18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zagrożenie
Sowikus • 2012-08-29, 14:10
Ciągle słyszymy o możliwym zagrożeniu ze strony wschodniej.
Przecież za 30-40 lat zagrożenie przyjdzie z Zachodniej Europy:
-Kalifatu Brytyjskiego,
-Kalifatu Francuskiego oraz
-Republiki Muzułmańskiej Niemiec
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-08-29, 14:30
I Kalifatu hiszpańskiego, holenderskiego, norweskiego, belgijskiego.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-29, 14:37 206
@up
Norwegia dzielnie walczy...
Zgłoś
Avatar
Nessus79 2012-08-29, 15:00 4
True,True,True
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-08-29, 15:56 16
Mam nadzieję tylko, że nigdy nie usłyszę: Jeszcze Polska nie zginęła, póki Allah Akbar.
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2012-08-29, 17:31
Fake...Jakiej "republiki"?
Zgłoś
Avatar
adamonos123 2012-08-30, 0:25 1
Do Polski to i nawet murzyni nie chcą przyjechać, więc nie musimy się bać
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2012-08-30, 0:38
chcecie czy nie wielokulturowość to przyszłość bo tak chce demokratyczna większość i dotyczy to też Polski żebyście sie przypadkiem nie pocieszali
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-08-30, 0:38 1
Może te podróby nazistów z Grecji coś z tym zrobią <ok>
Zgłoś
Avatar
N................c 2012-08-30, 0:53 1
Hitler, gdzie jesteś gdy cie potrzebujemy? żartowałem, zostań tam gdzie jesteś, mamy Brejwika, nie musisz się martwić o nas :awesome:
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-08-30, 1:14 7
Co jak co, ale to prawda. Jestem tu, za granica i widze, wiadomo sam jestem imigrantem ale przynajmniej bialym europeiczykiem, a nie brudasem pakistanem co wyglada jakby wpad do kotla z gownem, az sie w glowie nie miesci ilu ich potrafi byc na jednym metrze kwadratowym. Jak karaluchy, bylem ostatnio w takim miasteczku ''Hounslow'', to bialego nie widac, sam czarnuch i pakistan.
Zgłoś
Avatar
m................k 2012-08-30, 1:41 3
@casimus
Kiedy, nie póki. Do kurwy nędzy
Zgłoś
Avatar
p................e 2012-08-30, 6:03
@Żołądkowa

Temat bycia białym europejczykiem, to chyba jeden z częściej stosowanych "dowartościowywaczy" w UK po tym jak się wychodzi z fabryki.

Byłem 'tam' za granicą i fakt faktem, polskie mieszkania były zawsze czyste, natomiast 'pakistan co wygląda jakby wpadł do kotła z gównem' potrafi powiedzieć coś w języku kraju w którym mieszka, a jego jedyną rozrywką nie jest kradnięcie laptopów z tesco i bujanie się beemą kupioną na social welfare jakiejś tępej dziuni spod polskiego baru. Ten "czarnuch i pakistan" dba o swoich braci i kumpli a nie dyma wszystkich jak czerwony na ryju polaczek.

O Polakach nie mówię, mało ich tam jest.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-08-30, 9:02
@puchaczele

Czy ja wiem, czy dowartościowywacz- mieszkam w Londynie , i nie jest mi tu jakoś szczególnie źle, mimo iż pracuję w fabryce (ale w planach mam podnieść swoje kwalifkację i zrobić dodatkowe kursy językowe- wierz mi, nie każdy Polak spędza wolny czas w UK żłopiąc polskie piwo i rwąc lachony w tandetnych klubach) ale nie powiem- wolę być biały, niż mieć inny kolor skóry, z jednego prostego powodu- bo jak zauważyłem, Polacy, Węgrowie, Słowacy i inni mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej są bardziej cywilizowani. I to nie jest w tym momencie jakieś uprzedzenie, czy rasizm, tylko po prostu stwierdzenie faktu. Szanuję kulturę brytyjską, podobnie jak większośc Europejczyków z którymi pracuję, nie narzucam się ze swoimi poglądami, i czuje się w Angli tak, jak powinienem, czyli jak gość, bynajmniej na razie (wiadomo, po otrzymaniu obywatelstwa czy choćby rezydentury można poczuć się nieco pewniej). Racje masz co do polskich mieszkań- są czyste, mieszkam z samymi Polakami i Słowakami, i lokatorzy są w porządku, tak jak właściciel mieszkania (chociaż i tu masz rację, trafiają się cwaniaki). Co do "polaczków", to niestety, również masz sporo racji- wszędzie walają się puszki po polskim piwie (jest bardzo popularne, ale zauważyłem, że Anglicy jednak wolą swoję marki, więc wiadomo kto wyrzuca te śmieci), często-gęsto trafiają się dresiarze (może nie w polskim znaczeniu tego słowa, ale chodzi o charakterystyczny ubiór, czyli spodnie dresowe i gładko ogolona głowa), od których oczywiście bije brakiem wychowania i słychać jak co drugie słowo to swojska "kurwa". Często to mało powiedziane, bo ośmielę się stwierdzić, że ponad połowa męskiej polonii w Londynie to właśnie taki typ cwaniaczków, co to nie oni, tak więc mi jest czasem po prostub wstyd za naszych rodaków.
Co do Polaków, to akurat tutaj mogę stwierdzić, że są skorzy do pomocy innym- czuć jednak ta narodową solidarność, choćby jak kupuję coś w sklepie, gdzie pracuje Polka, to nie ma żadnego pan czy pani- po prostu z automatu ludzie przechodzą do siebie na Ty- nawet to miłe, bo w Polsce takiego czegoś nie uświadczysz.

@Żołądkowa

To chyba na dzielnicy Southall czy Wembley w Londynie nie byłeś- ze śmiałym powodzeniem można nazwać to drugą Kalkutą albo Mombassą
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-08-30, 10:47
BongMan napisał/a:

@up
Norwegia dzielnie walczy...



Walczą jednostki, reszta się biernie patrzy, czasami przypadkiem dostanie kulkę w łeb.
Tak na poważnie nie jestem rasistą, ale z arabami to już przesada. Chcą w niektórych krajach wprowadzić szariat. Wyobrażacie sobie że w popołudnie nie możecie się napić zimnego lecha? Bo ja nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie