18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zamieszki antyimigracyjne w UK
Siriuz • 2024-08-04, 13:29
29 lipca 2024 uzbrojony w nóż 17 letni Axel Rudakubana urodzony w Anglii w rodzinie imigrantów z Rwandy wszedł na zajęcia taneczne w domu kultury w Southport, w północno-zachodniej Anglii. Zaatakował bawiące się tam dzieci. Zranił 2 dorosłych, 6 dzieci i zamordował na miejscu kolejną dwójkę dzieci. Trzecie dziecko zmarło później w szpitalu. Ofiarami były dzieci w wieku 6, 7 i 9 lat.


Axel Rudakubana:





Zamieszki rozprzestrzeniły się w ciągu paru dni na kolejne miasta Anglii: Bristol, Liverpool Manchester, Stoke on Trent, Blackburn, Hull, Leeds, Nottingham, London, Belfast


Imigranci organizują się w uzbrojone grupy i ścigają protestujących



Wszystkie media piszą o protestach skrajnej, radykalnej prawicy.


Witamy w nowym pięknym świecie Nowego Ładu Światowego. WEF pozdrawia.
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-04, 22:03 3
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym bronił murzynów, bo statystyki nie kłamią kto częściej popełnia przestępstwa, ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi. Angole co się na ulicy napierdalają mają logikę i fakty w dupie, bo to woda na młyn dla ekstremistów tak z lewa jak i z prawa.
W większości rozwiniętych krajów problemem jest zmniejszająca się populacja i starzejące społeczeństwo. Coraz mniej młodych, żeby pracowali na nasze emerytury. Kraje UE nie są samobójcami i nie rządzą tam sami debile, jakby się większości wyznawców pis i konfy wydawało, sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.



Mylisz się, a nawet bredzisz.
Poszukaj sobie hasła "Altiero Spinelli".
To jest włoski komuch (manifest z Wendotene), jeden z założycieli UE jako jednego państwa: bez prawdy, bez etyki chrześcijańskiej, narodów, państw, własności itd Sprowadzanie brudów do Europy i mix z białymi kobietami to też jego pomysł.
jego imię i nazwisko znajduje się nad wejściem do PE
Zgłoś
Avatar
SnakePosen 2024-08-04, 23:07 2
Za atak na te dziewczynki ta brudna kurwa powinna być przyjebana do gleby rozjechana przez ciężarówkę a to co zostało rozpuszczone w klasie.
Zgłoś
Avatar
M.D. 2024-08-04, 23:18
Polak nadstawi drugi policzek
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-05, 2:51
Kopernik2080 napisał/a:

Nie mam nic przeciw takim protestom, ale jakoś nie wierzę, że spalone samochody należały do migrantów z Afryki ... chcą protestować ,robić zamieszki niech idą do muzułmańskich dzielnic... ale nie pójdą... muzułmanów jest za dużo ich kobiety rodzą po 10 ciapaków, a angielki kupują pieski... zamieszki spóźnione o 30 lat... nie widzę przyszłości dla białej Anglii, ale po tym jak nas potraktowali po wojnie to muzułmańskie prącie im w dupę


Protestują same patusy, a im jest jeden chuj, co palą i gdzie. Byleby rozróba była. I jeszcze sklep jakiś można przy okazji ojebać, najlepiej z alkoholem.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-08-05, 3:00 3
ja pierdolę, media pokazujące to zdjęcie zabójcy mają czelność komuś coś wytykać i sami nie raz stać na "staży rozumu i godności". Wy jebane medialne kurwy.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-08-05, 8:42
Czyli wojna ,więc wojna!!
Zgłoś
Avatar
sauciu 2024-08-05, 15:09
Gdzie jest ostatnie pokolenie w kontekście palenia tych opon? Może te europejskie odpowiedniki teraz wyjdą, posiedzą, pozagradzają?
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-06, 23:37
dżonyłojlker napisał/a:

ruSSka prowokacja, podaj źródło! Nie dawajcie się zrobić na prawacką propagandę, osoby ciemnoskóre nie są agresywne. Te dzieci tak naprawdę umarły na Covid, bo ich rodzice to antyszczepionkowe szury i nie pozwolili ich zaszczepić.



Khhhurwa...jesteś genialny.
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2024-08-11, 0:20 1
Geraldinio napisał/a:

NIE TO NAPISAŁEM. Nie przekłamuj mojej wypowiedzi, by sie utwierdzić w swoich faszystowskich poglądach.



Moje poglądy akurat są normalne. A to, że pojebane lewactwo przesuwa granice i tworzy swój urojony świat wyłącznie w swojej wyobraźni, to już problem psychiatrów, nie mój. Ja nie jestem zwolennikiem podbijania afrykańskich plemion karabinami albo mordowania całych ras, jak to robiła Anglia. Dla mnie po prostu oczywiste jest, że niewielki skrawek planety nazywany Europą należy do jej etnicznych białych mieszkańców i powinni go bronić. Z drugiej jednak strony te wszystkie zachodnie kraje są zwykłymi kurwami, które albo nas napadały, jak Niemcy, Austria, czy Szwecja, albo nas z hańbą zostawiły niemieckim psom na pożarcie, jak właśnie Anglia, czy Francja. Oni do teraz postrzegają nas jako gorszych, uważają Polskę za kraj trzeciego świata. Więc kiedy oglądam filmy, na których biali się organizują w bojówki i ruszają do walki z hordami dzikusów na zasiłkach, to nikomu nie kibicuję. Niech się tam napierdalają aż na placu boju zostaną tylko niedobitki, chuj im wszystkim w dupę. Niech murzyni podpalą angielskie miasta i zrównają je z ziemią, jak Anglicy zostawili nas w 1939. Niech murzyni podpalają Francuzom samochody i sklepy, niech w Belgii wprowadzają prawo szariatu, niech tworzą strefy no-go w Szwecji. Niech te wszystkie skurwiałe kraje upadną, ja będę siedział przy biurku i patrzył na te wszystkie filmy na ekranie komputera, a kiedy spojrzę za okno, nadal będę widział spokój i bezpieczeństwo.
Zgłoś