18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hogg 2014-08-05, 23:28
gnat8 napisał/a:

debaser jak oni na nas gorole to my na nich hanysy, mozna z beka bez obrazy tak samo jak sledz z betonem



A teraz przetłumacz ten niemiecko-węglarski dialekt na język polski. Pośmiejemy się wszyscy.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-08-05, 23:28 2
Czym sie rozni slazak od cygana?
Cygan mniej smierdzi.

Z nad moza jestem, ale bydla nie cierpie. Wypierdalac cwele ssac chuje niemcom, tak jak wsze stare ssaly za paszporty. Jebane przez psa miekkim chujem w dupe scierwo. Mowie o waszych matkach. Gutten acht.
Zgłoś
Avatar
Proximat3 2014-08-05, 23:31 3
@debaser

Pierdolisz jak potrzaskany. Jestem hanysem od urodzenia i jeśli ktoś by mnie tak nazwał, to raczej byłbym z tego dumny, może kiedyś Niemcy tak nazywali Słowian, nie wiem historykiem nie jestem, ale nie mów, że w obecnych czasach to obraźliwe. Inaczej sprawa się ma z gorolami
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-08-05, 23:36 2
debaser napisał/a:

Jak mówi tak mówi, ważne, że Polka. I nie mówcie na ślązaków hanysy, bo to obraźliwe, niemcy prześmiewczo podczas okupacji śląska tak mówili na Słowian tam zamieszkujących. Trochę wzajemnego szacunku Panowie, bo jak my do siebie go nie mamy, to tym bardziej inni dla nas go nie będą mieli.

Szkoda tylko, że żadnej polskiej marki tam nie ma... większość to auta jebanego niemca.

Żuk, Star, Jelcz, FSO, FSC, Nysa... wszystko sprzedane i zbankrutowane przez konkurencję z zachodu. Wszystko dzięki sprzedajnym kurwom. Ktoś powinien za to zapłacić. Odebrali nam tożsamość...

Pozdry



Zgadzam się ale z jednym dojebałeś.

FSO dojebali Polacy bo związki nie chciały dać fabryki wv, bo ci zapowiedzieli zwolnienia a deawoo nie. Niemcy się w końcu wkurwili i do skody poszli.

U nich wyglądało to tak:
W pierwszym etapie 40% na bruk a teraz w porównaniu do tamtego stanu zatrudnienia przybyło ponad 200%.

Jak chcemy aby nie padały zakłady trzeba wyjebać z nich związki zawodowe które z ochroną zawodu nie mają już nic wspólnego. O ile kiedykolwiek miały
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-08-05, 23:38 2
Bat_na_kuce napisał/a:

Czym sie rozni slazak od cygana?
Cygan mniej smierdzi.

Z nad moza jestem, ale bydla nie cierpie. Wypierdalac cwele ssac chuje niemcom, tak jak wsze stare ssaly za paszporty. Jebane przez psa miekkim chujem w dupe scierwo. Mowie o waszych matkach. Gutten acht.



No przesadziłeś i to grubo O hanysach wiesz tyle co wyczytałeś w internecie, sam dobrze pisać nie potrafisz więc raczej diagnoza jest jednoznaczna... Niedojebanie mózgowe. Lubić sie nie musimy Gorole-hanysy ale kurwa no bez przesady...
Zgłoś
Avatar
Puchacz69 2014-08-05, 23:39
@Bat_na_kuce

No to weź się kurwa utop w tym "możu" i przestań szczekac frajerze. A co do wideo to jaki hanys z tej babki prędzej bym powiedział że góralka sądząc po blachach z Żywca bo tam hanysów nie ma.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2014-08-05, 23:55
Szwarna dziołcha.

Wszystkie kundle szczekające "hanys hanys" leczą po prostu swoje kompleksy. Jeden z drugim albo pryszczaty albo 150 w kłębie albo 7 cm we wzwodzie albo 1,2 tys na etacie kopidoła, to sobie musi znaleźć ofiarę, by poczuć się lepszy.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-08-05, 23:57 2
Szczam_na_koło napisał/a:

Hanys to inna kategoria, ta gorsza.


To po chuj mieszkosz na śląsku.

Puchacz69 napisał/a:

@Bat_na_kuce

No to weź się kurwa utop w tym "możu" i przestań szczekac frajerze. A co do wideo to jaki hanys z tej babki prędzej bym powiedział że góralka sądząc po blachach z Żywca bo tam hanysów nie ma.



SZ to jest rejestracja z Zabrza. Żywiec ma SZY
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-08-05, 23:59 1
SQT napisał/a:


To po chuj mieszkosz na śląsku.



Kurwa nie mieszkam. Granica jest w Pszczynie na Wiśle. Bielsko-Biała nie leży na hanysowie nauczcie się tego wreszcie
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-08-06, 0:02 2
Przykro że nie znasz podziału administracyjnego Polski.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-08-06, 0:04 1
SQT napisał/a:

Przykro że nie znasz podziału administracyjnego Polski.

A to jak polityk z Ciebie zrobi nie wiem, Ukrainca to też będziesz przyklaskiwał? Czyli ludzie z Częstochowy to też hanysy?
Zgłoś
Avatar
endriu875 2014-08-06, 0:17
Ona jest z mojego miasta. Fejzbuk jest kurwa pełen od wiadomości odnośnie jej auta. Zdjęcia, wiadomości i filmiki. Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
nobas 2014-08-06, 0:19 1
hanysy to niestety ale podludzie podobna kategoria do cyganow mam duzo do czynienia z nimi w pracy i to jest tragedia
Zgłoś
Avatar
Puchacz69 2014-08-06, 0:20 1
SQT napisał/a:

SZ to jest rejestracja z Zabrza. Żywiec ma SZY



Rzeczywiście mój błąd.

Szczam_na_koło napisał/a:

Kurwa nie mieszkam. Granica jest w Pszczynie na Wiśle. Bielsko-Biała nie leży na hanysowie nauczcie się tego wreszcie



Przez Pszczyne nie płynie Wisła mądralo, musi Cię to bardzo boleć że mieszkasz w Bielsku, współczuje.
Zgłoś