18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Zagraj na jej piersiach
Halman • 2013-07-29, 4:45
Podczas gdy producenci konsol wydają miliony na wynalezienie nowych kontrolerów (jak choćby Wii-mote) mając nadzieję, że dzięki nim, dziewczyny będą więcej grały, Jenny L. Chowdhury znalazł swój sposób. Dzięki niemu dziewczyny będą nie tylko grały ze swoimi ukochanymi, ale zmieni się całkiem sposób sterowania i jego odczuwanie przez biorących udział w zabawie. Wszystko przemienia się w niemal akt seksualny.



Sam autor mówi o swoim projekcie tak: „Moim założeniem było zbudowanie kontrolerów gry umieszczonych w odzieży graczy, tak aby do rozgrywki konieczny był fizyczny kontakt i dotykanie. Miałem na celu wyparcie tradycyjnego systemu sterowania, sprowadzającego się do izolowania grających.”



Projekt powstał jako element zajęć z podstaw sieci. Przygotowano kontroler Ponga, wykonany na bazie biustonosza. Mapowanie kontrolera było proste – dotknięcie lewej piersi powodował ruch odbijaka w lewo, a prawej w prawo.



Wtedy do projektanta dotarło, że można pójść zdecydowanie dalej i zaprzęgnąć parę do bardzo miłej, wspólnej, czasami mocno erotycznej gry.



Autor projektu dowiedział się wtedy o zjawisku zwanym owdowieniem gracza. Działa ono tak, że gracz opuszcza swojego partnera na długie godziny w dzień i często w nocy. Wtedy właśnie narodziła się idea stworzenia gry wideo, koncentrującej się na intymności pary, w czasie której będą mogli się dotykać i delikatnie pieścić. I tylko w ten sposób będzie można ukończyć zabawę.

Źródło: Strefa Gier
Zgłoś
Avatar
Petruss 2013-07-29, 6:12 26
Teraz będą miały kolejną wymówkę:
- Kochanie, chodź pogramy na konsoli
- Nie dzisiaj, cycki mnie bolą
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-07-29, 7:45
A funkcja "fire" na prezerwatywie?
Zgłoś
Avatar
jason_grey_77 2013-07-29, 8:36 1
Jestem za. Niech zrobią taki w kształcie prezerwatywy i panie będą mogły grac w gry typu Decathlon
Zgłoś
Avatar
ares88 2013-07-29, 10:16 5
Super potrzebny wynalazek. Jakby laska nie mogła po prostu popykać z nami na swoim lapku/kompie siedząc obok na multiplayer. Wpierdalając czipsy, popijając browarka...
Ehh, wracam do pracy.
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-07-29, 12:00 20
teraz tylko dziewczyne trzeba znaleźć
Zgłoś
Avatar
kur2005 2013-07-29, 14:59 1
czekam na chujowy joystick... na ktorym i tak sam bede gral
Zgłoś
Avatar
ciastekPOGROMCA 2013-07-29, 16:09
świetne, może to sprawi, że moja dziewczyna przestanie marudzić gdy gram, a nawet gry które są beznadziejne z takim "kontrolerem" stana się całkiem fajne
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-07-29, 18:44
A no właśnie, a gdzie joystick ? Facet ma pada to babka powinna dostać joystick.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-29, 22:35
Jak ja na tym będę grał sam?
Nawet cycków nie mam...
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-07-29, 23:01
Nie mam dziewczyny ;_;
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-07-30, 22:31
a da się ręką na kutasie ??
Zgłoś
Avatar
rejzer 2013-07-30, 22:35
nie mam dziewczyny ; <
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-07-30, 22:59
kurwa kolejny pomysł, który ktoś wykorzystał , a miałem na nim zarobić miliony :/
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-07-30, 22:59
niech stworzą symulator lotu odrzutowcem dla pań a kontroler będzie w gaciach faceta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie