18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Zamach w Lewiston w Ameryce. Robert Card zastrzelił 22 osoby i zranił następne kilkadziesiąt. Dzisiaj w nocy





Zgłoś
Avatar
Lok 2023-10-26, 5:06 71
W tej pojebanej Ameryce za nie zatrzymanie się do kontroli tracisz życie albo jakiś dziwny odruch rękoma a ten kurwa rozpierdala kilkudziesięciu typa i kładzie się na glebie.
I sobie żyje. O chuj tu więc chodzi?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-26, 5:36 19
Jeszcze 3 fragi i by zrobił tactical nuke
Zgłoś
Avatar
par00wka 2023-10-26, 5:44 27
Ogólnie jestem za łatwym dostępem do broni, ale nie w Polsce. U nas było by to samo, nie brakuje tu dekli co strzeliłby sąsiadowi w łeb bo ten nie posprzatał kupy po swoim psie
Zgłoś
Avatar
Szangti 2023-10-26, 6:26 2
USraela mi nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
aptekarz997 2023-10-26, 6:51 1
chłop ma już 6* jak w gta
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-26, 7:05 37
Na szczęście nasze prawackie zjeby nie mają łatwego dostępu do broni. Kiedyś byłem za powszechnym dostępem, ale po tym co czytam na sadolu i innych niszowych portalach jestem przeciw. Za dużo psychicznie niestabilnych. Raczej jestem za zaostrzeniem przepisów żeby tacy jak ten Konfederata z Poznania, co odstrzelił faceta swojej byłej i siebie nigdy nie dostali broni do łapy.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-10-26, 7:13 6
erutlev napisał/a:

Na szczęście nasze prawackie zjeby nie mają łatwego dostępu do broni. Kiedyś byłem za powszechnym dostępem, ale po tym co czytam na sadolu i innych niszowych portalach jestem przeciw. Za dużo psychicznie niestabilnych. Raczej jestem za zaostrzeniem przepisów żeby tacy jak ten Konfederata z Poznania, co odstrzelił faceta swojej byłej i siebie nigdy nie dostali broni do łapy.



Za to ile byłoby tu świetnych filmów z naszego podwórka...
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-10-26, 7:16 1
Jebany śmieć
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2023-10-26, 8:10 50
erutlev napisał/a:

Na szczęście nasze prawackie zjeby nie mają łatwego dostępu do broni. Kiedyś byłem za powszechnym dostępem, ale po tym co czytam na sadolu i innych niszowych portalach jestem przeciw. Za dużo psychicznie niestabilnych. Raczej jestem za zaostrzeniem przepisów żeby tacy jak ten Konfederata z Poznania, co odstrzelił faceta swojej byłej i siebie nigdy nie dostali broni do łapy.



Ten konfederata z Poznania głosował na Trzaskowskiego xD
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-10-26, 8:27 19
i po co wpierdalać politykę na sadole? erutlev inteligencie i po co musiałeś dodawać "konfederata" ? nie wystarczyło słowo przygłup czy coś?

uważam żeby wypierdalać całkowicie z polityką z sadola a każdy kto tą zasadę złamie = ban
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-26, 9:01 3
Con4terPro96 napisał/a:

i po co wpierdalać politykę na sadole? erutlev inteligencie i po co musiałeś dodawać "konfederata" ? nie wystarczyło słowo przygłup czy coś?
uważam żeby wypierdalać całkowicie z polityką z sadola a każdy kto tą zasadę złamie = ban


Kwestia dostępu do broni to polityka, podoba się to komuś czy nie. A która polityczna formacja jest za powszechnym dostępem?
Uchodźcy z Afryki to też polityka, podobnie jak wszystkie wojny. Bez polityki nie byłoby tego portalu, więc się tak nie sraj.
Zgłoś
Avatar
ZGredle 2023-10-26, 9:04 10
par00wka napisał/a:

Ogólnie jestem za łatwym dostępem do broni, ale nie w Polsce. U nas było by to samo, nie brakuje tu dekli co strzeliłby sąsiadowi w łeb bo ten nie posprzatał kupy po swoim psie



No jakoś nie ma strzelanin a broń CP jest dostępna bez niczego.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-26, 9:15 3
ZGredle napisał/a:

No jakoś nie ma strzelanin a broń CP jest dostępna bez niczego.


Bo trudno ją przeładować, więc do masakrowania "lewaków" mało przydatna.
Zgłoś
Avatar
Michrou 2023-10-26, 9:44 13
Mietek7567 napisał/a:

Ten konfederata z Poznania głosował na Trzaskowskiego xD



Ale wy konfiarze jesteście debilami łatwymi do manipulowania. Koleś miał cały Facebook zasrany Konfą, a Trzaskowskiego wstawił tylko raz, gdy była druga tura wyborów prezydenckich. Z tego można wyciągnąć wniosek, że to jeden z normalniejszych Konfiarzy. Do czego zdolna jest reszta? Wolę nie myśleć.
Przy okazji był to standardowy zwolennik i aktywista zwiększenia dostępu do broni.
Zdumiewa mnie jak propaganda amerykańskich środowisk politycznych przenika do Polski. Bełkot w postaci "tylko dobry człowiek z bronią powstrzyma złego człowieka z bronią" to kalki od Republikanów. Tak samo nasza prawica jest ślepa na statystyki które pokazują korelację restrykcyjnych przepisów związanych z bronią z redukcją przestępczości z jej użyciem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie