18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nietakjaktrzeba 2013-11-14, 20:55 45
Dla kierowców, nie kutasów, zawsze dobre piwko
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-11-14, 22:14 3
Jestem motocyklista, ale wrog mojego wroga jest moim przyjacielem
Zgłoś
Avatar
karmazynowyimperator 2013-11-14, 22:17 5
Cywilizowany świat, odczuwam coraz większy respekt do kierowców mimo, że duża część z nich to kutasy 8)
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-11-14, 22:22 5
kurwa w tym kraju każdy narzeka i każdy płacze jaka to jego praca jest niebezpieczna i ciężka... kurwa w biały dzień na ulicy mogą cię opierdolić pobić i zgwałcić. W każdej pracy są niebezpieczeństwa jak każdy zacznie kręcić o tym filmiki to internetu nie wystarczy na te pierdoły.. tyle miałem do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-11-14, 22:25 13
@up
to wychodzi na to, że cię przed kompem gwałcą i biją, skoro pracujesz w biurze?
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2013-11-14, 22:29 4
mój ojciec jest kierowcą zawodowym, więc ze swojej strony mogę wam powiedzieć że bywają naprawdę niebezpieczne akcje...zwłaszcza ze strony cyganów jeżdżących po parkingach bandami po kilkanaście osób...
Zgłoś
Avatar
ponury windziarz 2013-11-14, 22:31 7
bardzo się ciesze ze złożonych dla złodziei życzeń - Wam również połamania nóg złodziejskie kurwy - jak Wy opierdalacie swojego pracodawcę na tysiące złotych miesięcznie na paliwie - to jest ok - jak ktoś zabierze Wam laptopa czy tablet kupiony za złodziejskie pieniądze - to wielki problem. Kurwa, ile to firm zbankrutowało tracąc płynność finansową przez takie kurwy jak Wy.

Sorry za generalizowanie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że wszyscy kradną. Jedni mniej inni więcej - ale takich, co mają czyste sumienie można na palcach ręki policzyć.
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-11-14, 22:32 1
pakicito napisał/a:

@up
to wychodzi na to, że cię przed kompem gwałcą i biją, skoro pracujesz w biurze?



nie ale kawa może mi się wylać na kutasa, za to ty możesz być spokojny mama nie pozwoli ciebie skrzywdzić nikomu:)
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-11-14, 22:32 2
Piwko za temat! Moj stary jezdzi od 20-tu lat na tirach i autokarach po calej europie wiec znam ten temat. Takich opowiesci albo i nawet wiele ciekawszych nasluchalem sie sporo.
Zgłoś
Avatar
K................Y 2013-11-14, 22:33 2
Tiry na tory
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-11-14, 22:36
Cytat:

ty możesz być spokojny mama nie pozwoli ciebie skrzywdzić nikomu:)


po takim ułożeniu zdania, sądzę, że jeszcze chodzisz do szkoły, więc nie pierdol o takiej a innej pracy
Zgłoś
Avatar
Rifu11 2013-11-14, 22:37 4
ponury windziarz napisał/a:

bardzo się ciesze ze złożonych dla złodziei życzeń - Wam również połamania nóg złodziejskie kurwy - jak Wy opierdalacie swojego pracodawcę na tysiące złotych miesięcznie na paliwie - to jest ok - jak ktoś zabierze Wam laptopa czy tablet kupiony za złodziejskie pieniądze - to wielki problem. Kurwa, ile to firm zbankrutowało tracąc płynność finansową przez takie kurwy jak Wy.

Sorry za generalizowanie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że wszyscy kradną. Jedni mniej inni więcej - ale takich, co mają czyste sumienie można na palcach ręki policzyć.



Myślisz, że pracodawcy są święci ? To są dopiero k**y, które żerują na kierowcach wysyłając na ch*j wie ile tygodni w trasie za pensje, która nie jest odzwierciedleniem tej pracy w żadnym stopniu.. A z tym twierdzeniem, że wszyscy kradną mając na myśli kierowców położyłeś mnie na łopatki.
Zgłoś
Avatar
ponury windziarz 2013-11-14, 22:50 2
Rifu11 napisał/a:



Myślisz, że pracodawcy są święci ? To są dopiero k**y, które żerują na kierowcach wysyłając na ch*j wie ile tygodni w trasie za pensje, która nie jest odzwierciedleniem tej pracy w żadnym stopniu.. A z tym twierdzeniem, że wszyscy kradną mając na myśli kierowców położyłeś mnie na łopatki.



Dzięki tym pracodawcom kierowcy mają co robić. Każdy jest mądry w gębie jak krytykuje kogoś, niech sami spróbują zorganizować i utrzymać w ryzach taki bajzel jak firma transportowa. Zresztą nikt tu nikogo na siłę nie trzyma - nie podoba się tutaj - spadać do DE, FR jeździć za trochę lepszą kasę, ale z "normalnym" pracodawcą...

Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie, pracodawcy nie są święci - nie wszyscy, ale jeśli chodzi o kierowców, to tak się składa, że zajmuje się zawodowo obsługą takich przedsiębiorstw. Robimy m.in. audyty paliwowe i wierz mi, właściciele przecierają oczy ze zdziwienia jak widzą wyniki. przykład z zeszłego tygodnia - dobrze prosperująca, rodzinna firma, ojciec i dwóch synów, 30 ciężarówek. Kula się, choć lekko nie jest, 3 audice pod firmą stoją. Wiesz jaką mieli roczną stratę na zajebanym paliwie? ~550-600tys zł. Po sprawdzeniu kilkudziesięciu firm średnio na ciężarówce zasuwającej po UE jest nie mniej niż 300litrów zajebanego paliwa. Normą jest 500-600, asiory potrafią spokojnie 1000 litrów opierdolić.

Więc kto tu jest większym chujem - pracodawca organizujący możliwość uczciwej pracy, ryzykujący całym swoim dobytkiem by prowadzić firmę, czy jego pracownicy, rozkradający firmę?
Zgłoś
Avatar
hsl 2013-11-14, 22:57 2
Dokładnie mój dobry kumpel pracuje u ojca i wykręca najlepsze wyniki spalania bez większego wysiłku - ale wiadomo ojca nie okrada...

Co do jebania pracodawców - za małe płace to trzeba podziękować rządowi a nie pracodawcy bo jak kierowca na rękę weźmie te 4 k to drugie tyle rząd zajebie do tego w każdym jebanym produkcie VAT, łatwo można sobie policzyć ile zarabiasz a ile z tego leci na świnie w sejmie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie