18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zamach w Lewiston w Ameryce. Robert Card zastrzelił 22 osoby i zranił następne kilkadziesiąt. Dzisiaj w nocy





Zgłoś
Avatar
petru23 2023-10-26, 21:25
Lok napisał/a:

W tej pojebanej Ameryce za nie zatrzymanie się do kontroli tracisz życie albo jakiś dziwny odruch rękoma a ten kurwa rozpierdala kilkudziesięciu typa i kładzie się na glebie.
I sobie żyje. O chuj tu więc chodzi?



Bo tam ams te całe poprawki do konstytucji itp. I jak się położył i rozbroił to nie sprawiał zagrożenia. Także musi zostać sprawiedliwie osadzony.
A jakby się stawiał, celował do nich czy ucieka z bronią to mogliby go odjebac jako realne zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-10-26, 21:26
Lok napisał/a:

W tej pojebanej Ameryce za nie zatrzymanie się do kontroli tracisz życie albo jakiś dziwny odruch rękoma a ten kurwa rozpierdala kilkudziesięciu typa i kładzie się na glebie.
I sobie żyje. O chuj tu więc chodzi?



O to, że całość jest wyreżyserowana po to żeby wytłumaczyć społeczeństwu, że przez wzgląd na bezpieczeństwo odbieramy powszechne prawo do posiadania broni. Potem cyk szczepionki z zatorem i inne dziwy
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-26, 21:47
Siriuz napisał/a:

Na chuj te projekcje koleś? Uświadomię Cię - za minimalna krajową można zapłacić za egzaminy i niezbędne papiery + kupić jakiś najprostszy model pistoletu. Broń czarnoprochowa jest droższa. I gdybym był nikim to bym nie rozpierdalał tych waszych pseudo intelektualnych argumentów między kawką a pączkiem. Zacznij nad sobą pracować, a pierwszym sukcesem będzie wyleczenie się z lewactwa.


Gdybyś nie był nikim, nie pruł byś się na tym portalu z byle powodu i nie marnował życia na pisanie tutaj gównianych elaboratów.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-26, 22:04 3
erutlev napisał/a:

Gdybyś nie był nikim, nie pruł byś się na tym portalu z byle powodu i nie marnował życia na pisanie tutaj gównianych elaboratów.



To mi pomaga organizować wiedzę i uczy retoryki. Ponad to lubię tworzyć treści a nie tylko je konsumować
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-10-26, 22:20
erutlev napisał/a:

Gdybyś nie był nikim, nie pruł byś się na tym portalu z byle powodu i nie marnował życia na pisanie tutaj gównianych elaboratów.


Buahahahah!
Właśnie przyznałeś się, że jesteś nikim

I wszystko jasne. Siedzisz biedna pizdeczko na obczyźnie, w przerwach między zmywaniem talerzy u Hamida prowadzisz gówno-krucjatę za zbanowanie pierwotnego konta i leczysz swoje kompleksy trollując w najordynarniejszy sposób.
I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że z palcem w dupie można wytrzeć tobą podłogę w dyskusji
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2023-10-26, 23:33
To jakiś incelek?
Zgłoś
Avatar
mordeczka300 2023-10-27, 0:26
jest wysoki , p00lki zachwycone
Zgłoś
Avatar
LISIU 2023-10-27, 2:25 1
erutlev napisał/a:

Nie robimy, bo broń czarnoprochowa jest bardzo niepraktyczna do tego żeby z nią łazić w kieszeni po mieście. A z założonymi kapiszonami wręcz niebezpieczna.
Ale pierdolenie. No to teraz mi powiedzcie, po co wam ta broń, przed kim chcecie się bronić? Przed lewakami, pedałami, Ukrami, Żydami, albo urojonymi islamskimi terrorystami? Bo tu jest sedno sprawy. Kto w Polsce czuje się tak zagrożony, że potrzebna mu broń ma wyraźnie coś z deklem. Czemu to zawsze jakieś prawackie zjeby żądają powszechnego dostępu, a nie np. lewacy? I to mi wystarczy żeby być nie tylko przeciwnikiem dostępu, ale wręcz zwolennikiem zaostrzenia kryteriów. Broń w łapach prawicowych frustratów to byłaby tragedia.



może dlatego, że lewacy nie maja instynktu przetrwania?
zostawić ich samych bez ludzi do których mogli by się przypierdolić o "nic " to sami by wyginęli.
Zgłoś
Avatar
saikol 2023-10-27, 4:12
Lok napisał/a:

W tej pojebanej Ameryce za nie zatrzymanie się do kontroli tracisz życie albo jakiś dziwny odruch rękoma a ten kurwa rozpierdala kilkudziesięciu typa i kładzie się na glebie.
I sobie żyje. O chuj tu więc chodzi?



o kolor skóry
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 7:39
mit2 napisał/a:

Buahahahah!
Właśnie przyznałeś się, że jesteś nikim
I wszystko jasne. Siedzisz biedna pizdeczko na obczyźnie, w przerwach między zmywaniem talerzy u Hamida prowadzisz gówno-krucjatę za zbanowanie pierwotnego konta i leczysz swoje kompleksy trollując w najordynarniejszy sposób.
I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że z palcem w dupie można wytrzeć tobą podłogę w dyskusji


I znowu mi się udało. Dawaj więcej!
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2023-10-27, 8:08
Ale sraczka w komentarzach xD

Są filmiki z samej masakry?

Jeden koleś był fajny, ten co nagrywał live z kamerki na czapce.
Zgłoś
Avatar
r................t 2023-10-27, 8:37 1
Lok napisał/a:

W tej poj***nej Ameryce za nie zatrzymanie się do kontroli tracisz życie albo jakiś dziwny odruch rękoma a ten k***a rozpie**ala kilkudziesięciu typa i kładzie się na glebie.
I sobie żyje. O ch*j tu więc chodzi?



Wszyscy jankescy policjanci są tak szkoleni, że jeżeli nie ma przesłanek , że w danym momencie człowiek się poddaje to nie mają prawa strzelać. Dziwny ruch ręką albo niezatrzymanie się do kontroli może kosztować życie policjanta więc mają prawo walić
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-10-27, 12:15
erutlev napisał/a:

I znowu mi się udało. Dawaj więcej!


Ależ nie udało ci się w najmniejszym stopniu.
Po prostu wykorzystuję fakt, że mogę po tobie jechać jak po burej suce bez żadnych konsekwencji
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 18:31
mit2 napisał/a:

Ależ nie udało ci się w najmniejszym stopniu.
Po prostu wykorzystuję fakt, że mogę po tobie jechać jak po burej suce bez żadnych konsekwencji


Nie zajarzyłeś co mi się udało.
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-10-27, 18:56
erutlev napisał/a:

Nie zajarzyłeś co mi się udało.


To ty nie rozumiesz, że ja ciebie nie dokarmiam - ja się na tobie czasem wyżywam.
Nie jesteś wystarczająco inteligentny, żeby mnie trollować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie