18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Avatar
Eknen 2020-08-06, 18:28 6
ProVVe napisał/a:

No niezły pojeb, a jakieś info coś? Za co, kto, kogo, dlaczego?



chaotyczne informacje z kaotic : zdarzenie miało miejsce w Loudi w prowincji Hunan . Sprawcą był sąsiad z historią chorób psychicznych . Dziewczynka zmarła w szpitalu nie odzyskując przytomności albo dziewczynka przeżyła i zebrano 400 tyś juanów na jej leczenie .
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-08-06, 18:33 7
Driver19cm napisał/a:

Piękne uderzenie. Dla pewności kilka razy. Dobry materiał
A teraz jeszcze piękniej się będzie czytało komentarze pizdusiowych tatusiów .......
1...... 2 ...... 3...... I zaczynamy ....



Nie zesraj się gimbusie
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2020-08-06, 18:39 1
Pralpunkt napisał/a:

Takiego kutasa bym obdarł ze skóry i podpalił żywcem



ja bym użył heinekena, lepszy demejdż
Zgłoś
Avatar
ZlyMike 2020-08-06, 18:43 9
Lyttald napisał/a:

Przynajmniej pod takimi filmikami widać, kto nadaje się na kwejka a nie na sadola



Są pewne granice, w większości wchodzimy tu bo ciekawość wygrywa, przemoc i brutalność, czy obrzydzenie uzależnia. Oczywiście to jest dobre miejsce na taki materiał, ale w zdrowym człowieku budzi się prawidłowa reakcja na krzywdę wobec dzieci czy zwierząt. Niektórzy tutaj jak widzę są ostro spaczeni i tych ludzi tak samo mi szkoda jak tego dziecka.
Zgłoś
Avatar
LukasPike 2020-08-06, 19:05 3
Dużo tutaj widziałem ale to mnie przeraziło. Kolejny powod dla którego nienawidzę tych kozojebców. Zajebałbym go nie patrząc na konsekwencje
Zgłoś
Avatar
StefanRyba 2020-08-06, 19:32 1
Na organy to ludzkie ścierwo - bez znieczulenia.
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2020-08-06, 19:34 2
DuchCzempa napisał/a:

Wspaniały materiał Micha od razu sama się cieszy, a pizdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Młody gnojku mama wie że piszesz na takim portalu?
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-06, 19:52
garota napisał/a:


Co do filmu to kurwa jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie jebał. Pozdro kurwa, patole...



A mi od razu stanął. Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-06, 19:56 1
Imperator_Jan napisał/a:

Młody gnojku mama wie że piszesz na takim portalu?



Gnojek to cię strugał. Przypomnij sobie jak płakusiałeś do adminków, że usuwają twoje posty w których mnie obrażasz (jak mała dziewczynka).
Polecam przeprowadzkę na jakieś forum dla karmiących matek.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-08-06, 20:38 1
Eknen napisał/a:

chaotyczne informacje z kaotic : zdarzenie miało miejsce w Loudi w prowincji Hunan . Sprawcą był sąsiad z historią chorób psychicznych . Dziewczynka zmarła w szpitalu nie odzyskując przytomności albo dziewczynka przeżyła i zebrano 400 tyś juanów na jej leczenie .



Z podziękowaniem i szerokości
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-06, 21:04 1
lilmuzynio napisał/a:

Ciekawe jaka smierc dla tego smiecia byla by gorsza - palenie zywcem czy moze zdychanie przywiaznego gdzies w lesie zeby go zwierzeta zzeraly. Chyba ta druga. W ogniu zginal by w pare minut a w lesie zdychal by moze nawet kilkadziesiat godzin.



Włożenie do beczki z ługiem tak mniej więcej do pasa. Wytrzyma pewnie kilkanaście dni.
Zgłoś
Avatar
PoIleTeJagody 2020-08-06, 21:44 1
Odpaliłem, usłyszałem głos dziecka, przeczytałem tytuł, wyłączyłem
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-08-06, 21:56 2
Czemu to nie jest na hardzie? A po 2 wszystkich trola i psychola co maja radosc z oglodania tego filmu życzę aby ich to samo spotkalo. Wy nie zaslugujecie aby zyc pokazcie swoje mordy a ludzie sie wami zajmia.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-08-06, 23:03 6
garota napisał/a:

Pizdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napierdalają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napierdalali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, najebany tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to kurwa jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie jebał. Pozdro kurwa, patole...



Mnie wychowywali normalnie, ale twoja reakcja jest pizdowata właśnie. Świat to nie kolorowe kredki i ulica sezamkowa. Witamy!
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-08-07, 1:25 1
pro_avenger napisał/a:

suka bladź!
wyżywasz się bo jesteś bezpłodny?



On nie bezpłodny. Zwykły pedał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie