18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Geraldinio 2024-08-18, 11:52 4
DeLux napisał/a:

Tak kurwa, bo bez Unii nie umiemy zawiązać sznurówek.



Bez UE bylibyśmy dziś na poziomie gospodarczym Białorusi, ale jak tępe konfederackie kurwy uważają, że z rosją by nam się lepiej żyło niż z Unią, to niech tam spierdalają i osobiście poznają różnicę.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-08-18, 11:59 1
baronturbina napisał/a:

Chyba się znasz na normach. Nie pisz w tematach, o których nie masz pojęcia.



znalazł się ten co się zna, a zaraz koniec wakacji i do szkoły xD
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-18, 12:03 2
Kurwa, co za silnik w wentylatorku że się nie zatrzymał? Od tokarki? xD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 12:24
Ppoolicjjaaa napisał/a:

znalazł się ten co się zna, a zaraz koniec wakacji i do szkoły xD


Czy jest cień szansy żebyś Ty też się nie wypowiadało w tematach, których nie znasz? Jebani idioci. Przepisy BHP regulowane są prawnie na poziomu Polski. Korporacje wprowadzając swoje regulacje mają najpierw polskie spełnić. Za trudne dla was, wiem.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-08-18, 12:27
baronturbina napisał/a:

Czy jest cień szansy żebyś Ty też się nie wypowiadało w tematach, których nie znasz? Jebani idioci. Przepisy BHP regulowane są prawnie na poziomu Polski. Korporacje wprowadzając swoje regulacje mają najpierw polskie spełnić. Za trudne dla was, wiem.



właśnie oto chodzi że ty gówno wiesz, a szczekasz jak ten mały kundel xD niedługo koniec wakacji będziesz tam pod tablicą się wymądrzać
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 12:33 1
Ppoolicjjaaa napisał/a:

właśnie oto chodzi że ty gówno wiesz, a szczekasz jak ten mały kundel xD niedługo koniec wakacji będziesz tam pod tablicą się wymądrzać


Dobra dam ci szansę chłopcze. Po co są przepisy BHP? I na przykład dyrektywa maszynowa? Może czas iść do pracy i zejść z garnuszka rodziców? Przemysl
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-18, 13:02 2
baronturbina napisał/a:

Dobra dam ci szansę chłopcze. Po co są przepisy BHP? I na przykład dyrektywa maszynowa? Może czas iść do pracy i zejść z garnuszka rodziców? Przemysl



Przecież to Ty próbujesz udowodnić, że te przepisy i normy mają sens, więc wyjaśnij
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 13:13 1
Siriuz napisał/a:

Przecież to Ty próbujesz udowodnić, że te przepisy i normy mają sens, więc wyjaśnij


Myślałem że jesteś mądrzejszy od małpy i wolał byś nie mieć możliwości wkręcenia łapy w podajnik na sortowni śmieci przy którym pracujesz. Dobra nie wytłumaczę ci że przepisy BHP to nie unia europejska narzuca. To było by za dużo.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-18, 13:16 1
Siriuz napisał/a:

Przecież to Ty próbujesz udowodnić, że te przepisy i normy mają sens, więc wyjaśnij



Wyjaśnienie masz na filmiku który komentujesz, nie wiem co kurwa bardziej moze być przekonujące, wkręcić cię trzeba osobiście w jakiś niezabezpieczony wirnik, obok tórego będziesz się przeciskać po pijaku w luźnej koszuli???
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-18, 13:29
baronturbina napisał/a:

Chyba się znasz na normach. Nie pisz w tematach, o których nie masz pojęcia.



Kolejny co się chuja zna. W Norwegii są bardziej wyśrubowane normy BHP niż we Francji która jest w tym socjalistycznym tworze.

[ Dodano 2024-08-18, 13:30 ]
Andrzejas napisał/a:

Przecież to ty masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu czytanego. I nie mieszaj norm unijnych z BHP, bo to są dwie różne rzeczy.



To chyba coś ci się pojebało, bo ja właśnie tak twierdzę
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 13:37 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:


To chyba coś ci się pojebało, bo ja właśnie tak twierdzę


Fakt. Temu się nie przyjrzałem:
Cytat:

BHP≠ue


Za pierwszym razem myślałem, że to #.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 13:49
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Kolejny co się chuja zna. W Norwegii są bardziej wyśrubowane normy BHP niż we Francji która jest w tym socjalistycznym tworze.
To chyba coś ci się pojebało, bo ja właśnie tak twierdzę


O Polsce pisałem, chuj mnie Norwegia obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-18, 13:53 2
Geraldinio napisał/a:

Wyjaśnienie masz na filmiku który komentujesz, nie wiem co kurwa bardziej moze być przekonujące, wkręcić cię trzeba osobiście w jakiś niezabezpieczony wirnik, obok tórego będziesz się przeciskać po pijaku w luźnej koszuli???



Na filmie widzę kretynkę, która podchodzi do pracującej maszyny i wkręca się. Rozumiem więc, że uważasz, że przepisy są po to aby chronić imbecyli? Jakie przepisy zaproponujesz widząc hindusa wspinającego się na słup WN albo smażącego się na dachu pociągu? Czy zdarzyło Ci się kiedyś stracić przytomność po założeniu torebki foliowej na głowę? Czy poczułeś wtedy złość na producenta foliowych torebek, że nie uprzedził aby tego nie robić?
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-18, 14:07 1
baronturbina napisał/a:

O Polsce pisałem, chuj mnie Norwegia obchodzi.



Czyli twierdzisz że UE tworzy przepisy BHP w Polsce?
Masz doedukuj się isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20031691650
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-08-18, 14:11
Aż się zmartwiłem o Panią żółtą a gdyby ta maszyna tak moim kutasem zakręciła nosz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie