18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
M_A 2024-05-15, 6:27 2
Poproszę drugą część, jak już go zawieźli
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-05-15, 6:39 16
O w chuj, od razu przypomniał mi się kapral Klinger z serialu M*A*S*H.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 7:20 3
M_A napisał/a:

Poproszę drugą część, jak już go zawieźli


Ta. „Zawiesili” w czym zawiesili? W byciu pedalem? Zawieszony na 15 dni? Tak sie u ciebie na wsi nazywa walenie w dupę w lesie?
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-05-15, 7:42 3
baronturbina napisał/a:

Ta. „Zawiesili” w czym zawiesili? W byciu pedalem? Zawieszony na 15 dni? Tak sie u ciebie na wsi nazywa walenie w dupę w lesie?


Rozśmieszyłeś mnie tym waleniem w lesie, ale koleś napisał o zawożeniu, nie o zawieszeniu, w sensie co było dalej gdy go gdzieś wywieźli.

M_A napisał/a:

Poproszę drugą część, jak już go zawieźli



Chociaż może go zawiesili za szyję na jakiejś gałęzi, chuj tam wie.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-15, 8:10
Co oni kurwa klapkami parkietowymi wybijają tranzystorowi z głowy jego po pierdolenie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 8:30 1
Zulu-Gula napisał/a:

Rozśmieszyłeś mnie tym waleniem w lesie, ale koleś napisał o zawożeniu, nie o zawieszeniu, w sensie co było dalej gdy go gdzieś wywieźli.
Chociaż może go zawiesili za szyję na jakiejś gałęzi, chuj tam wie.


Ej no racja! Ale chuj z tym hhHHnHh
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-05-15, 10:40 2
Kurwa no z jednej strony pojebane, ale z drugiej czy naprawdę to że ktoś ubrał się w pojebany sposób jest adekwatnym powodem do pobicia... Czy tam wdrożenia deskoterapii
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-05-15, 11:04 1
baronturbina napisał/a:

Ta. „Zawiesili” w czym zawiesili? W byciu pedalem? Zawieszony na 15 dni? Tak sie u ciebie na wsi nazywa walenie w dupę w lesie?



Czytanie ciężka sprawa jeśli jedyne co się czyta to lista zakupów.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-05-15, 12:29
Lubicie dręczyć słabszych, co? Pewnie i Was w szkole dręczono.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-05-15, 12:40 5
Love_is_Love napisał/a:

Lubicie dręczyć słabszych, co? Pewnie i Was w szkole dręczono.



bo to my kazaliśmy mu zrobić z siebie karykaturę mężczyzny i człowieka...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 13:10 1
Seymouro1908 napisał/a:

Czytanie ciężka sprawa jeśli jedyne co się czyta to lista zakupów.



Tak. Lewacka bandera mną zaczyna manipulować. Ostatnio ukraincy mi listę zakupow w wózku podnienili i też miałem problem bo kupiłem 10 kilo cebuli oraz chusteczki higieniczne!

Love_is_Love napisał/a:

Lubicie dręczyć słabszych, co? Pewnie i Was w szkole dręczono.


Tak.
Zgłoś
Avatar
Mpp2007 2024-05-15, 15:00
Wąski, do budy.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-15, 15:35
Verdi napisał/a:

Kurwa no z jednej strony pojebane, ale z drugiej czy naprawdę to że ktoś ubrał się w pojebany sposób jest adekwatnym powodem do pobicia... Czy tam wdrożenia deskoterapii

Zwłaszcza że jeden z deskujących sam ubrał piżamkę w Spongeboba.

baronturbina napisał/a:

Ostatnio ukraincy mi listę zakupow w wózku podnienili i też miałem problem bo kupiłem 10 kilo cebuli oraz chusteczki higieniczne!

A co zamierzasz z tym zrobić? Wiem że np. z marchwi da się zrobić karotkę czyli bimber marchwiowy, ale z cebuli? Może z cukrowej?
Zgłoś
Avatar
BaitMaster 2024-05-15, 15:40
I to jest coś z czym można się pogodzić. szkoda tylko że nie pokazali końca podwózki.
Zgłoś