kawał by rozpalić odbyty true sad...katoli
przy fotkach pojawia się krwawienie z dupy, że maść nie pomaga a napiny jak by flaka żyletką cieli
Zgłoś
Avatar
lowi 2013-12-21, 19:46
skurwensyn, właśnie dałeś się podpaść medialnej propagandzie Gratulacje!
Zgłoś
Avatar
Prawy_i_sprawiedliwy 2013-12-21, 19:48 1
Jestem katolikiem, wierzę w istnienie Boga (chcecie, to zjedźcie jak psa, ch*j mnie boli, w co kto inny wierzy) i zaraz powinienem dostać piany, bo czuję się urażony... A nie. Napisałem 'katolikiem', nie 'katolem'. Przepraszam, bólu dupy nie będzie.

Dojebałeś kolego. Zimniutki leci.
Zgłoś
Avatar
wieldek018 2013-12-21, 19:59 4
A czy to przypadkiem nie Jezus ustanowił dopiero kapłaństwo?
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2013-12-21, 20:02
ja to wam dojebię teraz pięknym tekstem i tu mówię najpoważniej jak mogę otóż: jestem byłym organistą (byłym w sensie że już nie regularnym) dorywczo teraz fuchy łapię
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-21, 20:02
wieldek018,
to wy w seminarium macie internety ?
Zgłoś
Avatar
kasztan93 2013-12-21, 20:33
Jechać katoli Ich ból odbytu przy każdym żarcie sprawia mi przyjemność. A jestem katoliczką
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie