18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
smc 2024-07-14, 11:21 1
Mogli ich odciągnąć kijem, deską czymkolwiek co nie orzewodzi energii elektrycznej.

Ale trzeba było chodzić do szkoły...
Zgłoś
smc napisał/a:

Mogli ich odciągnąć kijem, deską czymkolwiek co nie orzewodzi energii elektrycznej.
Ale trzeba było chodzić do szkoły...



Przy takim deszczu to mokra deska przy średnim napięciu cię jebnie. Osoba odciągająca musi stanąć wysoko na czymś by nie być uziemiona

[ Dodano: 2024-07-14, 11:26 ]
I to na jednej nodze na palcach najlepiej
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-14, 11:28 5
Dzięki za podpowiedź.

Każdy z nas może znaleźć się w takiej sytuacji. Warto wiedzieć jak należy się zachować.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-07-14, 11:51 3
Torebkę trzymałą do samego końca.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-07-14, 13:17 2
smc napisał/a:

Dzięki za podpowiedź.
Każdy z nas może znaleźć się w takiej sytuacji. Warto wiedzieć jak należy się zachować.



mieć wyjebane
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-07-14, 13:39 60
Łatwo się mówi i pisze siedząc przed komputerem.
Gość chciał pomóc, zareagował instynktownie i podszedł do leżącej babki sekunde po tym jak się przewróciła. Skąd miał wiedzieć że tam jest śmierć?
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-07-14, 14:09 9
New fear unlocked
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-07-14, 15:04 1
Dobrze ze wszyscy umarli
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-07-14, 15:10 3
Robiło się takie jazdy w Hitmanie. Wyłącznik, rozlana woda i uszkodzony przedłużacz. Jak widać działa i na żywo.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-14, 16:25 4
Kurwa czaicie jakby to byli chinole to by kurwa ich z 1000 padło zanim by ogarneli o co chodzi

EDIT kurwa po 4 sekundach: przecierz chinole by miały na to wyjebane
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-07-14, 16:32 19
smc napisał/a:

Mogli ich odciągnąć kijem, deską czymkolwiek co nie orzewodzi energii elektrycznej.
Ale trzeba było chodzić do szkoły...



No trzeba było, szkoda tylko że wszędzie mokro te twoje kijki i patyki także po chwili są mokre i do tego powiedz mi jak chcesz kolesia 65-90kg kurwa patykiem przyciągnąć. Ja rozumiem ty chodziłeś na fizykę ale na niej spałeś i coś tam usłyszałeś ale nie do końca xD. Równie dobrze mógł ktoś mieć przypadkiem swój gumowy kostium bdsm rubber mana i uratować sytuacje jako bohater zwany izolatorem no ale wyszło że nie mieli
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-07-14, 17:53
Tak z ciekawości, to od takiego kabla(?) nie powinno wyjąć jakichś korków jak się uziemił?
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-14, 19:08 2
Chujowa śmierć
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-14, 19:36
Automatyczny tłumacz ff czasem powala na kolana.
Nie edytowane:

Faith Aktemay została pochowana w Izmirze ze łzami! Krzyk twojej matki stworzył serca

13.07.2024 - 18:30 - Ostatnia aktualizacja: 13.07.2024 - 18:46
Izmir (u)
-Oy Wymagania dotyczące osła
Aktemay, który zginął, będąc złapaniem w prądzie, próbując wyprzedzić drogę w deszczu w dzielnicy Konak w Izmirze, podczas gdy próbował pomóc swojemu przyjacielowi, Zzge Ceren Deniz, który upadł na ziemię, został wysłany na ostatnią podróż wśród łez. Na pogrzebie krzyk matki Nevina Ekema łagodziła serca. "Mój syn nie zasłużył na śmierć w młodym wieku" - powiedziała Anne Nevin Aktemay.

Do zdarzenia doszło wczoraj w dzielnicy Alsancak w dystrykcie Konak. Podczas gdy obfite opady deszczu w mieście zamieniły ulice i ulice w jeziora, w deszcz złapano w deszcz, Zzge Ceren Deniz (23) i Faith Aktemay (44). Zge Ceren Deniz i ’nan’Aktemay, którzy chcieli przejść przez kałużę wodną na drodze, zginęli w wodzie przez porażenie prądem.
İzmir'deki elektrik faciası kamerada! Ölüme böyle gittiler
Katastrofa elektryczna w Izmirze jest przed kamerą! W ten sposób poszli na śmierćZobacz aktualności

Zwiedzaj 2 przyjaciół z martwych

Nagranie z kamer bezpieczeństwa z momentów, w których ujawniono, gdy ich życie uśmierciono zniknęły z kamerą bezpieczeństwa. Obrazy obejmowały momenty 23-letniego Zge Ceren Deniz, kiedy chciał przejść przez ulicę, a jego przyjaciel, ’nan’a, ’ktemay, został uwikłany w ruch w miejscu, w którym znajdował się labirynt. Nagranie z kamery pokazało również, że lokalni sklepikarze próbowali pomóc.

İzmirde İnanç Öktemay gözyaşlarıyla defnedildi Annenin feryadı yürekleri dağladı

MOTHER FERYTATY DISTRIBUTIONS DISTRIBUTIONS DISTRIBUTIONS

Pogrzeb życia w życiu życia życia został przywieziony do meczetu im. jenijału w dzielnicy Buca. Na pogrzebie ból matki Nevinakay nigdy nie ustał. Anne Nevin ’ktemay: „Mój syn nie zasługiwał na śmierć w młodym wieku. Mój syn miał zamiar nosić pana młodego, trzymając się za ręce i umierając. Byłem zarówno jego matką, jak i ojcem i wychowałem to w trudnych okolicznościach. Pogrzeb w dzielnicy Buca został pochowany w dzielnicy Buca po modlitwie pogrzebowej po popołudniowej modlitwie. Oprócz rodziny Aktemay, burmistrz gminy Izmir Cemil Tugay, burmistrz Konak, wujek i Ali Ruza Ertemur, burmistrz Imukkale, przyjaciele i krewni uczestniczyli w pogrzebie.
Nowości Czytaj więcej

Z drugiej strony, stwierdzono, że Ezge Ceren Deniz, student 5 klasy Wydziału Medycyny Uniwersytetu Izmiru, zostanie pochowany jutro w swoim rodzinnym mieście Osmaniye.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie