18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zamach na Donalda.
remi1982 • 2014-07-22, 9:50
GRU zwerbowało zawodowego zabójcę aby zastrzelił Tuska w czasie obchodów Dnia Niepodległości. "Szakal" dostał milion euro zaliczki. Pozostałe 9 milionów ma dostać po wykonanej robocie.
W czasie obchodów nie pada jednak strzał. Szefostwo GRU jest w przekonaniu, że WSI wykryło spisek i "Szakal wpadł". Po kilku dniach ten jednak przyjeżdża do kwatery głównej GRU i rzuca na stół milion euro.
-Zwracam pieniądze, zadanie jest niewykonalne.
-Dlaczego?
-Ile razy wyciągałem karabin, to ludzie łapali mnie za ręce, całowali i krzyczeli "No strzelaj, prędzej, strzelaj".
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-22, 10:09 10
Polskę rozkradziono w latach 90-tych, rozprzedano za bezcen przemysł, rozjebano służbę zdrowia, szkolnictwo, podpisano konkordat.

teraz to taki polityk dopiero musi się wysilić żeby dorobić się na jakimś wałku, bo co było coś warte to dawno sprzedane, a i media czujniejsze(słabiej opłacone?).

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko kurwa Tuska! Pozdro dla myślących
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-07-22, 10:24 13
remi1982 napisał/a:

(...) obchodów Dnia Niepodległości.(...)



Radzę oglądać mniej filmów produkcji USA. W Polsce jest Święto Niepodległości.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-07-22, 10:28 1
@ nowynick, a co ma z tym wspólnego konkordat????

Kolejny komuch się wypowiedział...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-07-22, 10:39 10
nowynick napisał/a:

Polskę rozkradziono w latach 90-tych, rozprzedano za bezcen przemysł, rozjebano służbę zdrowia, szkolnictwo, podpisano konkordat.

teraz to taki polityk dopiero musi się wysilić żeby dorobić się na jakimś wałku, bo co było coś warte to dawno sprzedane, a i media czujniejsze(słabiej opłacone?).

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko kurwa Tuska! Pozdro dla myślących



To tylko kawał, nie spinaj dupy. Od ponad dwudziestu lat mniej więcej 460 tych samych kurew rozkrada Polskę. A dowcip stary jak sam skurwysyn, po prostu zmieniłem kilka rzeczy. "Pozdro dla myślących".

Smutas napisał/a:

@ nowynick, a co ma z tym wspólnego konkordat????

Kolejny komuch się wypowiedział...



Nie trzeba być komuchem, żeby zauważyć, że konkordat to chujnia ciążąca na naszym kraju. Od czasu jego podpisania, czarni mają same przywileje. Weź sobie zamiast konkordatu wstaw słowo umowa międzynarodowa, a zamiast watykanu podstaw np. niemcy,rosja. I jakby to wtedy wyglądało? Jak jednostronna wiernopoddańcza umowa międzypaństwowa.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-07-22, 10:50 1
Cytat:

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko kurwa Tuska! Pozdro dla myślących


no a czyja wina? ktoś inny rządzi?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-22, 11:53
Mnie ciekawi kogo dalibyście w miejsce Tuska, tylko pytam bo sam kandydata nie mam, no może Olka, ale to już nierealne.
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-07-22, 12:44 1
To ten szakal to nie polak skoro oddał hajs za zjebana robote ;d
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-07-22, 13:25 14
Wśród obecnej sceny politycznej nie widzę w tym kraju nikogo normalnego i kompetentnego na tyle żebym zdecydował się powierzyć mu pełnię władzy. Głosowałem i dalej głosuję na Korwina, ale tylko dlatego, że wiedziałem i wiem że z całą pewnością nie zdobędzie większości (ani nawet znaczącej mniejszości). Najbardziej przydatny będzie z 10-15% poparciem, tak żeby mógł przynajmniej zrobić w tym sejmie rozpierdol - może to coś zmieni (zapewne płonna nadzieja). Gdyby istniało niebezpieczeństwo że KNP zdobędzie powyżej 20%... Za cholerę bym nie głosował.
Zgłoś
Avatar
ksz-ksz 2014-07-22, 14:11 4
Nutzz, to dokładnie jak ja. Póki co cieszę się, że Korwinowi poparcie rośnie, bo wolałbym, żeby kraj trochę w prawo skręcił. Ale jeżeli przekroczy te 15-20% to będzie niebezpiecznie. Ale rzeczywiście z czystym sumieniem nie ma na kogo głosować.
Zgłoś
Avatar
bins24 2014-07-22, 14:28 1
Nastaw sobie budzik przed 6 rano, żebyś chociaż był ubrany, jak Cie odwiedzą.
Zgłoś
Avatar
xMozZx 2014-07-22, 14:43
Tak czytam początek i już mi kurwa nadzieje zrobiles a jendak okazalo sie ze to kawal...
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2014-07-22, 14:51 1
Przerobka starego dowcipu o Jaruzelskim.
Zgłoś
Avatar
myha 2014-07-22, 14:52 1
do polityki zawsze (poza nie licznymi wyjątkami) pchają się wszelkiej maści złodzieje, cwaniaki i zwykłe sprzedajne kurwy, więc im mniej władzy będą oni mieć (co z obecnych partii zapowiada jedynie KNP) tym lepiej dla mnie
Zgłoś
Avatar
faluch 2014-07-22, 15:00 1
A ja napiszę krótko. Nie celuję w autora żartu (może akurat najmniej go to dotyczy), ale rzygać mi się chce już od "wjazdów" na Tuska i jego rząd. A wiecie czemu? Bo to Wy-My go wybraliśmy (chociaż ja na niego nie głosowałem, bo wiedziałem, jakim gównem to pachnie).

Teraz nagle wszyscy "zmądrzeli". Nie, kur%$a, nie zmądrzeliście. Dalej macie gówno w głowie i prędzej czy później historia się ponowi, tylko premier będzie inny. Jeszcze kilka lat temu głosowali i bronili przekonań (a ludzie tacy, jak ja byli wyrzucani w margines), teraz lakują kawały go obrażające - takie mamy społeczeństwo, takich idiotów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie