18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Zajebista promocja
~Velture • 2017-11-27, 7:52
Zajebiste przeceny...



A tutaj u niemiaszków
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
normale 2017-11-27, 8:56 11
eureka kurwa... W każdym sklepie tak robią, milion promocyjnych cenówek naklejonych a pod spodem cena początkowa i tak najniższa. Macie black frajerday
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-27, 9:28 72
hamburgery podobno rzeczywiście mają okazję a z nas frajerów próbują robić, inna sprawa to ten czarny piątek po polsku... czarny piątek w piątek, czarny piątek w sobotę i jeszcze czarniejszy w niedzielę , dziś rano jadę do roboty i w radiu "black friday w Orange trwa do poniedziałku" zaraz się z tego zrobi czarny kurwa grudzień...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-11-27, 10:41 4
Ten pierwszy to portugalski Worten ale maja też siec w hiszpanii..

Ten drugi to... nie wiedziałem że Rotterdam Zuid jest od piątku w niemczech... a i ten niemiecki też jakoś innaczej brzmi, pewnie przez te tureckie naleciałości...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-27, 10:50 9
nowynick napisał/a:

hamburgery podobno rzeczywiście mają okazję a z nas frajerów próbują robić, inna sprawa to ten czarny piątek po polsku... czarny piątek w piątek, czarny piątek w sobotę i jeszcze czarniejszy w niedzielę , dziś rano jadę do roboty i w radiu "black friday w Orange trwa do poniedziałku" zaraz się z tego zrobi czarny kurwa grudzień...


No bo tam te wszystkie firmy chcą się pozbyć niesprzedanego towaru aby zrobić miejsce na nowy towar na gwiazdkę.
Swoje sprzedali, swoje zarobili a magazyn trzeba opróżnić więc w wielu przypadkach lecą po kosztach i dają ceny po których sami kupili albo ceny hurtowe a ludzie myślą, że złapali boga za nogi.

No ale to w USA tak jest a gdzie indziej dupa.
To jak sklepy lecą w chuja u nas w Polsce to świadczy o tym ta ustawa którą trzeba było dać aby jak cos niby jest przecenione to poprzednia cena musi być przynajmniej 1 dzień bo te kutwy dawały naklejki -X% i rzekome ceny a w rzeczywistości były to ceny regularne.

No i pamiętajcie moje kochane dzieci, że jeśli wszystko zawsze jest w promocji to nic nigdy nie jest w promocji.
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-11-27, 11:40
Nic nowego
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-11-27, 14:43 2
Blek frajer działa co roku heheh
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-11-27, 18:27 6
Pracuję w handlu jako sprzedawca i wiem,że te super promocje to ściema!Są tzw.ceny katalogowe danych produktów i nihuja nie można dać obniżki ceny -80% Ludzie,na zdrowy rozum, na jakiej marżowości trzeba by sprzedawać dany towar żeby zostało coś dla sklepu ? No są oczywiście towary :drobnica: które sprzedaje się na 300% marży np.uszczelka do kranu lub spinka do włosów.Chodzi o towar który jest droższy w zakupie np.taki telewizor lcd średni model.Zakup i producenta około 600zł +vat t.j.738zł , dorzućmy marżę bo sklep musi zarabiać,więc +jakieś 20 % co daje nam 885zł Tak jak pisałem wcześniej,są ceny katalogowe ustalone już z góry od producentów i przykładowy model LCD który opisałem wyżej widnieje w katalogu za jakieś 1062zł brutto.Reasumując,przy takich kwotach,na każdy produkt można dać upust maksymalnie 20 %!Sprzedając towar ze 100% marżowością w naszym np.kraju konkurencja zeżarła by nas z kopytami a na koniec podpaliła sklep razem z pracownikami
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-11-27, 18:41
Tak samo kurwa chciałem wieże na allegro kupić u supersprzedawcy i ni chuja żadnej obniżki ceny, nawet za dostawę muszę zapłacić idź pan w chuj z tym całym blek frajdejem i pseudo promocjami
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-11-27, 19:24 1
czarny piątek i ludzie sa robieni w chuja czy to nie utrwalanie rasizmu ? może kiedyś robią cygański czwartek i przy kasie zajebią ci portfel albo muzłumańską sobotę jakies gwałty obcinanie głow itd
Zgłoś
Avatar
darex99 2017-11-27, 19:27
Nie rozumiem jakim pierdolonym idiotą trzeba być, aby się łapać na tego typu akcje...a jak już są i nie chce się być zrobionym w jelenia, to przypominam że żyjemy w dobie ogólnodostępnego internetu. Sprawdza się model urządzenia, wbija w wyszukiwarkę i po kilku sekundach wszystko jasne. Mentalność ludzi jest poniżej krytyki, dopierdolą karteczkę, że 500 zł taniej, to debile nie sprawdzą czy faktycznie, tylko szybko szybko bo taniej, a faktycznie zostali ojebani bez mydła na swojej głupocie i chciwości.
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2017-11-27, 19:46 4
Myslalem ze w black friday chodzi o to zeby krasc na potege wszystko. W koncu black.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-11-27, 20:15
Przecież to jest oczywiste
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2017-11-27, 20:28
W wielu sklepach warto poczekać do końca promocji, wtedy można będzie kupić taniej
Zgłoś
Avatar
khrystall 2017-11-27, 20:58
Mnie zastanawia jak wywnioskowałes w drugim filmiku, ze to Niemcy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie