18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zakład Oponiarski
W................o • 2015-07-09, 13:35
Mam zakład oponiarski.

Ostatnio przyjechał do mnie taki jeden bananowiec, wziął najdroższe opony (których nikt nie chciał kupić od kilku sezonów) i pyta czy pompujemy azotem, bo to komfort, bezpieczeństwo itd.

Odpowiedziałem, że samym azotem niekoniecznie, ale mogę mu zaproponować specjalną mieszankę: 70% azotu, 21% tlenu i homeopatyczne dodatki helu, argonu i innych gazów szlachetnych, ale będzie musiał zapłacić stówkę.

Skorzystał z oferty, a ja zgodnie z umową, napompowałem mu koła powietrzem...

zajebane z neta
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-07-09, 13:48 34
Nie masz żadnego zakładu.
Datę produkcji opon nawet debil potrafi sprawdzić.
Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.
Stare, nudne, chujowe.
Pompowanie azotem ma sens. Jak kogoś stać, niech ma. A w tym całym wywodzie zapomniałeś o głutach ze sprężarki.

Jaja se dam uciąć, że ty nigdy nie zmieniałeś opon.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-07-09, 13:51 180
Mechanicy to kurwy. Mam sąsiada, który chwali się podobnymi historiami, jak to jakiś młody przyjechał z zapchanym EGR a oni mu pół silnika wymienili i skasowali tysiące. Ze mnie też kiedyś chciał jakiś mirek frajera zrobić. Pojechałem na zmianę opon z letnich na zimowe (całe koła zmieniałem), a oni założyli pierwsze i że krzywe. Drugie, krzywe. Trzecie krzywe. czwrate koło było dobre, ale trzy krzywe, siedzenie dla dziecka obczaili i próbowali wcisnąć 'prawie nowe super koła mamy, po kosztach, panie, bezpieczeństwo z dzieckiem to podstawa, a na krzywych kołach to kurwa, na zakręcie szwagra wypierdoliło w kosmos!'. Spytałem o właściciela zakładu i mu powiedziałem, człowieku, nowe koła nawet 3 miesięcy nie przejechały, co ci ludzie to odpierdalają. I wtedy wyszło, że 'nooo nowy Janusz źle założył i tak wyszło'. Mechanicy to kurwy. Także dzięki skurwiałości ludzi nawet jak oddaję auto na napełnienie klimatyzacji to nie spuszczam skurwysynów z oka.
Zgłoś
Avatar
Dziobek44 2015-07-09, 14:10 6
@cys23 Większość klientów daje się w ch*ja zrobić to czemu nie skorzystać?

A tak serio to pojedziesz do nich drugi raz? ja bym nie jechał. Kto robi w bambuko ten traci klientów i tyle
Zgłoś
Avatar
skrimek 2015-07-09, 14:22 1
zincum napisał/a:

Nie masz żadnego zakładu.
Datę produkcji opon nawet debil potrafi sprawdzić.
Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.
Stare, nudne, chujowe.
Pompowanie azotem ma sens. Jak kogoś stać, niech ma. A w tym całym wywodzie zapomniałeś o głutach ze sprężarki.

Jaja se dam uciąć, że ty nigdy nie zmieniałeś opon.



a ja se dam jaja odciąć, że nie zdałeś matury z polskiego.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-07-09, 14:36 101
Cytat:

Większość klientów daje się w ch*ja zrobić to czemu nie skorzystać?



To jest właśnie podręcznikowy przykład myślenia ludzi, których można określać mianem cebuli
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-07-09, 14:56 6
@zincum a ja sobie jaja dam uciąć, że przez to ciągłe hejtowanie przed kompem masz gorszy wzrok i nie doczytałeś tego co miałeś małym drukiem napisane...
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2015-07-09, 15:16 4
Stare jak resor od Jelcza i nawet tutaj już było, ale chyba było suszenie z wyjebaniem bo nie mogę znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Inze 2015-07-09, 16:13 2
Jak dla mnie przeniosłeś na siebie stary żart o blondynce.
Zgłoś
Avatar
Jebakażebolisraka 2015-07-09, 16:55 7
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w chuja za moją kasę"
Zgłoś
Avatar
Bialy_Mis 2015-07-09, 16:58 2
zakład oponiarski... autor miał chyba na myśli zakład wulkanizacyjny ;p
Zgłoś
Avatar
maverx 2015-07-09, 17:04 4
to taki urban legen sprzed 10 lat. kazdy ma takiego znajomego.
Zgłoś
Avatar
W................o 2015-07-09, 17:13
Nie słyszałem, nie znalazłem tutaj, obczaiłem w necie i się podzieliłem Oponiarski/wulkanizacyjny chuj mnie to wszystko zostało ładnie podjebane metodą kopiuj/wklej a jak było to link lub
Dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2015-07-09, 17:18 7
zincum napisał/a:

Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.



W dupieś był, gówność widział.

Opona jako "nówka" może być sprzedawana do 3 lat od daty produkcji.
Zgłoś
Avatar
Ziomecki 2015-07-09, 17:30 2
Matoł chciał udawać mądrego a sam składu powietrza nie zna... ~78% azot, ~21% tlen, reszta ~1%
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie